32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Gouden streekhanger
Resultaat: 80 EUR

Klarinet
Startprijs 60 EUR

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR

Mahonie schrijfkist
Startprijs 90 EUR

2 Engelse vazen met draken
Resultaat: 25 EUR

Mes, met antieke zilveren greep.
Resultaat: 140 EUR

Groot mes met zilveren greep versierd met een staande leeuw met schild. Voorzien van stalen lemmet. Lengte 30 cm In goede staat.

Zilver vergulde ring
Startprijs 30 EUR

Rozenklokje
Startprijs 60 EUR