Twee grote antieke messing (wendbare) wandkandelaren. In 18e eeuwse stijl. Ca. 1900. Afm. 31x30x15 cm. Cond.: G.
Collier met granaat met gouden sluiting, 585/000 en een double hanger met granaat. Collier met fijne gefacetteerde granaatkralen, ø 3,5 mm, voorzien van kleine tonvormige sluiting en een kleine hanger...
Vergulde bronzen oosterse boedha. 20e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.
Antieke Franse wortelnoten boulle kist met spelen. Ca. 1900. In goede staat.
835/000 Zilveren tafelschier met gedreven afbeelding naar Jan Steen en gedreven florale rand met duimgreep en ophang-ring. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. Anno 1940 F. En een zilveren borstel met 835/00...
Oude metalen buste vrouw met hoed. (gesigneerd) met brons kleurige patina. 20e eeuw. Ant. Elson. Afm. 37 cm.
Twee antieke bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement omstreeks 1920 Don. Quichotte en sancho panza, gesigneerd Jante 18-26cm. Cond:G
Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G
Zilveren sigarettendoos met houten binnenzijde en inscriptie 6.H.B.S. Juli-1930, gemerkt WBT Hoeting, en oude belastingkeur. 10x9x4cm.
Gouden ring, 585/000, met melkopaal en saffier. Een ring met een bloemvormige rozet met 7 rond cabouchongeslepen opalen, met daaromheen een geschulpte rand met 12 rond gefacetteerde saffieren. Grootte...
Twee antiquarische boeken: 1x Sions worstelingen Johan van Doesburg 1715, 1x De geluksaligheid v.d wegh der rechtveerdige A.dam Jacobus Borstius 1738, 16-17cm. Cond:R/G
Bronzen figuur van naakte man op houten basement. Gesigneerd Sergio Capellini. Scultore 1967 op basement. Onderop basement handgesigneerd en bewering dat het om een unikaat gaat (Italiaans). Afm. 23x2...
Zilveren 835/000 groentelepel met gecontourneerde steel fraai en scherp gegraveerd aan voor- en achterzijde. MT: J.W. Tarner, Amsterdam 1878. Cond:G ca. 83gr., 18 cm
Decoratief wijnrekje en barometer, 2e helft 20e eeuw in goede staat 45-47cm.
Jugendstil-stijl gekleurd glazen hanglamp, 3-lichts. 20e eeuw. ø 55 x 55 cm. In goede staat.
Bronzen putti met vogel op zwart marmeren piedestal. Gesigneerd: M. Moreau. Maar tweede helft 20e eeuw. Afm. 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Louis Seize-stijl bronzen wandkandelaren. Ca. 1900. Afm. 40 cm. In goede staat.
Vijf postzegel verzamel albums met inhoud. Diverse landen. Hoofdzakelijk gestempeld, inclusief Holland album voor Nederland en overzeesche gebiedsdelen, incompleet. Afm. 20-32 cm. Cond. R.
Zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte haaksteel met fraaie zonnebloem. MT.: van Orden, Steenkist en Zweed, Haarlem ( 1946-1949) L. 15cm., ca. 18gr.
Antieke Chinese bronzen vergulde boedha met verso tekst. Ca. 1900 of ouder. Afm. 24 cm. In goede staat.
Antieke souvenier Scheveningen, ca 1900. Parelmoer zeilschip onder glazen stolp. Afm. 40x32x16 cm. Cond.: G.
Grote 18e-19e eeuwse Chinese houtgestoken beeld met originele polychromie, achterin een ruimte als relikwiehouder, basis aangetast, opgevuld met cement. 58cm. Cond:G
Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met overloop aan de bovenzijde met uitlopende banen bezet met 76 diamant baguetten, totaal 0,71 crt en 50 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,46 crt W...
Drie diverse oude Japanse cloisonné vazen met florale en/of vlinder decors. 20 eeuw.
Joseph Krautwald, 1914 Borkendorf Oberschlesien 2013 Rheine, harpspelende figuur, 26x19x2cm.
Antieke viool met twee strijkstokken in kist (restauratie), 19e eeuw. Afm. 59 cm. Cond.: R/G.
Kavel met 8 Dinky Toys waaronder: 2x Foden, Renault Estafette, 420, Coventry Climax, Bedford, Berliet "34", Fiat 500 en 1x Siku Unimog. Allen in gebruikte en bespeelde staat.
Biedermeier zilver set, 835/000, bestaande uit thee-en suikerschep met gegraveerde vleugelbakken en gecontourneerde gegraveerde stelen. MT.: Wed.Andrijntje van der Ree, Schoonhoven 1865. Ca. 21gr.
19e Eeuw dubbelloopse voorlader (oxydatie), en 16e - 17e eeuwse korte dolk met bronzen heft (oxydatie). Afm.22-21cm. Cond.: R/G.
Twaalf oude Eissenloeffel glazen, 1928, Kristalunie Maastricht. O.a.: Zes waterglazen (zeldzaam) en zes Grand Marnier glazen. Afm. 11-12 cm. In uitstekende staat. Cond.: G.
Zilveren olijflepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde bak en steel met rond filet.. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1930. Ca. 22gr.
Antieke Franse Art Nouveau vaas met vissen decor. Ca. 1910. Gesigneerd: A. Hunebelle (1896-1958) ´Modele depose R. Cogneville´. Transparant bewerkt blauwgroen en neutraal. Afm. 22,5 x. 22 cm. ø. In go...
Decoratieve houtgesneden afneembaar hobbelpaard naar oud voorbeeld (op wielen). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 84x112x30. Verkeerd in goede staat.
Zes delen deco artikelen 2 houten consoles met putti(kunststof) 2 gietijzeren olifanten 19-38cm. Cond:G
Grote Hollandse tafelklok, vroeg 19e eeuw, Amsterdam door Willem Redie. Met maanstand, datum, dag en maandaanduiding, slagwerk op dubbele grote bel, halfuur-slag. (pinakels missen) Afm. 57x40x28 cm. V...
Witgouden oorhangers, 585/000, met amazoniet en diamant. Witgouden oorhaken bezet met diamanten met daaraan een hanger met een driehoekig gefacetteerde amazoniet, 15 mm. en daaromheen een rand met bri...
Grote zilver vergulde ring bezet met een champagnekleurige gefacetteerde zirconia. Versierd met een dubbelle rand met lila en paarse zirconia's. Voorzien van een zwarte rand. Grootte kop :28x28 mm. ø ...
Houtgestoken vergulde Louis Seize pendule met gesigneerd uurwerk, 18e eeuw. Voor en achter Jan Hendrik Kühn Amsterdam. (Weense stijl pendule). Achtdaags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm.46 cm. In g...
Zeldzaam antiek Duits W.M.F.-saladebestek met keramieken heft (plated), ca. 1910. Afm. 26-29 cm. In goede staat.
Gouden broche, 585/000, soort strikmodel met gekretste bewerking en in het midden versierd met een witgouden zetkastje versierd met een kleine briljant geslepen diamant. Grootte 21x38 mm. Voorzien van...
Twee zilveren chokers met markasiet, 835/000. Collier met ovaal opengewerkte hanger versierd met markasiet, 5 cm. En een choker met een gekruld midden gedeelte versierd met 3 hangers met parels en bez...
Negen delen blauw glas, 19e-20e eeuw. (witte rand). Bestaande uit: Eén schenkkan, vijf vazen, drie schalen. Minimale beschadiging mogelijk. Cond.: R/G.
835/000 Zilveren Art-deco bloemenvaas met verzwaarde voet, Mr. Gebr. F.J.D. & J.F. Barends-Amsterdam, anno 1936 j B 40. Afm. ø 6x12 cm.
Antieke Duitse Busch ratenov microscoop in originele kist, omstreeks 1900 44x23x11cm. Cond;G
Vooroorlogse klarinet omstreeks 1920, in goede staat(mondstuk mist) 63cm. Cond:G
Johannes Weiland, 1856-1909. Voorstelling: Boerin met vat op de deel. Aquarel op papier. Afm. 43x53 cm. Cond.: G.
Wetering de Rooy. Stadsgezicht Zuid Holland 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 60x80. In goede staat.
Ongesigneerd?, 19e Eeuw. Voorstelling: Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 57x48 cm. Cond.: R/G.