Lot sieraden bestaande uit een set van oorhangers, hanger en een ring met paarse en witte stenen, en twee zilveren armbanden. Totaal ca 49 gram.
Lot zilver bestaand uit een hanger met blauw opaal aan een ankercollier, een bladhanger met markasiet en parel, een zilveren horloge met ketting en een ring.
Sierkurk bekroond door edelman, gemerkt 'Erbschutzt'. En een sierkurk met 835/000 zilveren montuur met florale graveringen. Nederlands gekeurd. Ca. 1870. Afm. 7-9 cm.
Vijf zilveren tafelvorken, 833/000, model Hollands Glad, MT.: J.H.Tarner, Amsterdam jl.:K:1869. Totaal gewicht ca. 314 gram. 22 cm Uiteinden van de tanden wat verbogen, verder in goede staat.
Zilveren bestek, 835/000, model Haags Lofje bestaande uit 1 tafelvork, 5 tafellepels, 9 dessertvorken en 11 dessertlepels. MT.: o.a. Gebr. Huisman, Schoonhoven, Van Kempen en Zonen, Voorschoten, Hend...
Zilveren bestekdelen, 835/000, voorzien van monogram. Bestaande uit 6 tafelvorken en 6 tafellepels, een dessertvork en een dessertlepel model Haags Lofje. Een tafellepel en tafelvork model Hollands Gl...
Zilveren rond blaadje met accolade vormige rand versierd met parelrand. Het blaadje is voorzien van een gravure, o.a.: "6TH ANNUAL SALES MEET MAHABALESHWAR, VENKATESHWARA HATCHHERICE PRIVATE LIMITED P...
Zilveren bestek, 833/000, Hollands glad, bestaande uit 6 dessertvorken en 4 dessertlepels, MT.: Alida te Veldt, Amsterdam jl.: D:1838, 1 dessertlepel MT.: Koninklijke Utrechtse Fabriek van zilverwerke...
Collier van bloedkoralen takjes, 6-27mm. Lengte 48 cm.
Armeense bruids sieraden in een lijst. Metalen ronde sieraden met turkooissteen in het midden met filigrainbewerking met knoppen en bloemen. In goudkleurige lijst. 38x29cm
Lot met drie horloges bestaande uit een Pulsar horloge, titanium met stalen band, een Breilhorloge met steentjes op de wijzerplaat, voorzien van wit lerenband en een klein mechanisch Lanco horloge met...
Gouden takbroche en koordarmband, 585/000. Beiden wat uit model. Totaal ca 5,8 gram.
Set sieraden met o.a. een Malachietbroche en hanger, een armband met turkoois en een armband met lapis lazuli, een jadering en een armband met groene blauwe stenen.
Zilveren kapset, 800/000, Duits, bestaande uit 3 borstels, handspiegel en een huls voor een kam. De set is voorzien van een gecontourneerde rand versierd met een bloemendecor met ribbewerking. Voorzie...
Gouden collier met twee gouden hangers, 585/000. Venetiaans collier, 1,3 mm, met ovale geelgouden hanger versierd met 3 kleine steentjes, 23x14 mm, en een langwerpige bicolour hanger met matte bewerki...
Omega horloge Seamaster met stalen kast en band, Quarts horloge m et vierkante kast. 35x35 mm. lengte 21 cm. ( verstelbaar) In goede staat
Geslepen kristallen zoutvaatje met plated montuur, met fraaie statige zwaan en beweegbare vleugels. Afm. 4x8x8 cm.
Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 56, ca 14 gr. Nieuw.
Plated brievenopener met fraai gevormd paardehoofd gemerkt Valenti made in Spain.
Witgouden rijring, 585/000, met diamant en robijn, Diamonde model 611. Rijring met 4 robijnen, ca 0,28 crt en 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0,21 crt SI-W. Breedte ring 3 mm. ø 53 ca. 2,55 gr. ...
Geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier, bakslot en veiligheid. Bolmodel, breedte 6 mm. ca 12 gram. Gedeukt en er zit speling in het scharnier en de sluiting.
Olielamp 835/000 zilver, zgn .Aladin toverlantaarn, op opgevulde ronde voet, vingergreep en 6-kantige stam. Onbekende keuren.
Houten cassette met 30 zakhorloges, diverse modellen staal en verguld. In goede staat
Werner Laves 1958, Duitse school 1903-1972 Berlijn. Cafe met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 50x83 cm. Cond.: G.
Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Oosterse stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Willem Noordijk, 1887-1970. Landschap Eemnes in de winter. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Drie antieke landkaarten 18e eeuw, 1- carte du kanal des les philippiness par lequel passele galionde manille et des iles. 2- la gaule cisalpine pour lintelligence de listhoire romaine de M. Staurt 17...
Jaap van Kregten, 1878-1967 Enschede. Midwinterhoornblazer in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
A. Berker, tweede helft 20e eeuw. Romantisch landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afm. 42x30 cm. Cond.: G.
A.C Koster 1859-1937 riviergezicht met molens, gravure op papier 20x14cm. En Paul Bodifee 1866-1939 Achterhoff Deventer, ets op papier 29x19cm. Cond:G
Henry Cassiers, 1858-1944. Voorstelling: Hollandse stadshaven. Lithografie op papier. Afm. 40x63 cm. Cond.: G.
Ongemerkt romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Jan Wittenberg, 1886-1963. Veulen handdruk. Houtsnede op papier. Afm. 19x21 cm. Cond. G
Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.
Gesigneerd Corneille. Houten handbeschilderde sculptuur met vogels. In lagen opgebouwd. Afm. 68x70x9 cm. In goede staat.
Grote vooroorlogs scheeps-stoomfluit van gelakt koper. Afm. 52 cm. In goede staat
Prachtige 19e eeuwse koperen boulloir met porseleinen greep en ijzeren onderstel (brander ontbreekt). Afm. 41 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd Frans steenslot pistool (voorlader), ca. 1800. Futandu Mont Lucon. Afm. 37 cm. In zeer goede staat.
Grote penvuur revolver, 19e eeuw. Beal 6 Patent - Sept. 14, 1858. Afm. 31 cm. In zeer goede staat.
Origineel Louis Seize mahoniehouten theekist met intarsia, ca. 1800. (twee fineerschades) Afm. 11x18x11 cm. Cond.: R/G.
Drie beschilderde Russische lakdoosjes, 2 gesigneerd 4-7cm. Cond:G
Hollandse 17e eeuwse statenbijbel (1685) met diverse etsen van Jan Luyken (1649-1712). Martelaars spiegel der doopsgezinde door Tileman van Bracht. (Originele lederen band met koperen beslag) Afm. 12x...
Antieke 17e eeuwse statenbijbel door Paulus Aertzoon van Ravesteijn te Amsterdam. Bijbel is voorzien van mooie lederen band en koperen beslag. (geen landkaarten) Afm. 11x42x28 cm. Cond.: R/G.
Twee antieke tafellampen met figuren (compositie metaal). Ca. 1900. Afm. ca. 60x44 cm.ø Cond.: G.
Antieke figuren tafellamp, moeder met kind (compositie metaal), ca. 1900. Afm. 75x40 cm. ø In goede staat.
Gietijzeren historisme zakhorloge houder. Gemerkt Ericsson Väse. Ca. 1900. Heraldiek. Afm. 26 cm. In goede staat.
Decoratieve ijzeren wildhanger, 20e eeuw. Afm. ø 40 x 30 cm. In goede staat.
Kist met twaalf flessen Franse Chateau Belle Croix wijn uit 1999. (12 x 75 cl.) Afm. 19x33x50 cm. Cond.: G.