Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3 18e eeuwse werken
Startprijs 80 EUR

Drie 18e/19e eeuwse werken op papier, 1 gesigneerd, Arie Hogtema, landschappen met figuren, 2x sepia 1x tekening op papier 14-20cm. Cond:G

Schilderij op koper
Startprijs 150 EUR

Naar H. van Wijk, insecten op tak, olieverf op paneel(koper) 23ø Cond:G

Imari kraagvaas op voetje
Startprijs 40 EUR

Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 62 cm. In goede staat.

Luigi Fagioli
Startprijs 100 EUR

Luigi Fagiolo, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage van papier abstract. Werk van papier. Afm. 14x21 cm. Cond.: G.

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 100 EUR

Twee werken Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling 1: Drie clowns. Voorstelling 2: Twee figuren in interieur. Linoleumsnedes op papier. Afm. 42x33 cm. en 40x30 cm. Cond.: G.

Renard
Startprijs 400 EUR

Renard, (21e Eeuw). Voorstelling: Strandgezicht met volleybal spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 100x60 cm. Cond.: G.

Imari bord
Startprijs 100 EUR

Zeer groot Imari porseleinen sierschotel met gouddecor. Afm. ø ca. 46.5 cm . Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Tafelstuk met glas
Resultaat: 35 EUR

Antieke Jugendstil compositie, metalen tafelstuk met glas, ca. 1900. Afm. 39 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk paneel
Resultaat: 50 EUR

Groot Chinees lakwerk paneel met kraanvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 45x89 cm. In goede staat.

Set 19e eeuwse stoelen
Startprijs 60 EUR

Set van twee,19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk rugleuning en zitting, In goede staat 103x46x56cm.

4 Stoelen
Startprijs 60 EUR

Vier Duitse grunderzeit notenhouten stoelen omstreeks 1880 met mooie biedermeier stijl stoffering 96x38x45cm. Cond:G

Ivoren pagode
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese ivoren pagode(s), met florale decors en dieren (beschadigd). Ca. 1900. Afm. 3-7 cm. Cond.: M.

Mahonie theetafel
Resultaat: 185 EUR

Mooie Engelse antieke mahonie theetafel, omstreeks 1900 met lade en glasplaat, In goede staat 75x53x80cm

Aardewerken beeld, R.Unger Terracotta
Startprijs 90 EUR

Grote Duitse terracotta figuur door R. Unger. 1936 - . Knielende naakte dame met handdoek. Afm. 35 cm. In goede staat.

Sluitkamp, zeegezicht
Resultaat: 40 EUR

Sluitkamp. Ca. 1930. Voorstelling: Terugkerende vissersboten. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Fred v.d. Wal
Startprijs 100 EUR

Fred v.d. Wal, 1942- . Voorstelling: Surrealistische naakt voorstelling. Lithografie op papier. Afm. 23x30 cm. Cond.: G.

Ree (1x)
Resultaat: 70 EUR

Opgezette reebok. Afm. 55 cm. In goede staat.

Schildersezel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Art Nouveau Jugendstil mahoniehouten schildersezel. Ca. 1910. Afm. 199 cm. In goede staat.

Olielamp
Resultaat: 30 EUR

Vooroorlogse glazen petroleumlamp. Ca. 1930. Afm. 43 cm. In goede staat.

Monogram N.G., Klaprozen
Startprijs 100 EUR

Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afm. 100x120 cm. Cond.: G.

Trommel tafeltje
Resultaat: 60 EUR

Wortelnoten bijzet trommeltafeltje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 57x60 ø cm. In goede staat.

Hallamp met glas
Resultaat: 90 EUR

Oude messing hallamp met glas, 20e eeuw. Afm. 50 cm. In goede staat.

Engelse mini-set
Resultaat: 65 EUR

Vooroorlogse Engelse eikenhouten miniset-tafels met getorste poten. Ca. 1930. Afm. 50-52 cm. In goede staat.

Strassburg borden (2x)
Resultaat: 100 EUR

Twee Duitse 18e eeuwse Strassburg borden, handbeschilderd met florale en goud decors. Afm. ø 24-26 cm. In goede staat.