Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Stel oorhangers+ring+hanger bezet met kleursteen, 2 zilv. armbanden
Resultaat: 70 EUR

Lot sieraden bestaande uit een set van oorhangers, hanger en een ring met paarse en witte stenen, en twee zilveren armbanden. Totaal ca 49 gram.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver bestaand uit een hanger met blauw opaal aan een ankercollier, een bladhanger met markasiet en parel, een zilveren horloge met ketting en een ring.

Sierkurk (2x), zilver.
Resultaat: 35 EUR

Sierkurk bekroond door edelman, gemerkt 'Erbschutzt'. En een sierkurk met 835/000 zilveren montuur met florale graveringen. Nederlands gekeurd. Ca. 1870. Afm. 7-9 cm.

5 Zilveren vorken, Hollands Glad
Resultaat: 110 EUR

Vijf zilveren tafelvorken, 833/000, model Hollands Glad, MT.: J.H.Tarner, Amsterdam jl.:K:1869. Totaal gewicht ca. 314 gram. 22 cm Uiteinden van de tanden wat verbogen, verder in goede staat.

Zilveren bestekdelen Haags Lofje
Resultaat: 450 EUR

Zilveren bestek, 835/000, model Haags Lofje bestaande uit 1 tafelvork, 5 tafellepels, 9 dessertvorken en 11 dessertlepels. MT.: o.a. Gebr. Huisman, Schoonhoven, Van Kempen en Zonen, Voorschoten, Hend...

Zilveren bestekdelen, gravure
Resultaat: 375 EUR

Zilveren bestekdelen, 835/000, voorzien van monogram. Bestaande uit 6 tafelvorken en 6 tafellepels, een dessertvork en een dessertlepel model Haags Lofje. Een tafellepel en tafelvork model Hollands Gl...

Zilveren schaal
Resultaat: 70 EUR

Zilveren rond blaadje met accolade vormige rand versierd met parelrand. Het blaadje is voorzien van een gravure, o.a.: "6TH ANNUAL SALES MEET MAHABALESHWAR, VENKATESHWARA HATCHHERICE PRIVATE LIMITED P...

Zilveren couvert (lepel/vork)
Resultaat: 210 EUR

Zilveren bestek, 833/000, Hollands glad, bestaande uit 6 dessertvorken en 4 dessertlepels, MT.: Alida te Veldt, Amsterdam jl.: D:1838, 1 dessertlepel MT.: Koninklijke Utrechtse Fabriek van zilverwerke...

Bloedkoralen takjes collier
Resultaat: 30 EUR

Collier van bloedkoralen takjes, 6-27mm. Lengte 48 cm.

Armeense bruidsieraden
Resultaat: 60 EUR

Armeense bruids sieraden in een lijst. Metalen ronde sieraden met turkooissteen in het midden met filigrainbewerking met knoppen en bloemen. In goudkleurige lijst. 38x29cm

3 Horloges, o.a. Breil
Resultaat: 40 EUR

Lot met drie horloges bestaande uit een Pulsar horloge, titanium met stalen band, een Breilhorloge met steentjes op de wijzerplaat, voorzien van wit lerenband en een klein mechanisch Lanco horloge met...

Gouden takbroche en armband
Resultaat: 95 EUR

Gouden takbroche en koordarmband, 585/000. Beiden wat uit model. Totaal ca 5,8 gram.

Malachiet hanger, malachiet broche, jade ring + armbanden
Resultaat: 135 EUR

Set sieraden met o.a. een Malachietbroche en hanger, een armband met turkoois en een armband met lapis lazuli, een jadering en een armband met groene blauwe stenen.

5-delig zilveren kapset
Resultaat: 50 EUR

Zilveren kapset, 800/000, Duits, bestaande uit 3 borstels, handspiegel en een huls voor een kam. De set is voorzien van een gecontourneerde rand versierd met een bloemendecor met ribbewerking. Voorzie...

Gd. Hanger + collier (2x)
Resultaat: 170 EUR

Gouden collier met twee gouden hangers, 585/000. Venetiaans collier, 1,3 mm, met ovale geelgouden hanger versierd met 3 kleine steentjes, 23x14 mm, en een langwerpige bicolour hanger met matte bewerki...

Omega seamaster staal
Startprijs 150 EUR

Omega horloge Seamaster met stalen kast en band, Quarts horloge m et vierkante kast. 35x35 mm. lengte 21 cm. ( verstelbaar) In goede staat

Zoutvaatje (kristal/zilver)
Resultaat: 50 EUR

Geslepen kristallen zoutvaatje met plated montuur, met fraaie statige zwaan en beweegbare vleugels. Afm. 4x8x8 cm.

Zilver roze vergulde ring met granaat
Resultaat: 70 EUR

Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 56, ca 14 gr. Nieuw.

Brievenopener (plated)
Resultaat: 45 EUR

Plated brievenopener met fraai gevormd paardehoofd gemerkt Valenti made in Spain.

Witgouden rijring met diamant en robijn
Resultaat: 225 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met diamant en robijn, Diamonde model 611. Rijring met 4 robijnen, ca 0,28 crt en 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0,21 crt SI-W. Breedte ring 3 mm. ø 53 ca. 2,55 gr. ...

Gouden Slavenarmband
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier, bakslot en veiligheid. Bolmodel, breedte 6 mm. ca 12 gram. Gedeukt en er zit speling in het scharnier en de sluiting.

Snotneus, zilver.
Resultaat: 75 EUR

Olielamp 835/000 zilver, zgn .Aladin toverlantaarn, op opgevulde ronde voet, vingergreep en 6-kantige stam. Onbekende keuren.

Cassette met zakhorloges
Resultaat: 160 EUR

Houten cassette met 30 zakhorloges, diverse modellen staal en verguld. In goede staat

Werner Laves
Resultaat: 375 EUR

Werner Laves 1958, Duitse school 1903-1972 Berlijn. Cafe met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 50x83 cm. Cond.: G.

J.M. van Beek, stadspoort met figuren
Resultaat: 120 EUR

Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Oosterse stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Noordijk, winterlandschap
Resultaat: 300 EUR

Willem Noordijk, 1887-1970. Landschap Eemnes in de winter. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.

3 antieke landkaarten
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke landkaarten 18e eeuw, 1- carte du kanal des les philippiness par lequel passele galionde manille et des iles. 2- la gaule cisalpine pour lintelligence de listhoire romaine de M. Staurt 17...

Jaap van Kregten, Midwinterhoornblazer
Resultaat: 85 EUR

Jaap van Kregten, 1878-1967 Enschede. Midwinterhoornblazer in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.

A. Berker
Resultaat: 80 EUR

A. Berker, tweede helft 20e eeuw. Romantisch landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afm. 42x30 cm. Cond.: G.

Paul Bodifee+A.C Koster
Resultaat: 45 EUR

A.C Koster 1859-1937 riviergezicht met molens, gravure op papier 20x14cm. En Paul Bodifee 1866-1939 Achterhoff Deventer, ets op papier 29x19cm. Cond:G

Henry Cassiers (prent)
Resultaat: 60 EUR

Henry Cassiers, 1858-1944. Voorstelling: Hollandse stadshaven. Lithografie op papier. Afm. 40x63 cm. Cond.: G.

Romantisch stadsgezicht
Resultaat: 175 EUR

Ongemerkt romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Houtsnede, Jan Wittenberg
Resultaat: 60 EUR

Jan Wittenberg, 1886-1963. Veulen handdruk. Houtsnede op papier. Afm. 19x21 cm. Cond. G

Peter Brouwer, Zeilboten
Resultaat: 130 EUR

Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.

Corneille Sculpture
Resultaat: 350 EUR

Gesigneerd Corneille. Houten handbeschilderde sculptuur met vogels. In lagen opgebouwd. Afm. 68x70x9 cm. In goede staat.

Scheepsfluit
Resultaat: 330 EUR

Grote vooroorlogs scheeps-stoomfluit van gelakt koper. Afm. 52 cm. In goede staat

Koperen boulloir
Resultaat: 90 EUR

Prachtige 19e eeuwse koperen boulloir met porseleinen greep en ijzeren onderstel (brander ontbreekt). Afm. 41 cm. In goede staat.

Grote pistool in holster
Resultaat: 475 EUR

Antiek gegraveerd Frans steenslot pistool (voorlader), ca. 1800. Futandu Mont Lucon. Afm. 37 cm. In zeer goede staat.

Revolver, Bosscha
Resultaat: 600 EUR

Grote penvuur revolver, 19e eeuw. Beal 6 Patent - Sept. 14, 1858. Afm. 31 cm. In zeer goede staat.

Theekistje, Louis Seize
Resultaat: 135 EUR

Origineel Louis Seize mahoniehouten theekist met intarsia, ca. 1800. (twee fineerschades) Afm. 11x18x11 cm. Cond.: R/G.

3 beschilderde lakdoosjes Rusland
Resultaat: 30 EUR

Drie beschilderde Russische lakdoosjes, 2 gesigneerd 4-7cm. Cond:G

Hollandse statenbijbel
Resultaat: 1.350 EUR

Hollandse 17e eeuwse statenbijbel (1685) met diverse etsen van Jan Luyken (1649-1712). Martelaars spiegel der doopsgezinde door Tileman van Bracht. (Originele lederen band met koperen beslag) Afm. 12x...

Staten bijbel
Resultaat: 300 EUR

Antieke 17e eeuwse statenbijbel door Paulus Aertzoon van Ravesteijn te Amsterdam. Bijbel is voorzien van mooie lederen band en koperen beslag. (geen landkaarten) Afm. 11x42x28 cm. Cond.: R/G.

Schemerlampen met figuren, 2x
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke tafellampen met figuren (compositie metaal). Ca. 1900. Afm. ca. 60x44 cm.ø Cond.: G.

Schemerlamp met figuren
Resultaat: 80 EUR

Antieke figuren tafellamp, moeder met kind (compositie metaal), ca. 1900. Afm. 75x40 cm. ø In goede staat.

Zakhorloge houder
Resultaat: 55 EUR

Gietijzeren historisme zakhorloge houder. Gemerkt Ericsson Väse. Ca. 1900. Heraldiek. Afm. 26 cm. In goede staat.

Wildhanger
Resultaat: 60 EUR

Decoratieve ijzeren wildhanger, 20e eeuw. Afm. ø 40 x 30 cm. In goede staat.

Kistje met 12 flessen wijn
Resultaat: 150 EUR

Kist met twaalf flessen Franse Chateau Belle Croix wijn uit 1999. (12 x 75 cl.) Afm. 19x33x50 cm. Cond.: G.

Barometer
Resultaat: 60 EUR

Antieke snijwerk barometer met paard en ranken. ca. 1920. In goede staat. Afm. 52 cm. Cond. G.

Kandelaar, brons.
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke bronzen vier-lichts kaarskandelaar, ca. 1880. In Renaissance stijl. Historisme. Afm. 54 cm. In goede staat.

Vijzel, gedateerd 1643
Resultaat: 500 EUR

Originele bronzen renaissance vijzel, gedateerd 1645 Amor Omnia Vincit, in goede staat met stamper 12x14,5cm. Cond;G

Groot lot bestek
Resultaat: 55 EUR

Uitgebreid lot bestek, deels staal en deels plated, o.a. keltum, deels model puntfilet

Gestoken barometer
Resultaat: 60 EUR

Fijngestoken eikenhouten Franse barometer, omstreeks 1900 in rococco stijl, in goede staat 34cm.

Uil (1x)
Resultaat: 30 EUR

Opgezette bos uil. Afm. 55 cm. In goede staat.

Grote doos met koperwerk
Resultaat: 60 EUR

Groot lot interessant antiek koperwerk. O.a.: 19e Eeuwse appelketels, Joodse kandelaar, zakketel, kannen, kraantjeskan, kaarskandelaren etc.. Afm. 36x60x45 cm. Cond.: R/G.

Tafelstuk met glas
Resultaat: 35 EUR

Antieke Jugendstil compositie, metalen tafelstuk met glas, ca. 1900. Afm. 39 cm. In goede staat.

Schaakset met wijnopener etc.
Resultaat: 25 EUR

Leuk klein schaakspel met extra servetring, wijnopener, stop en wijnthermometer. 21e Eeuw. Afm. 4.5x17x15 cm. Cond.: G.

Pianokandelaars (stel)
Resultaat: 40 EUR

Twee prachtige antieke messing pianokandelaren. Ca. 1880. Historisme. Afm. 20x10x20 cm. In zeer goede staat.

3 Dummy parfumflessen (groot)
Resultaat: 125 EUR

Drie zeer grote parfum flacons (zonder inhoud). Betreft etalage materiaal. Afm. 19-34 cm. Cond.: G.

Korte dames-bontjas
Resultaat: 30 EUR

Korte damesbontjas in goede staat 56cm.

Poolvos kinder-bontjas
Resultaat: 30 EUR

Oude poolvos kinderbontjas(kort) 45cm. Cond:G

Imari petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.

Antiek Hollands postkaartenalbum
Resultaat: 300 EUR

Antiek Hollands postkaarten album met Hollandse postkaarten van plaatsen en scheepvaart (zeer interessant!) 28x22x4 cm. In goede staat.

Stoommachine's (5x)
Resultaat: 90 EUR

Lot vooroorlogse blikken speelgoed. Betreffende een stoommachine+spoorwegovergang, Karl Bub. Houtzagerij met watermolen (mogelijk Märklin). Afm. 13-23 cm. Cond.: R/G.

Klok onder stolp
Resultaat: 135 EUR

Franse pendule onder glazen stolp, 19e eeuw. Jager met jachthoorn te paard. (compositie metaal) Acht-daags uurwerk met verslingering. Afm. 50x38x18

Pendule, brons
Resultaat: 125 EUR

Antieke Franse bronzen pendule met achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Ca. 1880. Afm. 43 cm. In goede staat.

Regulateur, 8 model
Resultaat: 130 EUR

Duits F.M.S. notenhouten acht-regulateur. Ca. 1890. Gründerzeit, compleet met kroon. Afm. 95 cm. In goede staat.

Wortelnoten tafelklok
Resultaat: 185 EUR

Grote wortelnoten tafelklok Engels Bracket model, slaand op twee bellen, met bronzen ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 41 cm. In goede staat.

Staartklok
Resultaat: 90 EUR

Oude eikenhouten Friese staartklok met maanstand, wekker en datum aanduiding. 20e Eeuw. Afm. 137 cm. In goede staat.

Tinnen klok
Resultaat: 25 EUR

Tinnen klok naar oud voorbeeld met batterij uurwerk, in goede staat 32cm.

Friesche kortstaart
Resultaat: 185 EUR

Antieke eikenhouten Friese korstaartklok met wekker omstreeks 1780, voorzien van Duits Schwarzwald uurwerk, omstreeks 1880 115cm. Cond;G

Friese staartklok
Resultaat: 180 EUR

Negentiende eeuwse Friese staartklok met wekker, mooie eikenhouten klokkast en mooie gave beschilderingen, in goede staat 150cm. Cond;G

Buikladen commode, noten.
Resultaat: 80 EUR

Hollandse notenhouten barokstijl commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 75x95x42 cm. In goede staat.

Frans nachtkastje
Resultaat: 100 EUR

Antiek Frans notenhouten nachtkastje met marmeren blad. In roccoco stijl, ca. 1880. Afm. 75x37x40 cm. Cond.: G.

Meidenkast
Resultaat: 150 EUR

Antiek Duitse notenhouten grunderzeit meidenkast (vertiko,) ca. 1880. Afm. 136x97x47 cm. In goede staat.

Armleunstoel met getorste stijlen
Resultaat: 240 EUR

Mooie 19e eeuwse franse houtgestoken stoel met getorste verbinding en mooie gave gobelin bekleding, vrouw met vaandel en eenhoornen en florale decors . In goede staat 117x77x61cm.

Beschilderd siertafeltje
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuws Franse bijzettafel met floraal- en figuren decor, hand beschilderd. Met lade en etage, in goede staat 75x55x38cm.

Secretaire omstreeks 1880
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870, mooi ingelegd binnenleven, restauratie noodzakelijk 181x102x98cm. Cond;R

Perzisch tapijtje
Resultaat: 110 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed in aardetinten. Afm. 115x75 cm. In goede staat.

5 Perzische kussens/kameelzakken
Resultaat: 260 EUR

Vijf oude Perzische kussens/kamelenzak. Afm. 44-120 cm. In goede staat.

Grote kelim
Resultaat: 50 EUR

Grote oude oosterse kelim kleed. Afm. 285x149 cm. In goede staat.

Perzische loper (handgeknoopt)
Resultaat: 80 EUR

Oude Perzische loper met floraal decor. Rood/bruin/zwart/creme. Afm. 230 x 104 cm. In redelijk goede staat.

Groot kelim kleed
Resultaat: 120 EUR

Groot oud Kelim kleed. Blauw/rood/zwart etc. Beschadiging. Afm. 232x152 cm. Cond.: R.

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 90 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Kleur: creme-blauw-bruin (vervuild). Afm. 178x247 cm. Cond.: G.

Woman's head Modigliani
Resultaat: 185 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Vrouwelijk hoofd. Naar Modigliani (gesigneerd). Afm. 26 cm. In goede staat.

Opaline glazen kaststel
Resultaat: 90 EUR

Antieke drie-delige glazen opaline set met emaille florale beschildering. Ca. 1900. (één chip) Afm. 21.5 x 36 cm. Cond.: R/G.

Whiskyset in cassette
Resultaat: 60 EUR

Kristallen whiskyset met gravering (zeven-delig). 'Cristallies Royales de Champagne'. In cassette. Afm. 11x34x35 cm. In goede staat.

Vazen 2x (Jugendstil)
Resultaat: 95 EUR

Twee Jugendstil glazen vazen. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afm. 14-15 cm. In goede staat.

2 Delfts blauwe koetjes
Resultaat: 85 EUR

Twee grote Delfts blauwe keramieken koeien met boer en boerin, gemerkt APK. Ca. 1900. (één hoorn eraf) Afm. 20x22x14 cm. Cond.: redelijk/goed.

Grote blauw-witte schaal
Resultaat: 675 EUR

Grote vroege Chinees porseleinen schaal. 17e-18e eeuw (Swatow) met florale decors. Afm. ø 38x7.5 cm. Chip en haarlijn 3 cm.

2 aardewerk vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke engelse keramieken vazen omstreeks 1900 met handbeschilderde florale en gouden decors. 33cm. Cond:G

Porseleinen borden
Resultaat: 40 EUR

Twee 18e eeuwse Samson porseleinen borden met goud en florale decors (haarscheuren). Afm. 22.2 x 22.5 cm. Cond.: R.

Kop en schotels (12 st. )
Resultaat: 180 EUR

Set van twaalf Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor, 19e eeuw. Afm. 4.5 x 11.5 cm. ø In goede staat.

Chin. celadon waterbak
Resultaat: 420 EUR

Oude Chinese Celadon porseleinen waterbak met geschulpte omranding. Afm. 4x14.5 cm. ø. In goede staat.

3 Borden
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke Chinese borden, 18e-19e eeuw. 2x 19e eeuw. Florale decors (iets vaal). 1x groot, 18e eeuw, voorzien van emaille tuindecor met gouddecor. Scherf gelijmd. Afm. ø 23 - 34.3 cm.

Imari pot met zilv. deksel
Resultaat: 70 EUR

Imari dekselpot met zilveren deksel, 19e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.