Antieke snijwerk barometer met paard en ranken. ca. 1920. In goede staat. Afm. 52 cm. Cond. G.
Grote antieke bronzen vier-lichts kaarskandelaar, ca. 1880. In Renaissance stijl. Historisme. Afm. 54 cm. In goede staat.
Originele bronzen renaissance vijzel, gedateerd 1645 Amor Omnia Vincit, in goede staat met stamper 12x14,5cm. Cond;G
Uitgebreid lot bestek, deels staal en deels plated, o.a. keltum, deels model puntfilet
Fijngestoken eikenhouten Franse barometer, omstreeks 1900 in rococco stijl, in goede staat 34cm.
Groot lot interessant antiek koperwerk. O.a.: 19e Eeuwse appelketels, Joodse kandelaar, zakketel, kannen, kraantjeskan, kaarskandelaren etc.. Afm. 36x60x45 cm. Cond.: R/G.
Antieke Jugendstil compositie, metalen tafelstuk met glas, ca. 1900. Afm. 39 cm. In goede staat.
Leuk klein schaakspel met extra servetring, wijnopener, stop en wijnthermometer. 21e Eeuw. Afm. 4.5x17x15 cm. Cond.: G.
Twee prachtige antieke messing pianokandelaren. Ca. 1880. Historisme. Afm. 20x10x20 cm. In zeer goede staat.
Drie zeer grote parfum flacons (zonder inhoud). Betreft etalage materiaal. Afm. 19-34 cm. Cond.: G.
Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.
Antiek Hollands postkaarten album met Hollandse postkaarten van plaatsen en scheepvaart (zeer interessant!) 28x22x4 cm. In goede staat.
Lot vooroorlogse blikken speelgoed. Betreffende een stoommachine+spoorwegovergang, Karl Bub. Houtzagerij met watermolen (mogelijk Märklin). Afm. 13-23 cm. Cond.: R/G.
Franse pendule onder glazen stolp, 19e eeuw. Jager met jachthoorn te paard. (compositie metaal) Acht-daags uurwerk met verslingering. Afm. 50x38x18
Antieke Franse bronzen pendule met achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Ca. 1880. Afm. 43 cm. In goede staat.
Duits F.M.S. notenhouten acht-regulateur. Ca. 1890. Gründerzeit, compleet met kroon. Afm. 95 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten tafelklok Engels Bracket model, slaand op twee bellen, met bronzen ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 41 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten Friese staartklok met maanstand, wekker en datum aanduiding. 20e Eeuw. Afm. 137 cm. In goede staat.
Tinnen klok naar oud voorbeeld met batterij uurwerk, in goede staat 32cm.
Antieke eikenhouten Friese korstaartklok met wekker omstreeks 1780, voorzien van Duits Schwarzwald uurwerk, omstreeks 1880 115cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Friese staartklok met wekker, mooie eikenhouten klokkast en mooie gave beschilderingen, in goede staat 150cm. Cond;G
Hollandse notenhouten barokstijl commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 75x95x42 cm. In goede staat.
Antiek Frans notenhouten nachtkastje met marmeren blad. In roccoco stijl, ca. 1880. Afm. 75x37x40 cm. Cond.: G.
Antiek Duitse notenhouten grunderzeit meidenkast (vertiko,) ca. 1880. Afm. 136x97x47 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse franse houtgestoken stoel met getorste verbinding en mooie gave gobelin bekleding, vrouw met vaandel en eenhoornen en florale decors . In goede staat 117x77x61cm.
Negentiende eeuws Franse bijzettafel met floraal- en figuren decor, hand beschilderd. Met lade en etage, in goede staat 75x55x38cm.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870, mooi ingelegd binnenleven, restauratie noodzakelijk 181x102x98cm. Cond;R
Oud Perzisch handgeknoopt kleed in aardetinten. Afm. 115x75 cm. In goede staat.
Vijf oude Perzische kussens/kamelenzak. Afm. 44-120 cm. In goede staat.
Oude Perzische loper met floraal decor. Rood/bruin/zwart/creme. Afm. 230 x 104 cm. In redelijk goede staat.
Groot oud Kelim kleed. Blauw/rood/zwart etc. Beschadiging. Afm. 232x152 cm. Cond.: R.
Groot oud Perzisch kleed. Kleur: creme-blauw-bruin (vervuild). Afm. 178x247 cm. Cond.: G.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Vrouwelijk hoofd. Naar Modigliani (gesigneerd). Afm. 26 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige glazen opaline set met emaille florale beschildering. Ca. 1900. (één chip) Afm. 21.5 x 36 cm. Cond.: R/G.
Kristallen whiskyset met gravering (zeven-delig). 'Cristallies Royales de Champagne'. In cassette. Afm. 11x34x35 cm. In goede staat.
Twee Jugendstil glazen vazen. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afm. 14-15 cm. In goede staat.
Twee grote Delfts blauwe keramieken koeien met boer en boerin, gemerkt APK. Ca. 1900. (één hoorn eraf) Afm. 20x22x14 cm. Cond.: redelijk/goed.
Grote vroege Chinees porseleinen schaal. 17e-18e eeuw (Swatow) met florale decors. Afm. ø 38x7.5 cm. Chip en haarlijn 3 cm.
Twee antieke engelse keramieken vazen omstreeks 1900 met handbeschilderde florale en gouden decors. 33cm. Cond:G
Twee 18e eeuwse Samson porseleinen borden met goud en florale decors (haarscheuren). Afm. 22.2 x 22.5 cm. Cond.: R.
Set van twaalf Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor, 19e eeuw. Afm. 4.5 x 11.5 cm. ø In goede staat.
Oude Chinese Celadon porseleinen waterbak met geschulpte omranding. Afm. 4x14.5 cm. ø. In goede staat.
Drie antieke Chinese borden, 18e-19e eeuw. 2x 19e eeuw. Florale decors (iets vaal). 1x groot, 18e eeuw, voorzien van emaille tuindecor met gouddecor. Scherf gelijmd. Afm. ø 23 - 34.3 cm.
Imari dekselpot met zilveren deksel, 19e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.