Ongesigneerd, 17e-18e eeuw. Keramiek werkplaats met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 28x16 cm. Cond.: G.
Geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier en bakslot. Bolmodel, breedte 5 mm. ca 8,7 gram. In goede staat.
Gouden collier, 585/000, plat Venetiaans model, met veeroog. breedte 2 mm, lengte 70 cm. ca 11,7 gram. In goede staat
Geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier, bakslot en veiligheid. Bolmodel, breedte 6 mm. ca 12 gram. Gedeukt en er zit speling in het scharnier en de sluiting.
Zilveren zakhorloge, 800/000,Zwitsers, met op de wijzerplaat een geschilderde erotische afbeelding. ø 50 mm. Mechanisch, werkend.
Gouden sieradenset met camee, 585/000, bestaande uit een hanger en oorhaken versierd met een getorste rand. 25x18 mm en 18x10 mm. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met 2 rijen briljanten. Ring met oplopende band, aan de bovenzijde voorzien van 2 rijen met 5 briljant geslepen diamanten gezet in 4-poot chatons.Totaal ca 0,20 crt. Breedte kop...
Brede bicolor ring, 585/000, met slag. Brede ring, 8/9mm, bestaande uit twee delen, een deel witgoud en een deel geelgoud, met een slag verwerkt in de band. ø 54, ca 10,6 gr.
Gouden zakhorloge, 585/000, Zwitsers, met metalen stofdeksel en glad gouden achterdeksel met guilloche ruitpatroon. Afgesleten. ø45mm. Werkend en in goede staat
Fraai zilveren Jugendstil doosje, Engels 925/000. Doosje in een halve maan vorm, geplaatst op 4 klauwpootjes, aan de bovenzijde versierd met een opgelegde bloem uit draad. MT.: Manoah Rhodos & Sons, B...
Kleine Weense mahoniehouten twee gewichten regulateur, W. Grimme Trieste. Ca. 1870. Afm. 76 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi bord, 17e eeuw. Bord is voorzien van figuren in interieur decor en figuren in landschappen decors. (gesigneerd) randschades en drie haarscheuren Afm. ø 27 cm. Cond.: R.
Messing tafelklok met cloissonè (emaille), tweede helft 20e eeuw. (mechanisch met centrale secondenwijzer) Afm. 31 cm. In goede staat.
Grote gouden ring, 585/000, met turkoois. Een ring met brede opengewerkte ovale rand met krullen. In het midden van de ring zit een grote ovaal cabouchon geslepen turkoois, 17,5x12mm. ø 58 ca 9,1 gram...
Originele Twentse eikenhouten dekenkist met gestoken panelen, 18e eeuw. Afm. 77x69x153 cm. In zeer goede staat. (slot mist!)
Prachtige Louis Seize stijl twee-zits bank, exclusief stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 93x160x80 cm. In goede staat.
Bronzen naakte vrouwelijke torso op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Naar Maillot. Afm. 37 cm. In goede staat.
Collier van granaten met gouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting met geschulpte rand en een ovaal gefacetteerde granaat. Met fraaie goud...
Collier van bloedkoraal en parel. Een lang collier met cultive parels, ø 6 mm, en gefaceteerde bloedkoralen, verlopend in grootte, 6-10 mm. Voorzien van sluiting met een gefacetteerde bloedkoraal, ø 1...
E. Bossina? 19e eeuw, Duitse school, berglandschap met meer en figuren, olieverf op linnen Cond:G 45x60cm.
Zeldzame Kristal Unie Maastricht stopkaraf, ca. 1930. Door Piet Zwart (minimale chip basis) Afm. 21 cm. Cond.: R/G.
Gouden Baume & Mercier horloge, 750/000, met zwart leren band. Mooi plat dameshorloge, ø kast 26,5 mm, met zwarte leren band met krokoprint. Quarts. In originele doos
Hollandse wortelnoten porseleinkast met gebogen onderkast, één deurs. 19e eeuw. Lichte schades, lichte wormbeval. Afm. 209x140x40 cm. Cond.: R/G.
Oude wortelnoten tafelklok met maanstand, bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 39cm.
19e Eeuw. Franse zuilenpendule, portaalklok. Ca. 1870, met intarsia, wijnranken en vergulde bronzen armaturen. Acht-daags, veerslinger. Afm. 53 cm. In goede staat.
19e Eeuw. Franse portaalklok, zuilenpendule, ca. 1870 met rankenintarsia en vergulde bronzen armaturen. Acht-daags, veerslinger. Afm. 52 cm. In goede staat.
Franse zuilenpendule, portaalklok. 19e eeuw. Ca. 1870, met intarsia, ranken, zijkanten overgeschilderd. Verder in goede staat. Acht-daags, veerslinger. Afm. 52 cm. Cond.: R.
Gouden ring, 585/000, met saffier en robijn. Ring met ruitvormige zetkast met in het midden 9 rond gefacetteerde saffier, met daaromheen een rand met 16 rond gefacetteerde robijnen, 2,5-3mm. Grootte r...
Collier met spinel en gouden, 585/000, sierlijke sluiting. Drie rijen spinelkralen, ø 6 mm, bevestigd een aan zeer fraaie gouden sluiting in de vorm van een strik. Lengte 42 cm.
19e Eeuw. Chinees porseleinen gesigneerde theepot met goud en figuren decors. Afm. 23x16.5x11.5 cm. Cond.: G.
Acht Imari porseleinen kop en schotels, plus één losse schotel, 19e eeuw. Kop en schotels zijn voorzien van goud en florale decors Vijf schotels goed, vier hebben haarscheuren. Alle kopjes goed. Afm. ...
Omega horloge, vierkant goldplated model met stalen achterdeksel, 27x27 mm. Mechanisch, met originele zwarte Omega leren band. In orignele doos.
Gouden streekbroche, 585/000, met bloedkoraal. Ronde broche met gladde rand versierd met filigrain appliquen met knoppen. In het midden bezet met een ovale bloedkoraal, ø 9-11mm. Grootte ø 29 mm. ca 5...
Chinees porseleinen familie Verte bord met tuin decor en vogels (gemerkt met blad), 18e eeuw. Afm. 5x23.8 cm. ø., bord heeft haarlijn, verder in goede staat
Grote oude/Engelse lederhouten zitbank met mahoniehouten poten op koperen wieltjes. Afm. 45x65x120 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Naakte man op paard. Afm. 39x38x13 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese korstaartklok met wekker omstreeks 1780, voorzien van Duits Schwarzwald uurwerk, omstreeks 1880 115cm. Cond;G
Mooie Engelse antieke mahonie theetafel, omstreeks 1900 met lade en glasplaat, In goede staat 75x53x80cm
Grote wortelnoten tafelklok Engels Bracket model, slaand op twee bellen, met bronzen ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 41 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Vrouwelijk hoofd. Naar Modigliani (gesigneerd). Afm. 26 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten voltaire met gobelin stoffering. 19e eeuw. Afm. 100x62x67 cm. In goede staat.
Bronzen figuur van naakte man op houten basement. Gesigneerd Sergio Capellini. Scultore 1967 op basement. Onderop basement handgesigneerd en bewering dat het om een unikaat gaat (Italiaans). Afm. 23x2...
Duitse steengoed baardman-kruik, 17e-18e eeuw. Met bruine glazuur. Afm. 41 cm. In goede staat.
Gouden hanger, 585/000, met robijnen en oxidatiebewerking. De hanger in de vorm van een aap is bezet met 5 robijnen, 1 ovaal cabouchon, 2 peervormig en 2 rond gefacetteerd. Grootte 22x17mm, ca 6,7 gra...
Witgouden rozet ring, 585/000, met briljant en toermalijn. Ring met rozet, ø 13,5 mm, met in het midden een rond gefacetteerde groene toermalijn, ø 7 mm. Om de toermalijn zit een smalle band met daar...
Twee thorapointers, éénthorapointer van hout met witmetalen ornamenten versierd met turkooisstenen lengte 48 cm. en een witmetalen thorapointer met vergulde bewerkingen en bezet met onyx en turkoois. ...
Gouden streekbroche, 585/000, met granaat. Antieke ronde broche met geschulpte rand, in een rozet bezet met granaten, enkelen ontbreken. ø 34 mm. ca 8,1 gram. Wat gedeukt aan de achterzijde.
Zilveren comfoor, Hollands 833/000, op houten basement. Rond comfoor met gecontourneerde randen voorzien van een getrembleerde bewerking. Opengezaagde rand langs de bovenzijde met druppel en ronde vor...
835/000 Zilveren broodschaal met florale opengewerkte rand met vogels. Afm. ca. 26x18 cm. Mr. Zaanlandse zilversmederij, Haarlem. Gewicht: 251 gram.
Antieke blauw keramieken klokkenstel met vergulde bronzen monturen en stil Frans uurwerk, omstreeks 1870, in goede staat 29x49cm.
Zeven delen Jade, oud Chinees, 2 armbanden, 2 ringen en 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 3,5-8cm
Ongesigneerd schilderij. 17e-18e Eeuw. Voorstelling: Interieur, man met tinnen klepkan bij wijnvat. Olieverf op paneel. Afm. 23x18.5 cm. Cond.: R/G.
Gouden broche, 585/000, staafmodel met bewerking, voorzien een hanger in de vorm van een bloem bezet met diamanten rozen, gezet op zilver. Totaal diamant ca 0,60 crt. De hanger is tevens los te dragen...
Set van twaalf Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor, 19e eeuw. Afm. 4.5 x 11.5 cm. ø In goede staat.
Antieke Queen-Anne stijl wortelnoten theetafel met lade . Ca. 1900. Afm. 73x52x83 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Friese staartklok met wekker, mooie eikenhouten klokkast en mooie gave beschilderingen, in goede staat 150cm. Cond;G
Antieke Franse Sevres gemerkte porseleinen schaal, opengewerkt met bloemen en goud decor. Afm. 9x30x20 cm. In goede staat.
Zware antieke Engelse messing scheepvaart telescoop. Negretti & Zambra, London (1917) No. 756. Afm. ca. 60x7 cm.
L. Balestieri, ca. 1930. Interieur met musicerende figuren. Olieverf op linnen. Afm. 36x66 cm. Cond.: G.
Anatol Cernajaev, Russische school. Russisch gezin in buitenlucht. Olieverf op linnen. Afm. 50x80 cm. Cond.: G.
Grote decoratieve Italiaanse houtgestoken spiegel met rocailles. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 113x86 cm. In goede staat.
Chinese gemerkte Yixing theepot in lotusbloemvorm met slang en kikker. 21e eeuw. Afm. 6x15x11.5 cm. Cond.: G.
Antieke eikenhouten Jugendstil buffetkast met druivenranken en geslepen glas (Frankrijk). Ca. 1900. Afm. 213x113x50 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten refectory tafel naar oud voorbeeld (handwerk) met onderling verbonden poten. Afm. 79x82x178 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, 19e eeuw. Stilleven met vaas met bloemen, dekseldoos met sieraden en vlinders. In 17e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afm. 65x80 cm. Cond.: G.
Zilveren slatang, 925/000, rijkelijk versierd met bloembewerkingen. De bak van de lepel is voorzien van een voorstelling van een man in de tuin verfraaid met een parelrand. ca 205 gram. 25x7 cm. ZI-ke...
Ongemerkt romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Mediterraans meer met boten, 31x24cm. Gouache op papier, Cond:G
Oude hoorn gesneden pauw (buffelhoorn). 20e Eeuw. Afm. 36 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren tafelset op ronde voet. Met gevlochten handgreep en twee geslepen kristallen deksel coupes met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem. Afm. 11.5x25 cm. Cond.: G.
19e eeuwse Biedermeier kristallen gembercoup met deksel (minimale chips). Amandel-geslepen. Afm. 30 cm. Cond.: R/G.
Antieke Franse wortelnoten boulle kist met spelen. Ca. 1900. In goede staat.
Gouden collier met twee gouden hangers, 585/000. Venetiaans collier, 1,3 mm, met ovale geelgouden hanger versierd met 3 kleine steentjes, 23x14 mm, en een langwerpige bicolour hanger met matte bewerki...
Adeliges Taschenbuch. Uitgave Justus Perthes te Gotha, jaargangen: 1903, 1907, 1923, 1930, 1931, 1933, 1934, 1935, 1936, 1937, 1938, 1939 (2x), 1940 (A+B), 1941 (A+B), 1942 (3x B + )A. Totaal: 23 band...
Neo-gotische messing kaarskandelaar, 19e eeuw. Twee-delig en tien-armig. Afm. 75 cm. In goede staat.
Collier van granaten met een gouden streeksluiting, 585/000. Collier van 3 rijen granaatkralen, ø 3,5 mm, bevestigd aan een gouden streeksluiting, ovaal model voorzien van geschulpte rand met bloemapp...
Bronzen hanglamp met roofvogels en eikenhouten tussenstuk. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 60x65 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten spiegel met getorste zuilen, omstreeks 1880 140x90cm. Cond:G
Vier aparte antieke chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900 met floraal decor. In goede staat 6-14cm.
Lot oud Chinees Jade, 3 medaillons en 4 figuren 2e helft 20e eeuw 3,5x8,5cm
Drie Chinees porseleinen borden 'Queng Lung', met floraal decor. Afm. ø 23 cm. In goede staat.
Zeldzame Hollandse antieke 2-zijdige commode met originele florale beschildering ,1 zijkant 3 lades, 1 zijkant lade en deur . Ca. 1870. Afm. 76x45x82 cm. Gebruikt in binnenscheepvaart. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en mooie beschilderde wekker wijzerplaat. 19e eeuw. Afm. 138 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke vergulde degen met vrijmetselaarsteken (troffel, wapenschild etc.) Ca. 19e eeuw. (kleine beschadigingen) Afm. 97.5 cm. Cond.: R/G.
Gouden ring, 585/000, met melkopaal en saffier. Een ring met een bloemvormige rozet met 7 rond cabouchongeslepen opalen, met daaromheen een geschulpte rand met 12 rond gefacetteerde saffieren. Grootte...
Drie maal 17e-18e eeuws Chinees porselein Kang Xi. kop en schotels (Gemerkt met apart decor). Schotels, minimale randchips. Kopjes, goed. Afm. 7x13 cm. ø. Cond.: G.
Grote groen-blauwe copieer glazen bolle vaas, licht gelobt. Ca. 1930. In goede staat.
Bronzen bewerkte schedel op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Indische graveringen. Afm. 39 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok, vroeg 19e eeuw met wekkerfunctie en mooi beschilderde wijzerplaat, in goede staat 146cm.
Vergulde Franse pendule omstreeks 1860, vrouw met kind, compositiemetaal, arm naar hand zit los, 8 daags uurwerk met halfuurslag, deuk achterkant 45cm Cond:R/G
Houten cassette met 30 zakhorloges, diverse modellen staal en verguld. In goede staat
Granatencollier met gouden sluiting, 585/000. Collier van 2 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem, versierd met bolletjes en graveerwerk, met...
Twee grote porseleinen empire stijl dekselvazen, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met gouddecor, Gemerkt met twee zwaarden en kroon. In goede staat 41cm.
Antiek Petrus Ragout Maastricht servies, ca. 1880. Servies gedecoreerd met Pompeia decor. Servies bestaat uit:8 ontbijtborden, theepot (deksel gerestaureerd), 9 grote borden, fruit treef, dekseldoos,...
Zeer groot oud Perzisch briekrood kleed met florale decors, vervuild, 252x350cm. Cond;G
Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1870, in goede staat,maar lichte fineerschade 160x104x44cm