Naar H. van Wijk, insecten op tak, olieverf op paneel(koper) 23ø Cond:G
Zilveren zakhorloge, 800/000,Zwitsers, met op de wijzerplaat een geschilderde erotische afbeelding. ø 50 mm. Mechanisch, werkend.
Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G
Teakhouten wijntafel. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel op 3-spant poot. Afm. ø 55 x 65 cm. Cond. G.
Twee mooie tafellampen met chrome voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 66cm.
Luigi Fagiolo, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage van papier abstract. Werk van papier. Afm. 14x21 cm. Cond.: G.
Twee werken Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling 1: Drie clowns. Voorstelling 2: Twee figuren in interieur. Linoleumsnedes op papier. Afm. 42x33 cm. en 40x30 cm. Cond.: G.
Antieke degen, ca. 1800. In lederen schede (later). Afm. 90 cm. In goede staat.
Renard, (21e Eeuw). Voorstelling: Strandgezicht met volleybal spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 100x60 cm. Cond.: G.
Duitse notenhouten grunderzeit vertico vitrinekast, ca. 1880. Met volle zuilen en 1 lade. Afm. 135x95x48 cm. Cond.: G.
Zilveren trekpotje, 925/000, Empire-stijl trekpotje op ronde voet met parelrand en een scharnierend deksel met ribrand en pijnappel als knop. 19x11x16cm. Importeursteken: Van Kempen, Begeer en Vos, 's...
Antieke Engelse eikenhouten kist met boekpanelen. Afm. 57x51x120 cm. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met aquamarijn, Grote zwaar uitgevoerde ring met in het midden een ovaal gefacetteerde aquamarijn, ø 16x11 mm (iets beschadigd) , met schulpbewerking aan weerskanten, ligt wat h...
Perzische bewerkte bronzen schaal met fijne graveringen. 18e-19e eeuw. Afm. 13x24 cm. ø. In goede staat.
Oosters houtgestoken snijwerk. Bosgezicht met Balinese vrouw en hert. Goudkleurig, 20e eeuw. Afm. 40x18.5x4 cm. In goede staat.
Gouden schakelarmband, 750/000, met briljanten. Armband met geelgouden langwerpige staafjes met daartussen witgouden schakels in de vorm van een soort hartje bezet met een briljant geslepen diamant, t...
Sluitkamp. Ca. 1930. Voorstelling: Terugkerende vissersboten. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Fred v.d. Wal, 1942- . Voorstelling: Surrealistische naakt voorstelling. Lithografie op papier. Afm. 23x30 cm. Cond.: G.
Kist met twaalf flessen Franse Chateau Belle Croix wijn uit 1999. (12 x 75 cl.) Afm. 19x33x50 cm. Cond.: G.
Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afm. 100x120 cm. Cond.: G.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front, ca. 1870. (stukje rand blad beschadigd, rugwand vervangen). Afm. 97x99x40 cm. Cond.: R.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afm. 99x46x100 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw Engelse mahoniehouten theetafel, ca. 1830. (paar haarscheuren) Afm. 75x77x43 cm. Verder in goede staat.
Zeven zilveren lepels, 835/000, Zes theelepels met een gecontourneerde steel voorzien van biedermeier gravering, jl.:s:1978 en een suikerschep met ronde steel en versierd met getrembleerd floraal deco...