Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Messing wandkandelaars
Startprijs 40 EUR

Twee grote antieke messing (wendbare) wandkandelaren. In 18e eeuwse stijl. Ca. 1900. Afm. 31x30x15 cm. Cond.: G.

Gouden Hanger en collier met granaat
Startprijs 80 EUR

Collier met granaat met gouden sluiting, 585/000 en een double hanger met granaat. Collier met fijne gefacetteerde granaatkralen, ø 3,5 mm, voorzien van kleine tonvormige sluiting en een kleine hanger...

Vergulde boedha
Startprijs 80 EUR

Vergulde bronzen oosterse boedha. 20e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.

Boulle kistje met spel
Resultaat: 170 EUR

Antieke Franse wortelnoten boulle kist met spelen. Ca. 1900. In goede staat.

Tafelschnier+borstel, zilver.
Startprijs 90 EUR

835/000 Zilveren tafelschier met gedreven afbeelding naar Jan Steen en gedreven florale rand met duimgreep en ophang-ring. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. Anno 1940 F. En een zilveren borstel met 835/00...

Buste vrouw
Startprijs 80 EUR

Oude metalen buste vrouw met hoed. (gesigneerd) met brons kleurige patina. 20e eeuw. Ant. Elson. Afm. 37 cm.

2 bronzen boekensteunen
Startprijs 460 EUR

Twee antieke bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement omstreeks 1920 Don. Quichotte en sancho panza, gesigneerd Jante 18-26cm. Cond:G

2 x petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G

Sigarettendoos, zilver.
Startprijs 50 EUR

Zilveren sigarettendoos met houten binnenzijde en inscriptie 6.H.B.S. Juli-1930, gemerkt WBT Hoeting, en oude belastingkeur. 10x9x4cm.

Gouden ring met melkopaal en saffier
Resultaat: 160 EUR

Gouden ring, 585/000, met melkopaal en saffier. Een ring met een bloemvormige rozet met 7 rond cabouchongeslepen opalen, met daaromheen een geschulpte rand met 12 rond gefacetteerde saffieren. Grootte...

2 Oude boeken 17e-18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Twee antiquarische boeken: 1x Sions worstelingen Johan van Doesburg 1715, 1x De geluksaligheid v.d wegh der rechtveerdige A.dam Jacobus Borstius 1738, 16-17cm. Cond:R/G

Bronzen figuur, Capellini.
Resultaat: 180 EUR

Bronzen figuur van naakte man op houten basement. Gesigneerd Sergio Capellini. Scultore 1967 op basement. Onderop basement handgesigneerd en bewering dat het om een unikaat gaat (Italiaans). Afm. 23x2...

Groentelepel, zilver.
Startprijs 65 EUR

Zilveren 835/000 groentelepel met gecontourneerde steel fraai en scherp gegraveerd aan voor- en achterzijde. MT: J.W. Tarner, Amsterdam 1878. Cond:G ca. 83gr., 18 cm

Wijnrekje
Resultaat: 50 EUR

Decoratief wijnrekje en barometer, 2e helft 20e eeuw in goede staat 45-47cm.

Hanglamp met gekleurde kappen
Startprijs 70 EUR

Jugendstil-stijl gekleurd glazen hanglamp, 3-lichts. 20e eeuw. ø 55 x 55 cm. In goede staat.

Bronzen beeld
Resultaat: 60 EUR

Bronzen putti met vogel op zwart marmeren piedestal. Gesigneerd: M. Moreau. Maar tweede helft 20e eeuw. Afm. 30 cm. In goede staat.

Wandkandelaar
Startprijs 90 EUR

Twee antieke Louis Seize-stijl bronzen wandkandelaren. Ca. 1900. Afm. 40 cm. In goede staat.

5 Postzegel albums
Resultaat: 50 EUR

Vijf postzegel verzamel albums met inhoud. Diverse landen. Hoofdzakelijk gestempeld, inclusief Holland album voor Nederland en overzeesche gebiedsdelen, incompleet. Afm. 20-32 cm. Cond. R.

Jamlepel, zilver.
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte haaksteel met fraaie zonnebloem. MT.: van Orden, Steenkist en Zweed, Haarlem ( 1946-1949) L. 15cm., ca. 18gr.

Bronzen boedha (gesign.)
Startprijs 250 EUR

Antieke Chinese bronzen vergulde boedha met verso tekst. Ca. 1900 of ouder. Afm. 24 cm. In goede staat.

Parelmoerschip Scheveningen (onder stolp)
Resultaat: 80 EUR

Antieke souvenier Scheveningen, ca 1900. Parelmoer zeilschip onder glazen stolp. Afm. 40x32x16 cm. Cond.: G.

18e-19e eeuws houtgestoken beeld
Startprijs 300 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Chinese houtgestoken beeld met originele polychromie, achterin een ruimte als relikwiehouder, basis aangetast, opgevuld met cement. 58cm. Cond:G

Witgouden ring met diamant
Startprijs 1.100 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met overloop aan de bovenzijde met uitlopende banen bezet met 76 diamant baguetten, totaal 0,71 crt en 50 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,46 crt W...

3 Diverse cloisonne vaasjes
Startprijs 90 EUR

Drie diverse oude Japanse cloisonné vazen met florale en/of vlinder decors. 20 eeuw.

Bronzen plaquette, Joseph Krautwald
Resultaat: 50 EUR

Joseph Krautwald, 1914 Borkendorf Oberschlesien 2013 Rheine, harpspelende figuur, 26x19x2cm.

Oude viool
Resultaat: 60 EUR

Antieke viool met twee strijkstokken in kist (restauratie), 19e eeuw. Afm. 59 cm. Cond.: R/G.

8 Dinky Toys en 1x Siku
Startprijs 60 EUR

Kavel met 8 Dinky Toys waaronder: 2x Foden, Renault Estafette, 420, Coventry Climax, Bedford, Berliet "34", Fiat 500 en 1x Siku Unimog. Allen in gebruikte en bespeelde staat.

Suikerschep, zilver (2x)
Startprijs 50 EUR

Biedermeier zilver set, 835/000, bestaande uit thee-en suikerschep met gegraveerde vleugelbakken en gecontourneerde gegraveerde stelen. MT.: Wed.Andrijntje van der Ree, Schoonhoven 1865. Ca. 21gr.

19e Eeuw pistool dolk
Resultaat: 85 EUR

19e Eeuw dubbelloopse voorlader (oxydatie), en 16e - 17e eeuwse korte dolk met bronzen heft (oxydatie). Afm.22-21cm. Cond.: R/G.

Eissenloeffel glazen
Startprijs 300 EUR

Twaalf oude Eissenloeffel glazen, 1928, Kristalunie Maastricht. O.a.: Zes waterglazen (zeldzaam) en zes Grand Marnier glazen. Afm. 11-12 cm. In uitstekende staat. Cond.: G.

Olijflepel, zilver
Startprijs 60 EUR

Zilveren olijflepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde bak en steel met rond filet.. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1930. Ca. 22gr.

Franse Jugendstil vaas
Resultaat: 120 EUR

Antieke Franse Art Nouveau vaas met vissen decor. Ca. 1910. Gesigneerd: A. Hunebelle (1896-1958) ´Modele depose R. Cogneville´. Transparant bewerkt blauwgroen en neutraal. Afm. 22,5 x. 22 cm. ø. In go...

Hobbelpaard
Resultaat: 50 EUR

Decoratieve houtgesneden afneembaar hobbelpaard naar oud voorbeeld (op wielen). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 84x112x30. Verkeerd in goede staat.

2 Putti en 2 olifantjes met console
Startprijs 40 EUR

Zes delen deco artikelen 2 houten consoles met putti(kunststof) 2 gietijzeren olifanten 19-38cm. Cond:G

Hollandse tafelklok, 19e eeuw
Startprijs 2.500 EUR

Grote Hollandse tafelklok, vroeg 19e eeuw, Amsterdam door Willem Redie. Met maanstand, datum, dag en maandaanduiding, slagwerk op dubbele grote bel, halfuur-slag. (pinakels missen) Afm. 57x40x28 cm. V...

Witgouden oorhangers met amazoniet en diamant
Startprijs 650 EUR

Witgouden oorhangers, 585/000, met amazoniet en diamant. Witgouden oorhaken bezet met diamanten met daaraan een hanger met een driehoekig gefacetteerde amazoniet, 15 mm. en daaromheen een rand met bri...

Zilver vergulde ring
Startprijs 30 EUR

Grote zilver vergulde ring bezet met een champagnekleurige gefacetteerde zirconia. Versierd met een dubbelle rand met lila en paarse zirconia's. Voorzien van een zwarte rand. Grootte kop :28x28 mm. ø ...

Louis Seize klok, Amsterdam
Resultaat: 1.600 EUR

Houtgestoken vergulde Louis Seize pendule met gesigneerd uurwerk, 18e eeuw. Voor en achter Jan Hendrik Kühn Amsterdam. (Weense stijl pendule). Achtdaags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm.46 cm. In g...

WMF saladebestek
Resultaat: 75 EUR

Zeldzaam antiek Duits W.M.F.-saladebestek met keramieken heft (plated), ca. 1910. Afm. 26-29 cm. In goede staat.

Gouden broche
Startprijs 110 EUR

Gouden broche, 585/000, soort strikmodel met gekretste bewerking en in het midden versierd met een witgouden zetkastje versierd met een kleine briljant geslepen diamant. Grootte 21x38 mm. Voorzien van...

2 Zilveren chokers met markasiet
Resultaat: 70 EUR

Twee zilveren chokers met markasiet, 835/000. Collier met ovaal opengewerkte hanger versierd met markasiet, 5 cm. En een choker met een gekruld midden gedeelte versierd met 3 hangers met parels en bez...

9 Deel blauw glas
Startprijs 50 EUR

Negen delen blauw glas, 19e-20e eeuw. (witte rand). Bestaande uit: Eén schenkkan, vijf vazen, drie schalen. Minimale beschadiging mogelijk. Cond.: R/G.

Bloemenvaas, zilv.
Resultaat: 40 EUR

835/000 Zilveren Art-deco bloemenvaas met verzwaarde voet, Mr. Gebr. F.J.D. & J.F. Barends-Amsterdam, anno 1936 j B 40. Afm. ø 6x12 cm.

Busch Ratenov microscoop
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse Busch ratenov microscoop in originele kist, omstreeks 1900 44x23x11cm. Cond;G

Klarinet
Startprijs 60 EUR

Vooroorlogse klarinet omstreeks 1920, in goede staat(mondstuk mist) 63cm. Cond:G

J. Weiland
Resultaat: 1.500 EUR

Johannes Weiland, 1856-1909. Voorstelling: Boerin met vat op de deel. Aquarel op papier. Afm. 43x53 cm. Cond.: G.

Wetering de Rooy
Resultaat: 440 EUR

Wetering de Rooy. Stadsgezicht Zuid Holland 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 60x80. In goede staat.

Schilderij
Startprijs 350 EUR

Ongesigneerd?, 19e Eeuw. Voorstelling: Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 57x48 cm. Cond.: R/G.