Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

19e eeuwse eikenhouten bijzettafel
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten bijzettafel met getorste onderling verbonden poten. 19e eeuw. Afm. 73x66x41 cm. In goede staat.

Schilderij
Startprijs 350 EUR

Ongesigneerd?, 19e Eeuw. Voorstelling: Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 57x48 cm. Cond.: R/G.

Oude viool
Resultaat: 60 EUR

Antieke viool met twee strijkstokken in kist (restauratie), 19e eeuw. Afm. 59 cm. Cond.: R/G.

Kersenhouten eethoek+ 4 stoelen.
Startprijs 300 EUR

Kersenhouten eethoek met verlengbaar blad en vier stoelen. Kwaliteits stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 77x117 cm. en 91x50x45 cm. In goede staat.

Mendes da Costa
Resultaat: 750 EUR

Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G

19e Eeuw pistool dolk
Resultaat: 85 EUR

19e Eeuw dubbelloopse voorlader (oxydatie), en 16e - 17e eeuwse korte dolk met bronzen heft (oxydatie). Afm.22-21cm. Cond.: R/G.

Boekenmolen
Resultaat: 300 EUR

Antieke eikenhouten boekenmolen op draaibaar onderstel met wielen. Ca. 1900. Afm. 128x58x58 cm. In goede staat.

Gisela Sedatis Grosser
Startprijs 250 EUR

Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. Landschap met twee figuren en huis tussen bomen. (Japanse laklaag techniek) Olieverf op paneel. Afm. 66x55 cm. Cond.: G.

Mes, met antieke zilveren greep.
Resultaat: 140 EUR

Groot mes met zilveren greep versierd met een staande leeuw met schild. Voorzien van stalen lemmet. Lengte 30 cm In goede staat.

Biedermeier voltaire
Resultaat: 185 EUR

Antieke mahoniehouten voltaire met gobelin stoffering. 19e eeuw. Afm. 100x62x67 cm. In goede staat.

2 Putti en 2 olifantjes met console
Startprijs 40 EUR

Zes delen deco artikelen 2 houten consoles met putti(kunststof) 2 gietijzeren olifanten 19-38cm. Cond:G

Serie etsen 11x
Resultaat: 500 EUR

Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G

WMF saladebestek
Resultaat: 75 EUR

Zeldzaam antiek Duits W.M.F.-saladebestek met keramieken heft (plated), ca. 1910. Afm. 26-29 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver bestaand uit een hanger met blauw opaal aan een ankercollier, een bladhanger met markasiet en parel, een zilveren horloge met ketting en een ring.

4 Yixing cups met zilveren bekleding
Resultaat: 25 EUR

Vier Yixing cups met zilveren bekleding, 20e eeuw. 4,5-5cm. In goede staat

Mahonie kapspiegeltje, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten barok Louis Quinze kapspiegel met lade, in goede staat 60x39x26cm.

4x China/Japan
Startprijs 40 EUR

Vier delen oud Japans/Chinees porselein, 19e-20e eeuw, in goede staat 14-21cm.

Busch Ratenov microscoop
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse Busch ratenov microscoop in originele kist, omstreeks 1900 44x23x11cm. Cond;G

Gouden ring met briljant
Startprijs 300 EUR

Geelgouden ring 750/000 met briljant geslepen diamanten. Fantasiemodel ring met een soort cirkel in het midden en verlopend aan weerszijden. De briljanten zijn verlopend in grootte. Totaal ca 0,46 ct....

Jan Mankes, houtgravure
Resultaat: 225 EUR

Jan Mankes (zilverwijandotte), 1889-1920. Voorstelling: Kip op stro. Oorspronkelijke houtsnede op papier. Afm. 20x15 cm. Cond.: G.

Klarinet
Startprijs 60 EUR

Vooroorlogse klarinet omstreeks 1920, in goede staat(mondstuk mist) 63cm. Cond:G

Klinkenberg, Aquarel
Startprijs 200 EUR

Karel Klinkenberg, 1852-1924. Voorstelling: Duinlandschap met ossenkar, hooiwagen en landarbeiders. Aquarel op papier. Afm. 19.5x8 cm. Cond.: G.

Perzisch tapijt
Resultaat: 160 EUR

Zeer groot oud Perzisch briekrood kleed met florale decors, vervuild, 252x350cm. Cond;G

Mahonie schrijfkist
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, in zeer goede staat 12x31x22cm. Cond;G