Vergulde ring met een liggende boedha uit ivoor. 40x22mm. ø 54,
Romania, 20e eeuw. Kippen bij voederbak. Olieverf op paneel. Afm. 12x9 cm. Cond.: G.
Doos met diverse interessante schilderijen etc. O.a.: etsen, aquarellen, reprodukties. Afm. 50x40x57 cm. Cond.: G.
Umberto Faini 1974. Italië 1933. Titel: Tutto é perduto. Olieverf op linnen. Afm. 60x60 cm. Cond.: G.
Duitse 19e eeuwse mahoniehouten zwart gelakte ridder stoel, omstreeks 1870, 102x80x69cm. Cond:R
Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode omstreeks 1846. Beschildering later en rugwand vernieuwd, In goede staat 81x102x49cm.
Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuws armleunstoel en eettafelstoel 100x49x52cm en 80x50x47cm. . Cond:R/G
Antiek Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, 74x103x51cm. In redelijk goede staat.
Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, lichte fineerschade 75x115cm. Cond:G
Sigaren koker van schildpad met zilveren randen en applique, 835/000. Rechthoekige koker van schildpad versierd met zilveren gecontourneerde rand met ovaal zaagwerk en getrembleerde bewerking in de ra...
835/000 Zilveren theebus, schuitvormig knopdeksel met gedreven voorstellingen van o.a.: Zeilboot, molen, koeien en ophaalbrug, in florale omrandingen. Mr. Niekerk-Schoonhoven, anno 1928 S. Gewicht: ca...
Grote Euregio landkaart. Grensstreek Twenthe. Afm. 170x140 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen snavelkan met kraantje (kraanknop mist). Rococco stijl. Afm. 25 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Corpus Cristi, 18e-19e eeuw. Afm. 39 cm. Cond.: G.
H.C. Kranenburg 1917-1967. Notre Dame, Parijs. Olieverf op linnen. Afm. 30x70 cm. Cond.: G.
Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Een fijn slangcollier met een langwerpige hanger met afgeronde hoeken, bezet met diverse gefacetteerde zirconia's in diverse vormen. Grootte hanger 1...
Roodgouden collier en hanger, 750/000. Met diamanten. Hanger met een langwerpige dubbele peervorm bezet met 113 baguette geslepen diamanten, totaal 2,00 crt. TW/VS-SI en 80 briljant geslepen diamanten...
Elegante gouden armband, 585/000, zogenoemde tennisarmband met briljanten. Armband bestaande uit 48 ronde geelgouden zetkastjes bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal ca. 1,00 crt. SI/L. Breedt...
Elegante gouden ring, 750/000, met saffier en diamanten. De ring heeft aan de bovenzijde een bloemvorm met golvend motief, waar in het midden een grote saffier zit. Om de saffier zitten diverse brilj...
Zilveren manchetknopen en broche, streeksieraden, 833/000. Twee manchetknopen met filigrain versiering en een broche gemaakt van een speld van een oorijzer. Totaal ca16 gram.
Zilveren ring met barnsteen, 835/000. Ring met ovale barnsteen gezet in een rand met opengewerkte rand met cirkel en bollen. ca 6,2 gram. ø 58.
Gouden set, 585/000, bestaande uit een collier en armband met een dubbele wieberschakel, breedte 6,5 mm. met eindstukken versierd met witgouden balkjes en een geelgouden veeroog, ø 11,5 mm. Lengte 42-...
Gouden naainessecaire 750/000, Nederlands gekeurd, in een schildpaddoos. Naainessecaire, 7 delig, bestaande uit een rijgnaald, priem, een naaldenkoker, 2 garenwinders, een vingerhoed en een schaartje...
Drie oude porseleinen figuren, 1 goudfazant, keramiek, 1 gems onduidelijk gemerkt, 1 x Gerold bavaria vogel(chip) 17cm. Cond:R/G