Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Hangklok Wuba, 2-gewichten
Resultaat: 110 EUR

Eikenhouten Wuba regulateur 2e helft 20e eeuw, naar Weens voorbeeld, 120cm. in goede staat.

Empire passpiegel
Startprijs 1.100 EUR

Zeldzame antieke mahoniehouten kantelspiegel met houtgestoken sierwerk en lades onder de liggende leeuwen. Ca. 1800. Verguld bronzen ornamentures. In goede originele staat. Afm. 172x101x38 cm.

Quiridon, empire
Resultaat: 650 EUR

Mahoniehouten empire-stijl Queridon piedestal tafel met marmer, vergulde versieringen, kariatyden en klauwpoten. Afm. 87x48 cm. In zeer goede staat.

Gouden hanger met roosdiamanten
Startprijs 650 EUR

Gouden collier met hanger, 585/000, met roosdiamanten. Een rozethanger met 10 roosgeslepen diamanten, totaal 1,20 crt, (2-5mm), aan een ankercollier. Lengte hanger 19 mm, lengte collier 42 cm. Totaal...

Klein zilveren trekpotje
Startprijs 260 EUR

Zilveren trekpotje, 925/000, Empire-stijl trekpotje op ronde voet met parelrand en een scharnierend deksel met ribrand en pijnappel als knop. 19x11x16cm. Importeursteken: Van Kempen, Begeer en Vos, 's...

Miniaturis Rebo
Resultaat: 225 EUR

Rebo 19e eeuw(miniaturist) jager met jachthond, olieverf op paneel, 33x21cm. Cond:G

Majolica zuil
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke majolica Neo Renaissance Historisme piedestal, ca. 1880 (paar kleine chips). Afm. 112 cm.

Degen
Startprijs 500 EUR

Zeldzame gesigneerde antieke degen met graveringen en teksten in lemmet. 18e Eeuw. 'Abraham du Celliee, Kalverstraat, Amsterdam'. Afm. 97 cm. In zeer goede originele staat. Cond.: G.

Vitrinekast, 1-deurs
Startprijs 600 EUR

Franse rozenhouten Louis Seize stijl vitrinekast, ca. 1900. Afm. 155x73x36 cm. In zeer goede staat.

Tafel
Startprijs 300 EUR

Duitse wortelnoten neo-barok,historisme dessert-etagiere-tafel met twee lades en schuifblad. Ca. 1880. Afm. 95x100x70 cm. In goede staat.

Scheepsfluit
Resultaat: 330 EUR

Grote vooroorlogs scheeps-stoomfluit van gelakt koper. Afm. 52 cm. In goede staat

Chin. familie roze vaas
Startprijs 800 EUR

Oude Chinees porseleinen familie roze vaas met bomen in bloesem decor. (Gemerkt) Afm. 17 cm. In goede staat.

Presenteerschaal
Resultaat: 40 EUR

Mooie Art Deco plated verdeelschaal met zeven glazen houders. Ca. 1925. Afm. 17x28 cm. ø. In goede staat.

Jugendstill lampenvoet
Resultaat: 75 EUR

Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900 met keramiek, handbeschilderd met floraal decor en vergulde voet 44cm. Cond;G

6 Plated kandelaars
Startprijs 40 EUR

Zes plated kaarskandelaars 20e eeuw in goede staat 11-20cm. Cond;G

Kabinet
Startprijs 500 EUR

Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet, ca. 1780. Kabinet is voorzien van bronzen beslag en rillen op de schuin afgevlakte hoeken. Afm. 215x165x56 cm. In zeer goede staat.

Zeer grote Chinese drakenschotel
Resultaat: 200 EUR

Zeer grote diepe oude Chinese porseleinen drakenschotel, meerkleurig, fijn geschilderd. Gemerkt met zegelmerk. Afm. ø 46.5 x 10 cm. In goede staat.

3 Snoeren bloedkoraal
Startprijs 80 EUR

Snoeren bloedkoraal. Drie snoeren met takjes bloedkoraal. Lengte 45 cm en 2x 50 cm. Totaal ca 125 gr

Strassburg borden (2x)
Resultaat: 100 EUR

Twee Duitse 18e eeuwse Strassburg borden, handbeschilderd met florale en goud decors. Afm. ø 24-26 cm. In goede staat.

Horloge, erotisch
Resultaat: 200 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000,Zwitsers, met op de wijzerplaat een geschilderde erotische afbeelding. ø 50 mm. Mechanisch, werkend.

Schaal K.P.M.
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse K.P.M. porseleinen verdeelschaal met floraal- en goud decor. Ca. 1920. Afm. 10x30x23 cm. In goede staat.

Rosenthal servies
Startprijs 60 EUR

Duits 70er jaren Rosenthal porseleinen wit koffieservies, koffiekan, melk en suikerpot, 12 kop en schotels, 6-23cm. Cond:G

Bureau
Startprijs 250 EUR

Antiek eikenhouten historisch schrijfbureau (demontabel) met driekwart zuilen en snijwerk in panelen. Zes lades, twee deuren. Ca. 1880. Afm. 80x72x138. In goede staat.

2 Lampen met kandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.

2 Messing wandkandelaren
Resultaat: 90 EUR

Twee oude messing brons-kleurige wandkandelaren. 20e eeuw. In Roccoco stijl. Afm. 46 cm. Cond.: G.

Zilveren armband met rodochrosiet
Startprijs 50 EUR

Brede zilveren armband, 835/000, met 4 open gewerkte langwerpige schakels, in het midden bezet met een rond cabouchon geslepen rodochrosiet, ø 10 mm. Voorzien van een bakslot. Lengte 17 cm, breedte 27...

Leren fauteuil
Resultaat: 150 EUR

Bruin lederen fauteuil, in zeer goede staat. Afm. 125x85x80.

Dames pistooltje
Startprijs 150 EUR

Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afm. 15 cm. In goede staat.

Diverse tegels, bloempot (50x)
Resultaat: 340 EUR

Vijftig stuks diverse antieke wandtegels met bloempot decors. Afm. 13x13 cm. Cond.: R/G.

2 aardewerk vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke engelse keramieken vazen omstreeks 1900 met handbeschilderde florale en gouden decors. 33cm. Cond:G

Kerkelijke Fayence plaquette
Resultaat: 110 EUR

Oude antieke kerkelijke Spaanse Fayence plaquette 'Verso Monastero S' Antonio di Padova 1541' (gerestaureerd). Afm. 41x27x3 cm. Cond.: R/G.

Gouden oorstekers met diamanten
Startprijs 950 EUR

Roodgouden oorstekers, 750/000, met diamanten. Oorstekers met een dubbele peervorm bezet met baguette geslepen diamanten, totaal 0,83 crt en briljant geslepen diamanten, totaal 0,36 crt W/VSI-SI. Bree...

Cornelis Le Mair
Startprijs 1.000 EUR

Cornelis le Mair Eindhoven 1944, vroeg portret uit de jaren 60, geschilderd door Cornelis(kees) le Mair, met schriftelijke oorkonde van hem persoonlijk, betreffende de echtheid, olieverf op paneel 50x...

Boek Faust
Startprijs 200 EUR

Groot antiquarisch boek, Faust van Goethe. Eerste deel, München Berlin/Friedrich Brückmann. Ca. 1900 met medaillon in de band ingelegd. (heeft vochtvlekken). Afm. 51x37x5. Redelijk/goede staat..

Boek, religieus
Resultaat: 55 EUR

Religieus Hongaars boek, 19e eeuw. Met zeldzame kopergeslagen band (1895). Afm. 24x16x5. Redelijk goede staat.

Bureau, mahonie (dubbel gebogen)
Startprijs 1.000 EUR

Hollands mahoniehouten dubbelgebogen Louis Quinze Barok bureau met bronzen beslag,staand op klauwpoten. Mooi binnenleven met vakverdeling, lades, en kelder. Afm. 120x107x68 cm. In goede staat.

Schildersezel
Resultaat: 150 EUR

Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.

Tinnen kraankan, beschilderd.
Startprijs 40 EUR

Oude Hollandse tinnen beschilderde kraantjeskan. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 43 cm. In goede staat.

2 Lladro hondjes
Resultaat: 40 EUR

Twee Spaanse Lladro porseleinen hondengroepen, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 12-16cm.

6 Bloempotten blauw-wit
Startprijs 40 EUR

Zes stuks oude blauw-witte keramieken bloempotten met florale en landschappen decors. 20e eeuw. (gemerkt) Afm. 12x14 cm ø. In goede staat.

5 Bloempotten blauw-wit
Resultaat: 35 EUR

Vijf stuks oude keramieken bloempotten blauw-wit met florale en landschap decors. 20e eeuw. (gemerkt) Afm. 14x20 cm. ø. In goede staat.

Engelse telescoop
Resultaat: 180 EUR

Zware antieke Engelse messing scheepvaart telescoop. Negretti & Zambra, London (1917) No. 756. Afm. ca. 60x7 cm.

19e eeuwse Corpus Christie
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse ivoren Corpus Christi met noten lijst en rode velours, in goede staat 39x24cm. Cond:G

Harrie Maas
Resultaat: 1.700 EUR

Harrie Maas. Naakte dames aan de waterkant, 1906-1982. Olieverf op linnen. Afm. 70x90 cm. In goede staat.

Sipke Kool, Hollands interieur
Resultaat: 1.600 EUR

Sipke Kool, 1836-1902. Voorstelling: Interieur van moeder met kind en hond. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.

Mahonie theetafel
Startprijs 60 EUR

Antieke Engelse mahnoniehouten theetafel met afneembaar blad (lichte schade), ca. 1870. Afm. 60x63x47 cm. Cond. R/G.

Mahonie biedermeier secretaire
Startprijs 450 EUR

Antieke mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 met mooi binnenwerk en zuilen, In goede staat,. Aantal kleinere beschadigingen 154x102x48cm.

Haardset
Resultaat: 90 EUR

Antieke gietijzeren haardset in riddervorm, met vier haard accessoires in de ridder. Ca. 1920. Afm. 36 cm. In goede staat.

Regout kastkommen, tea drinker (5X)
Resultaat: 100 EUR

Vijf antieke Societè ceramique Maastricht keramieken kastkommen, decor Teadrinker, ca. 1880. Afm. 11x16 cm. ø. Cond.: G.

Boekenkast
Startprijs 200 EUR

Franse antieke notenhouten boekenkast met lade (voorheen kleerkast), met volle zuilen en Corintische capitellen. Afm. 204x130x48 cm. In goede staat.

Lladro beeld+ Nao beeld
Resultaat: 75 EUR

Groot Spaans porseleinen zaphir beeld (Lladro). Voorstelling: Slapende jongen met hond. Afm. 25x25x12 cm. En een groot Noa beeld (Llandro). Voorstelling: Moeder met kind duiven aan het voeren. Afm. 22...

3 Porseleinen beeldjes
Startprijs 40 EUR

Drie oude porseleinen figuren, ca. 1930-1950. 1x Gdr. en 2x ongemerkt. Afm. 16-21 cm. In goede staat.

Schiderij, Samson en de Laila
Resultaat: 600 EUR

Louis Boermeester 1908-1992. Samson en Delilah. Olieverf op linnen. Afm. 110x110 cm. Cond.: G.

Ferdinand Toussaint
Startprijs 1.000 EUR

Ferdinand Toussaint, 1873-1955. Voorstelling: Riviergezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

J.J. Hovener
Resultaat: 500 EUR

J.J. Hovener. Geboren in 1936. 20e Eeuw. Voorstelling: Terras Kurhaus Scheveningen met vele figuren. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Doos diversen DDR
Startprijs 60 EUR

Lot diversen oud DDR, Duitsland in doos. O.a.: kleding, riemen, hoofdbedekking, houders, laarzen (vele delen in nieuwstaat). Afm. 52x40x24 cm. Cond.: G.

Wanddecoratie, scheepvaart
Startprijs 50 EUR

Antieke wanddecoratie met scheepvaart accessoires op houten met messing wandplaquette, ca. 1920. Afm. 70x55x10 cm. In goede staat.

2 Chinese kop & schotels
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, gemerkt, landschap en floraal decor, (chips) 7x12øcm. Cond;R/G

2 Kruiken met handgreep
Startprijs 60 EUR

Twee Duitse 19e eeuwse steengoed kruiken met blauwe florale decors. Afm. 31-32 cm. In goede staat.

4 Miniatuur portetten
Startprijs 90 EUR

Vier miniaturen met ivoren lijsten. Reproducties of deels geschilderd. 20e eeuw. Afm. 10-15 cm. Cond.: G.

Eiken tafeltje met 4 tegels
Resultaat: 60 EUR

Duitse antieke eikenhouten historisme bijzettafel met vier grote historisme keramieken tegels in blad, ca. 1880. Afm, 72x42x42 cm. In goede staat.

Dekenkist
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame vroege Duitse eikenhouten kist met ijzeren banden en tropische voorstelling. Figuren in kokosnootpalmen. (zeer zeldzaam) Met origineel slot en sleutel. Ca. 1700. Afm. 78x120x60 cm.

Jachtbuffet met kroon
Resultaat: 275 EUR

Antiek Frans eikenhouten jachtbuffet omstreeks 1880 met getorste zuilen, wildvoorstelling en kroon 273x57x142xm. Cond:G

6 Borden, betreffende Fürstenberg
Startprijs 40 EUR

Zes Duitse Fürstenberg porseleinen sierborden. Sammlung Romantische Winterimpressionen. 80-er jaren. Afm. ø 19.5 cm. Cond.: G.

6 Borden, naar Franz de Fregge
Resultaat: 35 EUR

Zes Duitse porseleinen sierborden naar Franz de Fregger. Litien porzellan Austria. Afm. ø 19.5 cm. In goede staat.

wortelnoten naaitafel
Startprijs 225 EUR

Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In uitstekende staat 78x47x38cm.

Eiken bloementafel
Startprijs 90 EUR

Antieke eikenhouten piedestal-bloementafel, ca. 1900, met gebogen poten. Afm. 79x42x31 cm. In goede staat.

Schilderij, H. Breedveld
Resultaat: 650 EUR

Hendrik Breedveld, 1918- . Eendenfamilie aan het water. (prachtig werk van deze schilder) 60x80cm. Olieverf op linnen.

Kast
Startprijs 180 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, krimpnaden zijkant verder in goede staat 190x112x50cm.

Twee miniatuurtjes
Resultaat: 125 EUR

Twee oude/antieke miniatuur portretten op ivoor met monogram ST.NA. 1) Napoleon Bonaparte. 2) Josephine Bonaparte (de Beauharnais) Afm. 13 cm. In goede staat.

Pauw
Resultaat: 170 EUR

Oude hoorn gesneden pauw (buffelhoorn). 20e Eeuw. Afm. 36 cm. In goede staat.

Jade Foo hond
Startprijs 70 EUR

Grote Chinese jade Foo hond, 21e eeuw. Afm. 26 cm. In goede staat.

Theepot, Kantonees
Startprijs 40 EUR

Kantonese porseleinen schenkkan met florale decors en teksten (zonder deksel). 19e Eeuw. Afm. 13 cm. In goede staat.

Hollande borden (lot)
Startprijs 30 EUR

Vier antieke keramieken borden. O.a.: Tijdperk van O. Wers en smokkelaars 1914-1918. H.F. van Baaren Enschede. De maes stroom (niet antiek). en 2 molenborden, ca. 1920. Afm. ø 24 cm. Cond.: G.

Servies floraal met bladgoud
Resultaat: 330 EUR

Vooroorlogs zeldzaam twaalf delig Belgisch Heralux Boch Freres ontbijtservies. O.a.: Theekan, melkkan, 12 borden en 12 kop en schotels. Voorzien van floraal- en goud decor. Afm. 4-25 cm. Cond.: G.

van Noort, Strandgezicht
Startprijs 300 EUR

Van Noort. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 30x25 cm. Cond.: G.

Jan Knikker Sr., Interieur
Startprijs 200 EUR

Jan Knikker Sr., 1889-1957. Larens interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 40x30 cm. Cond.: G.

Glazen etageretafel met chroom
Resultaat: 30 EUR

Moderne design glazen etage tafel met chrome. In goede staat 51x81x41cm.

Willem III theetafel met glazen blad
Startprijs 120 EUR

Mooie Hollandse notenhouten Willem 3 bijzettafel omstreeks 1870, glazen blad met ovale etage, 68x50x80cm. Cond;G

Divers gordijn-decoratie
Resultaat: 65 EUR

Lot antiek Jugendstil gordijn decoratie, ca. 1910. Afm. 43-290 cm. Cond.: R/G.

Kavel documenten
Resultaat: 100 EUR

Lot van circa dertig vooroorlogse documenten, o.a.: Doopbrieven, diploma's, familieboekjes, leerlingboekjes. Ca. 1900. O.a.: Doop Hindenburg etc. Duitsland. Afm. 40x46 cm. Cond.: G.

Rococo bankje
Startprijs 125 EUR

Antiek mahoniehouten rococo stijl bankje, omstreeks 1870 in goede staat 80x60x37cm.

Piet Wiegman, 3 werken
Startprijs 120 EUR

Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) Blinddate. Voorstelling: 2) Vrouw in interieur. Voorstelling: 3) Drie figuren in interieur. Linoleumsnedes op papier. Afm. 32x27 cm. Cond.: ...

Sofa met gele bekleding
Startprijs 120 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten bank, recentelijk professioneel bekleed, breuk in rugleuning, 100x165x80cm. Cond;R

Tafel met intarsia
Resultaat: 110 EUR

Negentiende eeuwse bijzettafel met octogonaal blad, intarsia op blad en poot, in goede staat 67x69x64cm.

Paardenaanspanning, deco stuk
Startprijs 40 EUR

Groot kunststof gegoten wandobject met paardenspan. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x40x16 cm. Cond.: G.

Zakmesje (niet gemerkt)
Resultaat: 30 EUR

Zakmes met zilveren schilden versierd met C-voluten en cartouches. Voorzien van monogram. 8x2cm. In redelijk goede staat.

Schrijfset
Startprijs 50 EUR

Vooroorlogse bacelieten bureauset. Drie delig, in casette. Afm. 3x27x12 cm. In goede staat.

Wandconsole
Resultaat: 50 EUR

Grote 18e eeuwse Barok wandconsole met vergulding. (Bovenrand bijgewerkt) Afm. 35x63x34 cm. Cond.: R.

Serie boeken (Lot)
Resultaat: 60 EUR

Gräfliches Taschenbuch, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1900, 1939, 1940, 1941 en 1942. Totaal: 6 banden.

Serie boeken (Lot)
Resultaat: 110 EUR

Freiherrliches Taschenbuch, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1881,1894,1900,1938, 1939,1940, 1941 (2x), 1942 (2x), Totaal: 10 banden.

Emiel Bruggeman
Startprijs 250 EUR

Emiel Bruggeman, 1956. Titel: Screbenica. Gemengde techniek op paneel. Afm. 59x120 cm. Cond.: G.

Harm Kammerlingh Onnes
Startprijs 250 EUR

Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Leiden, portret van een dame, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

J.V.G. Ruths
Startprijs 100 EUR

J.V.G. Ruths 1825-1905. Duitse school. Bosrand met hooistaken. Olieverf op karton. Afm. 28x40 cm. Cond.: G.

Russische School
Startprijs 100 EUR

Russische school (gesigneerd Verso). Bloemenvaas op terrastafel. Olieverf op linnen. Afm. 30x44 cm. Cond.: G.

Russische School
Startprijs 80 EUR

Russische school. Verso gesigneerd. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.