Antieke Japanse drie-luik. Gesigneerd, ca. 1900. Ingekleurde houtsnede. Voorstelling: Japans oorlogschip met mariniers in sloepen. (één gaatje)l Houtsnede op papier. Afm. 71x36 cm. Cond.: R/G.
Novelli 1937. Adria, Italiaanse school. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 40x50. Cond.: G.
Grote Imari porseleinen oorvaas, 19e eeuw. Met florale decors en paradijsvogels. Afm. 45 cm. In goede staat.
Antieke messing met kristallen petroleumlamp, facet geslepen. Ca. 1910. Afm. 78 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Engels bankje met intarsia en ivoor ingelegd,19e eeuw. Afm. 90x108x57 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met pagode, huis in tuin decors, octagonaal. (dekselrand professioneel gerestaureerd) Afm. 45.5 cm. Cond.: R/G.
Drie Delfts blauwe keramieken borden met bloempot decors, 18e-19e eeuw. Gemerkt: drie klokken. Afm. ø 23 cm. In goede staat.
Drie Delfts blauwe borden met bloempot decors. 18e-19e eeuw. Gemerkt: drie klokken. Afm. 23-27.5 cm. ø. In zeer goede staat.
Porseleinen bokkenrijder. Naar voorbeeld van Meissen, 21e eeuw. Afm. 42x36x19 cm. In goede staat.
Drie delig Delfts blauw keramieken kaststel met landschappen decor en papegaai, 18e eeuw. Gemerkt: B:P. Minimale chips vazen. (één deksel gerestaureerd, één deksel minimale chips) Afm. 27-39 cm. Cond....
Antieke bronzen buste van een baby. Op zwart marmeren sokkel, ca. 1900. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Parodie op 'Vrouwe Justitia' (net kousen en afgebroken zwaard etc.) Afm. 44 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. 'Man with hat'. Gesigneerd Eli Nadelman. Afm. 39.5 cm. In goede staat.
Grote oude brons gegoten Winnetou met zilverbuks. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 71x49x20 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten Louis Seize stijl armleunstoelen met mooi snijwerk en goede stoffering, ca. 1880. Afm. 100x63x64. In goede staat.
Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.
Eikenhouten sidetable met lades. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm, 75x50x160 cm. In goede staat.
Wortelnoten Art Deco-stijl etagiere wandtafel (21e eeuw). Afm. 94x96x28 cm. In zeer goede staat.
Grote notenhouten uittrektafel Louis Seize stijl (stijlmeubel 20e eeuw). Recentelijk professioneel gepolitoerd , met twee extra bladen. Afm. 121x164x80 cm ( 241x164 x80 cm. )In zeer goede staat.
Set van twaalf vooroorlogse Thonet-stijl stoelen met nieuwe vlechtwerkzittingen (Bugholz), waarbij twee armleunstoelen. Afm. 114x43x50 cm. en 112x45x55 cm.
Grote antieke Franse vaaspendule met deksel, buste en putti omstreeks 1870, 8 daags uurwerk met halfuurslinger, veerslinger en emaille cartouches, guirlandes met fruitranken 57cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse vergulde pendule, voorstellende een vrouw in schelp met putti, drietand, stukje rocaille af, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x36x13cm. Cond:R/G
Oude messing reiswekker met erotische plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse zwart marmeren pendule. 8-Daags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Ca. 1870. Louise Philippe + vazen, één ornament afgebroken. Achterkant rugwand beschadigd. Afm. 34-50 cm. ...
Germ de Jong 1931. 1886-1967 , vaas met bloemen in Art Deco stijl, pastel op papier. 30x40cm. Cond:G
17e Eeuwse landkaart Groningae et Omlandiae Dominium vulgo De provincie van stadt en lande. Prachtige hand-ingekleurde landkaart. Gravure op papier. Afm. 58x47 cm. In goede staat.
Frans Baayens, 1896-1947 Enschede. Voorstelling: De Buurse beek. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
Cornelis de Bruin 1870-1940. Voorstelling: Nelly's Tuin, uit Dickens, Nelly (1905). Olieverf op linnen. Afm. 44x37 cm. Cond.: G.
Onduidelijk. ca. 1880. Italiaans dorpsgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afm. 63x60 cm. Cond.: G.
Ton Anconé, Oldenzaal. Twentse schuur in bos. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond. G.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900, Hollandse School. Botters op meer. Olieverf op linnen. Afm. 50x75 cm. Cond.: R.
Onduidelijk monogram, Hollandse school, 19e eeuw. Zeegezicht met Hollandse schepen. (beschadigingen) Olieverf op linnen. Afm. 60x47 cm. Cond.: R.
Gouden ring 585/000 met blauw topaas. Ring in Art Deco stijl met langwerpige bewerkte zetkast, voorzien van rood- en witgouden elementen, met smaragdgeslepen blauw topaas. Grootte bovenzijde 18x11 mm...
Zilveren kandelaar, 3 lichts, 835/000, Duits. Kandelaar Rococo-stijl op ronde voet met getorste bewerking, met 2 krularmen en 3 lichten met getorste bewerking. En een gevulde voet. Voorzien van ZII k...
Gouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met ovaal gefacetteerde saffier, 5,5x7,5mm, in het midden met aan weerskanten 3 kleine briljanten in een driehoek gezet. De ring heeft 2 banden met d...
Collier, 333/000 met hanger,375/000, met blauw topaas. Fijn gourmetcollier met een ovale hanger bezet met een ovaal gefacettteerde blauw topaas, 10x14 mm. Grootte hanger 24x12 mm incl oog. lengte 42 c...
Prachtige gouden broche, 750/000, met parels. Gouden broche in de vorm van een soort tak versierd met cultivé parels. 30x35 mm. In zeer goede staat
Geelgouden bewerkte oorclips, 585/000. Oorclips, opengewerkte bollen met een bewerkte ster in het midden, ø 14 mm. Totaal ca 4,5 gram. In zeer goede staat.
Omega dameshorloge, model Constellation, staal met zwarte leren band. ø 22,5 mm. Quarts.In originele doos.
835/000 Zilveren Biedemeier inktstel met greep. Voorzien van fraaie florale graveringen en twee geslepen kristallen inktpotjes met 835/000 zilveren montuur met floraal gegraveerde deksels. Toegeschrev...
Moderne koperen design bijzettafel met glasplaat. Afm. 50x60x60 cm. En een moderne koperen salontafel met glasplaat. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 130x70x43 cm. Beide tafels verkeren in goede staat.
Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met bronzen monturen 21e eeuw 20x39x23cm. Cond:G
Set met zes tafelmessen voorzien van zilveren pistoolgrepen, 835/000, lengte 21,5 cm. In goede staat
Kist met twaalf flessen Franse Chateau Belle Croix wijn uit 1999. (12 x 75 cl.) Afm. 19x33x50 cm. Cond.: G.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870, mooi ingelegd binnenleven, restauratie noodzakelijk 181x102x98cm. Cond;R
Oude Hollandse friese stoelklok, 1e helft 20e eeuw met wekker en mooie originele beschildering. 73cm. Cond:G
Granaatarmband met gouden sluiting, 585/000. Een armband met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, met gouden hulsjes bevestigd aan een ovale gouden sluiting met een ovaal gefacetteerde granaat en e...
Negentiende eeuwse Franse eikenhouten gesneden drakentafel, stukje klauwpoot mist. Afm. 60 (40 blad) x60xH.70cm. Cond.:G
Antiek Duitse notenhouten grunderzeit meidenkast (vertiko,) ca. 1880. Afm. 136x97x47 cm. In goede staat.
Antieke typemachine, Royal Barlock, ca. 1910. Afm. 27x35x35 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten baroksecretaire, stijlmeubel, 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten 103x88x48cm Cond:G
Bronzen hanglamp met roofvogels en glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66x45 cm. ø. In goede staat.
Zilveren slacouvert, 833/000, bestaand uit een vork en lepel met dubbele filetrand. MT.: Van Kempen en Zonen, Voorschoten jl.: Q:1900. Totaal ca 202 gram. 25 cm. In goede staat
Groot Perzisch kleed, rood etc. Met florale decors. Lichte slijtplekken. Afm. 320x230 cm. Cond.: R/G.
Twee kleine oude Perzische kleden. Afm. 101x62 cm. en 105x64 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese roodlak gegoten figuren. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkt. Afm. 15-22 cm. Cond.: G.
Mooie kleine antieke viool met strijkstok en kist. Vermoedelijk Duitsland. Afm. 53 cm. Cond.: G.
Zilveren reverketting, 835/000, met grandels. Klederdrachtsieraad met 2 klemmen met daartussen 2 kettingen met diverse hangers met grandels. Ketting en klemmmen zijn gemaakt uit gekrulde elelmenten. E...
Oosterse ronde bijzettafel met afneembaar messing presenteerblad, 20e eeuw. Afm. 56x52. Goede staat.
Antieke Franse composietiemetalen lamp met vrouwenfiguur in ranken, 2 lichts omstreeks 1900. La prosperite par bruchon, in goede staat 63cm. Cond:G
Antiquarisch boek. De goude en zilvere gangbaare penningen der graaven en graavinnen van Holland. Delft, Andries Voorstad in het jaar 1700. (vol afbeeldingen van munten) Afm. 21x31x73 cm. Cond. R/G.
Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Voorstelling: Stilleven met perzisch kleed, schaal en fruit. Olieverf op linnen. Afm. 100x70 cm. Cond.: G.
Collier van Gitten, Sallands streeksieraad. Collier met 4 rijen gefacetteerde gitkralen, verlopend in breedte 5-8mm. Lengte 38 cm. In goede staat.
Groot mes met zilveren greep versierd met een staande leeuw met schild. Voorzien van stalen lemmet. Lengte 30 cm In goede staat.
Negen diverse oude Chinese objecten, Kang Xy stijl vaasje met ruiters in wolken decor, 3 keramieken snuffbottles, turkoois bewerkt, jade snuffbottle Kang Xy stijl, vaasje met oren, glazen snuffbottle ...
Franse 19e eeuwse Sevres kop en schotel met florale en goud beschildering. 'Sevres, N.N., DT'. Afm. 10x16 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, halfuurslag, Jeanne D'arc met lans 45cm Cond:G
Antieke porseleinen klok met opgewerkte rozen decor. Frankrijk, ca. 1880. (Geen merkteken gevonden) (Beschadigingen aan rozen) Afm. 31 cm. Cond.: R.
Grote antieke Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop met gelede lichaam, slaapogen, mohair pruik. Nr. 302 II. Ca. 1930. Afm. 84 cm. Cond.: G.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met goud- en floraal decor (1 minimale chip) Cond.: G
Groot vooroorlogs Duits poppenhuis met verlichting en bacelieten schakelaars met diverse porseleinen popjes en meubels en blikken accessoires. Afm. 37x115x36 cm. In goede staat.
Twee antieke kaarskandelaren omstreeks 1880, van messing en keramiek, 5 lichts, in goede staat 46cm.
Twee oude Chinese roodlak boedha's, 20e eeuw. Afm. 19-20 cm. In goede staat.
Jugendstil stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Glazen voet met messing, florale en vlinders decor. Afm. ca. 70x40 cm. ø. In goede staat.
Twee keer monogram J.K. 20e Eeuw. Voorstelling: Meisje met hoed. Aquarel op papier. Afm. 43x30 cm. Cond.: G. En één maal J.K., ook 20e eeuw. Voorstelling: Chique dame. Aquarel op papier. Afm. 36x24 cm...
Bijzonder fraaie zilveren drinkbeker, 925/000, Amerika, Gehamerde beker met bloem- en vogelgravure, gewelde vorm en een groot robuust handvat. Voorzien van gravering: Annie Maria Bland Van den Berg, M...
Antieke Franse vergulde pendule, ca. 1860. (compositie metaal) (achterpoten gerestaureerd en top van de klok gerestaureerd). Acht-daags, halfuur-slag, veerslinger (gave wijzerplaat) Afm. 37 cm. Cond.:...
Antieke bronzen stier op marmeren basement (naden in twee poten). Ca. 1920. Afm. 13.5 cm. Cond.: R/G.
Drie maal 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels (gemerkt) met vissen en florale decors Eén schotel gelijmd, twee minimale chips. Twee kopjes beschadigd, één met chips. Afm. 6.5-14 cm. ø. Cond...
Hollandse eikenhouten renaissance stijl kapstok met ranken en leeuwenkoppen. Ca. 1900. Afm. 120x29x11 cm. In goede staat.
Groot Chinees porselein familie roze schotel met figuren in tuin decor. 19e eeuw. Afm. ø 45.5 cm. In goede staat.
Engels Wedgwood servies. Decor Stratford of Etruria & Barlaston. Het servies bestaat uit: 10grote-, 10 soep-en , 10 ontbijtborden, 9 kleine schaaltjes, 10 ovale schalen, 16 schotels,en 1 botervloot. ...
Groot Villeroy en Boch servies. Decor Albertina, ca. 1980. Bestaande uit: 2 dekselschalen, 5 kop en schotels, 4 schalen, theepot, met melk + suiker, 1 terrine, 1sauskom, 12 soep-,, 10 grote- 11 ontbij...
Franse pendule onder glazen stolp, 19e eeuw. Jager met jachthoorn te paard. (compositie metaal) Acht-daags uurwerk met verslingering. Afm. 50x38x18
Houtgestoken wandconsole met vergulding. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 38x34x20 cm. Cond.: G.
Set sieraden met o.a. een Malachietbroche en hanger, een armband met turkoois en een armband met lapis lazuli, een jadering en een armband met groene blauwe stenen.
Antiek eikenhouten wandaltaar voor heiligbeeld. Tweede helft 19e eeuw. Afm. 87x60x20 cm. In goede staat.
Origineel Louis Seize mahoniehouten theekist met intarsia, ca. 1800. (twee fineerschades) Afm. 11x18x11 cm. Cond.: R/G.
19e Eeuw. Eikenhouten gestoken beeld van een geestelijke met boek. Afm. 32 cm. In goede staat.
Janpanse Banko-ware trekpot met theezeef (zeef gelijmd). Met opgewerkte geglazuurde ranken- en vogel decors. Afm. ø 11x12x16 cm. Cond.: R/G.
Antieke bronzen figuur met ivoren bal op marmeren sokkel. Gesigneerd H. Keck (Hans Keck, Duitsland). Voorstellende: Jonge atleet. Afm. 22 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Art Deco-stijl. Gesigneerd 'Fernandez'. Afm. 37 cm. In goede staat.
Ring, 333/000,met melkopaal en saffier. Ring met rozet, in het midden bezet met een melkopaal, cabouchon geslepen, 9x7mm, versierd met een rand met rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,60 crt. Ze...
Ring met opaal mozaik en diamant, 375/000, Ring met in het midden een ronde gladomzetting met een opaaltriplet mozaik, ø 12 mm. Aan weerskanten een band met diamanten, totaal ca 0,05 crt W/P. ø 59/60....