Grote keramieken Hollandse knobbelvaas met polychrome florale decors (haarscheur). 20e eeuw. Afm. 48 cm. Cond.: R.
Twee delen antiek Chinees porselein.Tafelschaaltje op hoge voet, met florale decor, 18e eeuw. Gemerkte dekselpot, 18e-19e eeuw, met meerkleurige florale decors en craquelè glazuur. Afm. 5.7 x 13 cm. ...
Zes delen Hollands antiek Gouda plateel. Twee rozenstekers, twee schenkkannen, één vaas, één fles. (schenkkan, handvat gelijmd). Rest goed. Afm. 9-27 cm. .
Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afm. ø 28.3 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde antieke degen met graveringen en teksten in lemmet. 18e Eeuw. 'Abraham du Celliee, Kalverstraat, Amsterdam'. Afm. 97 cm. In zeer goede originele staat. Cond.: G.
Grote antieke majolica Neo Renaissance Historisme piedestal, ca. 1880 (paar kleine chips). Afm. 112 cm.
Twee antieke Chinese porseleinen plaquettes met landschappen decor. Eerste helft 20e eeuw. (Gemerkt). Afm. 13x20 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Seize pendule omstreeks 1780, wit en zwart marmer en porseleinen plaquettes, gave wijzerplaat, 8 daags uurwerk halfuurslag en touwtjesslinger, in zeer goede staat 50cm. Cond:G
Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 62 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Art Nouveau pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 22x33x13 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Ca. 1920. Klok heeft halfuur-slag op gongspiraal. Met Kienzle uurwerk. Afm. 30 cm. Cond.: G.
Twee werken op papier, 18e-19e eeuw. Een aquarel wasvrouw. Een gravure monogram F.E. Strennua in Aduersis (17e-18e eeuw) Werken op papier. Afm. 28-32 cm. Cond.: G.
Zeer groot Imari porseleinen sierschotel met gouddecor. Afm. ø ca. 46.5 cm . Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Paar zilveren schoengespen, ovaal model met wieber decor. 28x34mm. MT.J.v.d.Berg Schoonhoven. In goede staat
Lot met 4 horloges, met o.a. een Junghans solar horloge en 3 automatische horloges.
Werner Laves 1903-1972. Duitse school '43. Landarbeider bij dorp. Aquarel op papier. Afm. 42x58 cm. Cond.: G.
Grote Duitse terracotta figuur door R. Unger. 1936 - . Knielende naakte dame met handdoek. Afm. 35 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, 800/000,Zwitsers, met op de wijzerplaat een geschilderde erotische afbeelding. ø 50 mm. Mechanisch, werkend.
Rebo 19e eeuw(miniaturist) jager met jachthond, olieverf op paneel, 33x21cm. Cond:G
Schoolklok in Engelse stijl, mechanisch, met eikenhouten kast. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 50x34x9 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans regulateur met halve zuilen (paar wormgaatjes). Ca. 1890. Afm. 95 cm. Cond.: G.
J.W. Rosier (Jean Guillaume Rosier), 1858-1931. Voorstelling: Portret oudere heer. Gemengde techniek op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Drie 18e/19e eeuwse werken op papier, 1 gesigneerd, Arie Hogtema, landschappen met figuren, 2x sepia 1x tekening op papier 14-20cm. Cond:G
Messing mini comtoise met harpslinger. Tweede helft 20e eeuw. Jacques Almar. Afm. ø 20 cm. In goede staat.