Collier van bloedkoralen takjes, 6-27mm. Lengte 48 cm.
Cassette met vergulde theelepels versierd met een hartvormige steel met puttigezichtje. Lepel 10,5 cm. 29x14x3cm. In goede staat.
Sierlijke zilveren ring, 925/000, met groene en zwarte zirconia's. In het midden van de ring zit een grote groene ovaal gefacetteerde zirconia en aan weerskanten een kleinere zwarte. Breedte ring 15 ...
Zilveren (835/000) miniatuur van een visser in roeiboot met losse hengel en gevangen vis, Nederlands gekeurd.
Oude zilveren hanger, 835/000, met lapis lazuli. Ovale hanger met floraal versierde rand, met Hindesheimer roos, met een strik aan de bovenzijde geplaatst over een platte ovaal geslepen lapis lazuli....
Lot zilveren sieraden bestaande uit een slavenband met dop, 3 broches, een ring met groene steen, 4 kettingen en 3 hangers. totaal ca 64 gram.
Edelstalen klapcreolen, breedte 8 mm, ø 14 mm, met gematteerde bewerking. Nieuw
Lot zilveren sieraden bestaande uit 4 ringen, 4 broches, een lange ketting met amethisthanger, een peervormige hanger en een carneolen kralen armband met zilveren hanger met carneool. ca 106 gram.
Groot lot met sieraden, bestaande uit o.a. horloges, kettingen, oorclips, broches e.d.
Zilver vergulde ring, 925/000, met ovale en rond gefacetteerde robijnen en smaragden. Breedte ring kop 17x15 mm. ø 56 ca 2,6 gram. Nieuw
Twee snoeren, bestaande uit een verlopend snoer met gefacetteerde carneoolkralen, ø 7-11 mm, met vergulde sluiting, lengte 38 cm en een verlopend collier van bloedkoraaltakjes, 7-11 mm. met double slu...
Zilveren collier gourmetmodel met 2 filigrainbollen met kwastjes. lengte 80 cm en 2 zilveren kapjes met loshangende balletjes.Totaal ca 34,5 gr.
Grote antieke Duitse reservisten groepsfoto (prent). Reservisten Ersatz 1911-1913, 10e Kompagnie Freiherr von Sparr. Westfälisches nr. 16 Mullheim am Rhein (met Zeppelin). Afmeting: 57x52 cm, in goede...
S.Kebelle Duitse school, Keulse vaas met bloem, olieverf op linnen 46x48cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd rechts (rood) Duitse school, vaas met zonnebloem, olieverf op linnen. 60x70cm. Cond:G
Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Franz Krippendorf duitse school 1907-1982 boederij aan rivier, olieverf op paneel 15x10cm. Cond;G
Eduard Aigner(reproductie) kust bij Alasio, oleografie op linnen 75x61cm. Cond:G
Drie beschilderde Russische lakdoosjes, 2 gesigneerd 4-7cm. Cond:G
Grote vooroorlogse opaline glazen petroleumlamp met landschap decor. Afm. 78 cm. In goede staat.
Franse tinnen klepkan, 1 ltr. Gemerkt Pichot, licht bedeukt. 18/19e eeuw. Afm. 21.5 cm. Cond.: R/G.
Twee oude messing/koper hanglampen, 20e eeuw in goede staat 28x40ø 60x57øcm
Drie maal 19e eeuws koperwerk, appelketel en 2 beddepannen, i goede originele staat 20-105cm. Cond:G
Negentiende eeuwse gietijzeren haal en grote ketel, dito ijzer, in goede staat, 37x97cm. Cond:G
Neo-gotische 19e eeuw messing kandelaar. Afm. 53 cm. In goede staat.
Twee messing barok-stijl kaarskandelaren, vijf-lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 47 cm. In goede staat.
Engelse houten lectuurbak. Eerste helft 20e eeuw. Afm.53x40x25 cm. In goede staat.
Oude messing bureaulamp in Jugendstil stijl. 20e eeuw. Afm. 54 cm. In goede staat.
Antieke staande opaline glazen petroleumlamp met florale decor, geelectrificeerd. Ca. 1920. Afm. 46 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen kaarskandelaren in Neo-stijlen. 20e Eeuw. Afm. 27-30 cm. In goede staat.
Zakmes met zilveren schilden versierd met C-voluten en cartouches. Voorzien van monogram. 8x2cm. In redelijk goede staat.
Eikenhouten dranktonnetje op ijzeren standaard met ijzeren beslag en hengsel. 19e Eeuw. Afm. 24x17x17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen snavelkan met kraantje (kraanknop mist). Rococco stijl. Afm. 25 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten theestoof met messing hengsel en emmer. 20e Eeuw. Afm. 41x39 ø. In goede staat.
Twee vaasjes met lepeltjes en vorkjes en suikerpot. 20e Eeuw. (835 zilveren voet + drie zilveren lepels). Cond.: G.
Vooroorlogse stereoscoop met diverse kaarten. Ca. 1920. Afm. 32 cm. In goede staat.
Zware bronzen vaas naar antiek voorbeeld, vroeg Chinees 2e helft 20e eeuw, 31cm. Cond:G
Vroege ijzeren Renaissance haardplaat 17e eeuw, beschadigd, wijnranken mt bachus, 49x49x1 Cond:R
Antiek bronzen bureau tablet Kaiser Wilhelm 1797-1897 in goede staat 2x25x11cm.
Lot divers, plated, koper, 1e helft 20e eeuw, o.a. W.M.F. Cond.R/G
Leuk kavel diverse munten om uit te zoeken, Nederland en voornamelijk buitenland, diverse condities, landen en jaartallen.
Postzegelverzameling lot. O.a.: Nederland jaarcollecties stock 1940-1999, veel zegels, series, post fris + gebruikt. Met Monaco, Oostenrijk, Frankrijk, diversen, USA, oud Duitsland, Ned. voorraadzegel...
Vooroorlogse eikenhouten Junghans wandklok met drie gongstaven. Afm. 55 cm. In goede staat.