Houten kast, z.g. porte de montre, met zilveren zakhorloge met sleutelopwinding. 18x21x6cm.
Jugendstil-stijl gekleurd glazen hanglamp, 3-lichts. 20e eeuw. ø 55 x 55 cm. In goede staat.
Zilveren theezeef op glazen lekbakje. Theezeef, 833/000, Rond model met uitgewerkte bloemenrand, voorzien van met bloemen gedreven steel, (later aangemaakt). Geplaatst op een glazen bakje versierd met...
Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, 17x27x24cm. Cond;R/G
Twee antieke Louis Seize-stijl bronzen wandkandelaren. Ca. 1900. Afm. 40 cm. In goede staat.
Twee grote polychrome Makkums aardewerken sierschotels, 20e eeuw(chip) 35-36ø Cond:R/G
Antieke souvenier Scheveningen, ca 1900. Parelmoer zeilschip onder glazen stolp. Afm. 40x32x16 cm. Cond.: G.
Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G
Drie diverse oude Japanse cloisonné vazen met florale en/of vlinder decors. 20 eeuw.
Twee delen China 17e-19e eeuw. Celadon kom, grijs/groen craquele glazuur. en een kom 17e eeuw, gemerkt, haarlijnen/randschade. Afm. 7.5-19 cm. en 6-14 cm.
Antieke viool met twee strijkstokken in kist (restauratie), 19e eeuw. Afm. 59 cm. Cond.: R/G.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papbordjes met floraal decor, haarlijn en chip 3x16,5cm. Cond:R/G
19e Eeuw dubbelloopse voorlader (oxydatie), en 16e - 17e eeuwse korte dolk met bronzen heft (oxydatie). Afm.22-21cm. Cond.: R/G.
Twee oude Engelse Coalpoort keramieken kings ware vazen, A.D 1750 met goud- drakendecor, een vaas heeft randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G
Zes delen deco artikelen 2 houten consoles met putti(kunststof) 2 gietijzeren olifanten 19-38cm. Cond:G
Oude Chinese porseleinen theepot met verwarmingshouder ook van porselein met metalen monturen (twee-delig). Voorzien van figuren decors. Gemerkt, 20e eeuw. Afm.: 28 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Duits W.M.F.-saladebestek met keramieken heft (plated), ca. 1910. Afm. 26-29 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen voorraadpotten (gember), met florale decors, 18e - 19e eeuw. Eén maal familie verte, één maal familie roze (haarlijn). Afm. 9.5 x 13.5 cm. en 9.5 x 8 cm. ø. Cond.: R/G.
Antieke Duitse Busch ratenov microscoop in originele kist, omstreeks 1900 44x23x11cm. Cond;G
Vooroorlogse klarinet omstreeks 1920, in goede staat(mondstuk mist) 63cm. Cond:G
Oud Chinees porseleinen visgraat bakje. Tweede helft 20e eeuw, gemerkt. Afm. 3x6x7 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen empire stijl dekselvazen, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met gouddecor, Gemerkt met twee zwaarden en kroon. In goede staat 41cm.
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, in zeer goede staat 12x31x22cm. Cond;G
Twee Imari porseleinen vazen met florale en vaas decors, 19e eeuw. Afm. 19 cm. In goede staat.