Lot van zeven antieke spaarpotten, ca. 1900. Eén maal messing, zes maal blik. In goede staat.
Michael Mieth, (Berlijn, Duitse school). Kopie naar Pablo Picasso Guernica. Olieverf op linnen. Afm. 81x200 cm. Cond.: G.
Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.
Kersenhouten twee-deurskast. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. (Louis- Seize stijl). In zeer goede staat. Afm. 196x150x160 cm.
Antieke Franse eikenhouten gestoken zithoek omstreeks 1870, met wapens ranken en phenix decor. Bestaande uit; driezitsbank 2 stoelen en vossenkop salontafe140x183x63cm. 110x44x46cm. 61x112x98cm.
Paar zilveren schoengespen, ovaal model met wieber decor. 28x34mm. MT.J.v.d.Berg Schoonhoven. In goede staat
Lot met 4 horloges, met o.a. een Junghans solar horloge en 3 automatische horloges.
Ongesigneerd, 19e eeuw. Stilleven met vaas met bloemen, dekseldoos met sieraden en vlinders. In 17e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afm. 65x80 cm. Cond.: G.
Zilveren zakhorloge, 800/000,Zwitsers, met op de wijzerplaat een geschilderde erotische afbeelding. ø 50 mm. Mechanisch, werkend.
Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G
Antiek Frans notenhouten nachtkastje met marmeren blad. In roccoco stijl, ca. 1880. Afm. 75x37x40 cm. Cond.: G.
Twee mooie tafellampen met chrome voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 66cm.
Antieke degen, ca. 1800. In lederen schede (later). Afm. 90 cm. In goede staat.
Twee Duitse 18e eeuwse Strassburg borden, handbeschilderd met florale en goud decors. Afm. ø 24-26 cm. In goede staat.
Zeer grote diepe oude Chinese porseleinen drakenschotel, meerkleurig, fijn geschilderd. Gemerkt met zegelmerk. Afm. ø 46.5 x 10 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen familie roze vaas met bomen in bloesem decor. (Gemerkt) Afm. 17 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Twee meisjes op het strand. Olieverf op paneel. Afm.25x20 cm. Cond.: G.
Jörg Remé 1969. 1941- . Voorstelling: Surrealistische vrouwfiguur. Olieverf op linnen. Afm. 110x90 cm. Cond.: G.
Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet, ca. 1780. Kabinet is voorzien van bronzen beslag en rillen op de schuin afgevlakte hoeken. Afm. 215x165x56 cm. In zeer goede staat.
Perzische bewerkte bronzen schaal met fijne graveringen. 18e-19e eeuw. Afm. 13x24 cm. ø. In goede staat.
Duitse wortelnoten neo-barok,historisme dessert-etagiere-tafel met twee lades en schuifblad. Ca. 1880. Afm. 95x100x70 cm. In goede staat.
Oosters houtgestoken snijwerk. Bosgezicht met Balinese vrouw en hert. Goudkleurig, 20e eeuw. Afm. 40x18.5x4 cm. In goede staat.
Hendrik Frauwenfelder, 1885-1922. Voorstelling: Melktijd, landschap met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afm. 71x51 cm. Cond.: G.
Franse rozenhouten Louis Seize stijl vitrinekast, ca. 1900. Afm. 155x73x36 cm. In zeer goede staat.