Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Boekenmolen
Resultaat: 300 EUR

Antieke eikenhouten boekenmolen op draaibaar onderstel met wielen. Ca. 1900. Afm. 128x58x58 cm. In goede staat.

Wandkandelaar
Startprijs 90 EUR

Twee antieke Louis Seize-stijl bronzen wandkandelaren. Ca. 1900. Afm. 40 cm. In goede staat.

Loddereinfles+zilver.
Resultaat: 95 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje met kruisslijpsel en 835/000 zilveren gegraveerd montuur. Hals met dop en zilveren voet, origineel kurkstopje met zilveren ringetje. Toegeschreven aan Mr. A.G. van ...

Perzisch kleed
Startprijs 20 EUR

Oud Perzisch kleed met abstracte decors, rood-blauw-zwart 143x98cm Cond:G

Biedermeier voltaire
Resultaat: 185 EUR

Antieke mahoniehouten voltaire met gobelin stoffering. 19e eeuw. Afm. 100x62x67 cm. In goede staat.

Groot barok figuur
Startprijs 350 EUR

Grote zuid Duitse barok figuur met polychromie. Ca. 1780. (bijschilderd, restauraties) Afm. 101 cm. Cond.: R/G.

Parelmoerschip Scheveningen (onder stolp)
Resultaat: 80 EUR

Antieke souvenier Scheveningen, ca 1900. Parelmoer zeilschip onder glazen stolp. Afm. 40x32x16 cm. Cond.: G.

Schildpad lepeldoosje met 11 lepeltjes en suikertang
Startprijs 200 EUR

Schildpad lepeldoosje gevuld met 12 zilveren apostellepels en een zilveren klontjestang, 835/000. Rechthoekig gecontourneerd schildpaddoosje op 4 ivoren pootjes, gevuld met 11 theelepels, bekroond met...

Zilveren geboortelepel, 1850.
Startprijs 120 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel met vissen en bekroond met het symbool voor geloof hoop en liefde. MT.: J.Schijfsma, Sneek, 1850. Lengte 20,5 cm. Voorzien van verstevigi...

Mahonie kapspiegeltje, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten barok Louis Quinze kapspiegel met lade, in goede staat 60x39x26cm.

Vuurvergulde baby's (2x)
Startprijs 275 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen baby-bustes op piedestal. Afm. 13.5 cm. In goede staat.

Twee kristalen vazen op zilveren voet
Startprijs 140 EUR

Twee kristalen vazen op zilveren voet, een grote vaas met geeetste bewerking geplaatst op een ronde zilveren voet met getrembleerde bloembewerking, ø12x39 cm en een vaas met strakke vlakbewerking en v...

3 Diverse cloisonne vaasjes
Startprijs 90 EUR

Drie diverse oude Japanse cloisonné vazen met florale en/of vlinder decors. 20 eeuw.

Zilveren armband en ring met onyx
Resultaat: 60 EUR

Zilveren armband en ring met onyx, 835/000. Platte strakke armband, 12-20 met grote ovale onyx, 40x13mm, in zetrand als haaksluiting, En een bijpassende ring met ovale onyx, 30x18mm, in gladde zetrand...

Zilveren hanger met Lapis lazuli
Resultaat: 30 EUR

Oude zilveren hanger, 835/000, met lapis lazuli. Ovale hanger met floraal versierde rand, met Hindesheimer roos, met een strik aan de bovenzijde geplaatst over een platte ovaal geslepen lapis lazuli....

Boulle stijl tafeltje met 2 lades
Startprijs 50 EUR

19e Eeuw Franse bijzettafel met twee lades, brons beslag en marmerenblad. (fineerschade) Afm. 73x40 cm ø. Cond.:M

Oude viool
Resultaat: 60 EUR

Antieke viool met twee strijkstokken in kist (restauratie), 19e eeuw. Afm. 59 cm. Cond.: R/G.

Vergulde boedha
Startprijs 80 EUR

Vergulde bronzen oosterse boedha. 20e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.

Kristallen schotel met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Ronde schotel met accoladevormige rand, amandelslijpsel en voorzien van een ster op de bodem. Voorzien van een zilveren beugel met gecontourneerde rand...

Theebus met zilveren rand en dop.
Startprijs 90 EUR

Kristallen theebus met zilveren dop, 835/000. Kristallen theebus met wiebervormig slijpsel, voorzien van zilveren bolle dop met bewerkte stippelrand en zilveren kraag. MT.: Van Kempen en Zonen, Voorsc...

Barokstijl armleunstoel ca. 1880
Startprijs 150 EUR

Antieke notenhouten barokstijl armleunstoel omstreeks 1880 met nette cremekleurige bekleding, 102x67x60cm. Cond;G

Miniatuur , zilver.
Startprijs 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "Het hoofd in de schoot leggen" MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.

Buste vrouw
Startprijs 80 EUR

Oude metalen buste vrouw met hoed. (gesigneerd) met brons kleurige patina. 20e eeuw. Ant. Elson. Afm. 37 cm.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 30 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit 4 ringen, 4 broches, een lange ketting met amethisthanger, een peervormige hanger en een carneolen kralen armband met zilveren hanger met carneool. ca 106 gram.