Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Broodmand, zilver.
Startprijs 550 EUR

Fraaie kapitale ovale 835/000 zilveren broodmand met dubbel spijlenmotief en cirkels, ajourgezaagde gecontourneerde bovenrand met parelrand en onderkant standring met filetrand. Mr. C.F. Wever-Schoonh...

Gouden miniatuurbroche
Resultaat: 350 EUR

Prachtige gouden broche, 585/000, met geschilderde voorstelling. Zeer gedetailleerd geheel handgeschilderde voorstelling op ivoor, ( miniaturist). De broche is voorzien van brede bewerkte gouden rand...

J. Brouwer, IJspret
Resultaat: 100 EUR

J. Brouwer. 20e Eeuw. Voorstelling: Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afm. 27x38 cm. Cond.: G.

Naaitafel omstreeks 1900
Startprijs 75 EUR

Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, in redelijke goede staat 78x48x39cm.

Gouden broche met granaat
Startprijs 75 EUR

Gouden staafbroche, 585/000, met granaat. Een staafbroche met in het midden een rozet met 9 granaten. Breedte 11 mm. Lengte 55 mm. ca 3,3 gram.

Schelpen (groot)
Startprijs 40 EUR

Twee grote tropische zeeschelpen. Afm. 22-26 cm. In goede staat.

4 Yixing cups met zilveren bekleding
Resultaat: 25 EUR

Vier Yixing cups met zilveren bekleding, 20e eeuw. 4,5-5cm. In goede staat

Witgouden herenring briljant
Startprijs 2.250 EUR

Mooie witgouden herenring met briljanten, 585/000. Brede witgouden ring met in het midden een vierkant bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 9x0,10 crt.. De randen, zowel aan de bovenkant als aan d...

2 Antieke Engelse gravures
Resultaat: 35 EUR

Twee grote antieke Engelse gravures 19e eeuw, 1 the good girl married to her master graveur Ganguin+hellyer,2 The modest Girl in her bedchamber 50x40cm. gravures op papier Cond:G

Lampjes 2x (staand)
Startprijs 80 EUR

Twee oude compositie metalen lampen met figuren. 20e Eeuw. Afm. 50-55 cm. In redelijke/goede staat.

3 notenhouten stoelen
Startprijs 45 EUR

Drie antieke Duitse notenhouten grunderzeit stoelen, omstreeks 1880, in redelijk goede staat 97x55x48cm.

Kerkboekje met gouden sluiting
Startprijs 75 EUR

Kerkboek met bruin lederen omslag en gouden sluiting, 585/000. Entree ontbreekt. 14x9x4cm.

4x China/Japan
Startprijs 40 EUR

Vier delen oud Japans/Chinees porselein, 19e-20e eeuw, in goede staat 14-21cm.

Antieke gouden broche
Startprijs 100 EUR

Antiek gouden streekbroche, 585/000, ovaal model met rozettenrand versierd met bollen. In het midden een glad rond schild verfraaid met een opliggend element met filigrain en rozetjes, klein scheurtje...

Perzisch tapijt
Resultaat: 160 EUR

Zeer groot oud Perzisch briekrood kleed met florale decors, vervuild, 252x350cm. Cond;G

L. Borin
Startprijs 150 EUR

Luciano Borin 1982. Tweede helft 20e eeuw, Italië. Voorstelling: Man en vrouw voor auto. Pastel op papier. Afm. 54x60 cm. Cond.: G.

Perzisch tapijt + klein tapijt
Startprijs 40 EUR

Twee oude Perzische kleden, rood en rood-blauw. Afm. 63x92 cm en 100x160 cm. In goede staat.

Oorstekers smaragd diamant
Resultaat: 115 EUR

Oorstekers, 416/000, met smaragd en diamant. Een halve creool met hartvormige zetting bezet met 3 rond gefacetteerde smaragden en 2 kleine diamantjes. Smaragd totaal ca 0,15 crt en diamant ca 0,02 crt...

Zilveren ring en armband met steen.
Resultaat: 45 EUR

Zilveren set, bestaande uit een ring en een armband met cilindervormig gefacetteerde steen. Slavenband met scharnier en in het midden voorzien van een rookkleurige steen, 25 mm breedte, grootte 45x57 ...

Maja Sjöberg, bloemen
Startprijs 40 EUR

Maja Sjöberg, Zweedse school, cyclamen, olieverf op paneel, 31x20cm. Cond:G

4x Parfum (Opium/Tresor/R.Lauren/YSL)
Resultaat: 130 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal parfum. 1. Tresor, Lancome, (15 ml.). 2. Yves Saint Laurent Champagne, (15 ml.). 3. Yves Saint Laurent Opium, (15 ml.). 4. Ralph Lauren Safari, (30 ml.)....

Chinese potten (2x)
Resultaat: 40 EUR

Twee Chinese vazen/gemberpot met celadon glazuur. 20e Eeuw. Afm. 16-25 cm. In goede staat.

Bord K.P.M.
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse K.P.M. porseleinen schaal. Ca. 1920. Schaal is opengewerkt en met goud decor. Afm. 28.5 cm. ø. In goede staat.

Zilveren geboortelepel, 1850.
Startprijs 120 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel met vissen en bekroond met het symbool voor geloof hoop en liefde. MT.: J.Schijfsma, Sneek, 1850. Lengte 20,5 cm. Voorzien van verstevigi...

Messing kistje
Startprijs 70 EUR

Vergulde messing dekseldoos met slot, omstreeks 1930-1950, letters J.6, in goede staat 6,8x6,5x16,3cm. Cond:G

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 650 EUR

Een paar zilveren kandelaren, Oostenrijk, 800/000. Kandelaar op gecontourneerde ronde voet met palmetversiering en parelrand, voorzien van kroon gravure. De zuil van de kandelaar is voorzien van een f...

Grote kandelaar met putti
Startprijs 350 EUR

Zeer grote 19e eeuwse franse bronzen kaarskandelaar met putti, 6 lichts omstreeks 1850, in goede staat 82cm. Cond;G

Twee zilveren ringen
Startprijs 45 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, mat met een ingelegde gepolijste band. ø 63-65, ca. 17,4 gram. Nieuw.

L. v.d. Tonge
Startprijs 100 EUR

L. v.d. Tonge, gesigneerd, ca. 1920. Voorstelling: Moeder met kinderen in interieur. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Bloemvaas met onderschaal
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie Verte tuindecor. 23x27øcm. Cond;G

Korte dames-bontjas
Resultaat: 30 EUR

Korte damesbontjas in goede staat 56cm.

Christian Breghan
Startprijs 80 EUR

Christian Breghan, 1941-2002. Duitse school. Landschap met wijnranken. Olieverf op linnen. Afm. 70x90 cm. Cond.: G.

Gouden armband, biesmark
Startprijs 600 EUR

Sierlijke geelgouden armband, 585/000, bestaande uit 2 rijen met bewerkte bol gourmetschakels en in het midden een rij met bollen, ø 3,5 mm, die iets hoger op de armband liggen. Breedte 13 mm. Voorzie...

Perzisch kleed
Startprijs 20 EUR

Oud Perzisch kleed met abstracte decors, rood-blauw-zwart 143x98cm Cond:G

Groot barok figuur
Startprijs 350 EUR

Grote zuid Duitse barok figuur met polychromie. Ca. 1780. (bijschilderd, restauraties) Afm. 101 cm. Cond.: R/G.

Stefano Robertazzi
Startprijs 150 EUR

Stefano Robertazzi 1972. Italiaanse school. Titel: Sweet Rythm (bloemen compositie). Olieverf op paneel. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.

Inktvloeier, zilver
Resultaat: 75 EUR

Zilveren inkt vloeier 835/000 met fraaie inscriptie van Nuts-Spaarbank Groningen aan K.A. Schwartz 1-6-1939. Duits MT: Lutz & Weiss, Pforzheim. Afm. 13x8x7.5 cm.

6 Toby Jugs
Startprijs 40 EUR

Zes oude Engelse keramieken Toby Jugs, 20e eeuw wood en sons, chip, verder in goede staat 9-16cm. Cond:R/G

Wijnrekje
Resultaat: 50 EUR

Decoratief wijnrekje en barometer, 2e helft 20e eeuw in goede staat 45-47cm.

Vuurvergulde baby's (2x)
Startprijs 275 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen baby-bustes op piedestal. Afm. 13.5 cm. In goede staat.

Witgouden oorhangers met amazoniet en diamant
Startprijs 650 EUR

Witgouden oorhangers, 585/000, met amazoniet en diamant. Witgouden oorhaken bezet met diamanten met daaraan een hanger met een driehoekig gefacetteerde amazoniet, 15 mm. en daaromheen een rand met bri...

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 100 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De anatomische les. Voorstelling: 2) De afspraak. Linoleumsnedes op papier. Afm. 30x45 cm. en 48x 36 cm. Cond.: G.

Twee kristalen vazen op zilveren voet
Startprijs 140 EUR

Twee kristalen vazen op zilveren voet, een grote vaas met geeetste bewerking geplaatst op een ronde zilveren voet met getrembleerde bloembewerking, ø12x39 cm en een vaas met strakke vlakbewerking en v...

2x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee delen 18e/19e eeuws Chinees porselein, capucijner schaaltje met zilveren Lyra greep (haarscheur bodem), 18e eeuws schaaltje Familie roze, twee scherven gelijmd 11-12,5cm Cond:R

5 Postzegel albums
Resultaat: 50 EUR

Vijf postzegel verzamel albums met inhoud. Diverse landen. Hoofdzakelijk gestempeld, inclusief Holland album voor Nederland en overzeesche gebiedsdelen, incompleet. Afm. 20-32 cm. Cond. R.

Vergulde boedha
Startprijs 80 EUR

Vergulde bronzen oosterse boedha. 20e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.

B. Mügge
Resultaat: 50 EUR

Berthold Mügge 1896-1970. Duitse school. Bremen, grosse Weserbrücke. Olieverf op paneel. Afm. 31x29 cm. Cond.: G.

Gouden oorringen met roosdiamanten
Resultaat: 800 EUR

Gouden oorringen, 585/000, met roosdiamanten. Gouden oorringen met hangers in een rozet vorm bezet met in totaal 30 roosgeslepen diamanten, 1,30 crt, 1-4mm. Lengte 33 mm. ca 13,3 gram.

Buste vrouw
Startprijs 80 EUR

Oude metalen buste vrouw met hoed. (gesigneerd) met brons kleurige patina. 20e eeuw. Ant. Elson. Afm. 37 cm.

Gouden broche
Startprijs 110 EUR

Gouden broche, 585/000, soort strikmodel met gekretste bewerking en in het midden versierd met een witgouden zetkastje versierd met een kleine briljant geslepen diamant. Grootte 21x38 mm. Voorzien van...

Zilveren hanger met Lapis lazuli
Resultaat: 30 EUR

Oude zilveren hanger, 835/000, met lapis lazuli. Ovale hanger met floraal versierde rand, met Hindesheimer roos, met een strik aan de bovenzijde geplaatst over een platte ovaal geslepen lapis lazuli....

8 Dinky Toys en 1x Siku
Startprijs 60 EUR

Kavel met 8 Dinky Toys waaronder: 2x Foden, Renault Estafette, 420, Coventry Climax, Bedford, Berliet "34", Fiat 500 en 1x Siku Unimog. Allen in gebruikte en bespeelde staat.

2 bronzen boekensteunen
Startprijs 460 EUR

Twee antieke bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement omstreeks 1920 Don. Quichotte en sancho panza, gesigneerd Jante 18-26cm. Cond:G

Hobbelpaard
Resultaat: 50 EUR

Decoratieve houtgesneden afneembaar hobbelpaard naar oud voorbeeld (op wielen). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 84x112x30. Verkeerd in goede staat.

P.J. Berkel, kersen
Startprijs 60 EUR

P.J. Berkel. 20e Eeuw. Voorstelling: Stilleven met kersen, kruik etc. Olieverf op paneel. Afm. 18x13 cm. Cond.: G.

Bronzen figuur, Capellini.
Resultaat: 180 EUR

Bronzen figuur van naakte man op houten basement. Gesigneerd Sergio Capellini. Scultore 1967 op basement. Onderop basement handgesigneerd en bewering dat het om een unikaat gaat (Italiaans). Afm. 23x2...

Hollandse tafelklok, 19e eeuw
Startprijs 2.500 EUR

Grote Hollandse tafelklok, vroeg 19e eeuw, Amsterdam door Willem Redie. Met maanstand, datum, dag en maandaanduiding, slagwerk op dubbele grote bel, halfuur-slag. (pinakels missen) Afm. 57x40x28 cm. V...

Kristallen schotel met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Ronde schotel met accoladevormige rand, amandelslijpsel en voorzien van een ster op de bodem. Voorzien van een zilveren beugel met gecontourneerde rand...

Bloemenvaas, zilv.
Resultaat: 40 EUR

835/000 Zilveren Art-deco bloemenvaas met verzwaarde voet, Mr. Gebr. F.J.D. & J.F. Barends-Amsterdam, anno 1936 j B 40. Afm. ø 6x12 cm.

Theebus met zilveren rand en dop.
Startprijs 90 EUR

Kristallen theebus met zilveren dop, 835/000. Kristallen theebus met wiebervormig slijpsel, voorzien van zilveren bolle dop met bewerkte stippelrand en zilveren kraag. MT.: Van Kempen en Zonen, Voorsc...

Louis Seize klok, Amsterdam
Resultaat: 1.600 EUR

Houtgestoken vergulde Louis Seize pendule met gesigneerd uurwerk, 18e eeuw. Voor en achter Jan Hendrik Kühn Amsterdam. (Weense stijl pendule). Achtdaags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm.46 cm. In g...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 30 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit 4 ringen, 4 broches, een lange ketting met amethisthanger, een peervormige hanger en een carneolen kralen armband met zilveren hanger met carneool. ca 106 gram.

Pendule met engel
Startprijs 1.250 EUR

Vergulde bronzen empire pendule met engel, piedestal met olielamp en twee ampfora's. Origineel achtdaags uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm. 45 cm. In goede staat.

onduidelijk, bloemenverkopers met ezelkar
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans dorpsgezicht met ezelwagen en figuren, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Pendule met hondje
Startprijs 800 EUR

Mooie vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule, ca. 1840. Meisje speelt met hond. Plated wijzerplaat, acht-daags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm. 43 cm. In zeer goede staat.

Bronzen beeld
Resultaat: 60 EUR

Bronzen putti met vogel op zwart marmeren piedestal. Gesigneerd: M. Moreau. Maar tweede helft 20e eeuw. Afm. 30 cm. In goede staat.

Portret Duitse school M.O
Startprijs 50 EUR

Monogram Moll '43?Duitse school damesportret olieverf op paneel, 90x70cm. Cond:G

C. Permeke
Startprijs 125 EUR

Gesigneerd C. Permeke, poging naar origineel, naakte figuren, potlood op papier 16x22cm. Cond;G

Gouden Hanger en collier met granaat
Startprijs 80 EUR

Collier met granaat met gouden sluiting, 585/000 en een double hanger met granaat. Collier met fijne gefacetteerde granaatkralen, ø 3,5 mm, voorzien van kleine tonvormige sluiting en een kleine hanger...

Horloge, 'Calvaneo' (nieuw)
Startprijs 150 EUR

Horloge Calvaneo 1583, prestige diamond, ø 40 mm, CM-PD-08, staal met zwart leren band en clipsluiting, voorzien van parelmoerwijzerplaat met kleine diamantjes. Nieuw in originele doos met certificaat...

Kolom pendule
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuw. Franse portaalklok, zuilenpendule, ca. 1870 met rankenintarsia en vergulde bronzen armaturen. Acht-daags, veerslinger. Afm. 52 cm. In goede staat.

Bronzen boedha (gesign.)
Startprijs 250 EUR

Antieke Chinese bronzen vergulde boedha met verso tekst. Ca. 1900 of ouder. Afm. 24 cm. In goede staat.

Boulle klokkast + console
Resultaat: 1.300 EUR

Franse boulle klokkast met console, 18e eeuw. Zonder uurwerk! (klokkast + console behoeft restauratie aan boulle + schildpad) Afm. 125 cm. Cond.: M.

Tafelschnier+borstel, zilver.
Startprijs 90 EUR

835/000 Zilveren tafelschier met gedreven afbeelding naar Jan Steen en gedreven florale rand met duimgreep en ophang-ring. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. Anno 1940 F. En een zilveren borstel met 835/00...

2 Kandelaren met putti
Resultaat: 800 EUR

Twee 19e eeuwse Franse bronzen vergulde kaarskandelaren met faunen en druiventrossen op witte carrera marmeren basement. Afm. 32 cm. In goede staat.

Ring met granaat
Startprijs 100 EUR

Ring, 375/000, met granaat. Een Engelse ring met aan de bovenzijde een band gemaakt uit opengewerkte en versierde chatons, bezet met 7 rond gefacetteerde granaten. Breedte 6 mm,. London vermoedelijk 1...

Gouden collier met granaat
Startprijs 240 EUR

Gouden collier met granaat, 585/000. Collier gemaakt van gefacetteerde granaten, ø 3 mm, door middel van gouddraad aan elkaar verbonden. Voorzien van gouden ovale sluiting. Lengte 65 cm ca 10,2 gram....

Rozenklokje
Startprijs 60 EUR

Kleine antieke Duitse Schwarzwald klok, ca. 1900. Met slagwerk op bel. (hoek bij wijzerplaat beschadigd, deurtjes professioneel nagemaakt). Afm. 25x17x11 cm. Cond.: redelijk/goed.

18e-19e eeuws houtgestoken beeld
Startprijs 300 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Chinese houtgestoken beeld met originele polychromie, achterin een ruimte als relikwiehouder, basis aangetast, opgevuld met cement. 58cm. Cond:G

Sigarettendoos, zilver.
Startprijs 50 EUR

Zilveren sigarettendoos met houten binnenzijde en inscriptie 6.H.B.S. Juli-1930, gemerkt WBT Hoeting, en oude belastingkeur. 10x9x4cm.

Bronzen lamp met meermin
Startprijs 125 EUR

Antieke bronzen tafellamp met meermin, drie-lichts met porseleinen fittingen. Ca. 1920. Afm. 76 cm. In goede staat.

Cartelklok
Startprijs 275 EUR

Antieke Franse bronzen cartel wandklok. Ca. 1880. (Mooie gave wijzerplaat). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm. 57 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette, Joseph Krautwald
Resultaat: 50 EUR

Joseph Krautwald, 1914 Borkendorf Oberschlesien 2013 Rheine, harpspelende figuur, 26x19x2cm.

Regulateur
Startprijs 170 EUR

Grote Duitse notenhouten één gewicht regulateur (onduidelijk gemerkt). Compleet met kroon, één gewichter, weekloper, zonder slag. Afm. 125 cm. In goede staat.

Gietijzeren etagieretafel
Startprijs 150 EUR

Antieke gietijzeren, origineel beschilderde etagiere bijzettafel in roccoco-stijl met landschappen decors. Ca. 1880. Onduidelijk gemerkt. Afm. 78x42x26 cm. In goede staat.

Poederdoos, zilver.
Startprijs 40 EUR

935/000 Zilveren poederdoos, ca. 6 cm. Deksel met honingraad motief in fraaie florale omranding. Gewicht: Ca. 52 gram.

Klok, koeie-oog
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Franse 'Oel de Boef' (Koeien-oog), ca. 1870. Met diverse houtsoorten en parelmoer ingelegd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm. 62 cm. Cond.: G.

Eissenloeffel glazen
Startprijs 300 EUR

Twaalf oude Eissenloeffel glazen, 1928, Kristalunie Maastricht. O.a.: Zes waterglazen (zeldzaam) en zes Grand Marnier glazen. Afm. 11-12 cm. In uitstekende staat. Cond.: G.

Gouden ring met melkopaal en saffier
Resultaat: 160 EUR

Gouden ring, 585/000, met melkopaal en saffier. Een ring met een bloemvormige rozet met 7 rond cabouchongeslepen opalen, met daaromheen een geschulpte rand met 12 rond gefacetteerde saffieren. Grootte...

Houten gestoken console
Resultaat: 135 EUR

Houtgestoken wandconsole met vergulding. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 38x34x20 cm. Cond.: G.

Staande klok, vroeg 19e eeuws
Startprijs 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok, 8 daags uurwerk, seconden en dagaanduiding J. Welsch motherwoll, wijzerplaat iets beschadigd, functies niet getest. 213cm. Cond;G

Zilveren broche en armband met kleurstenen
Startprijs 75 EUR

Zilveren broche en armband met kleurstenen, antieke stijl. Veerbroche met vergulding en diverse kleurstenen, één steen ontbreekt, 8x3,5cm, en een armband met markiesvormige schakels met rode en groene...

Franse Jugendstil vaas
Resultaat: 120 EUR

Antieke Franse Art Nouveau vaas met vissen decor. Ca. 1910. Gesigneerd: A. Hunebelle (1896-1958) ´Modele depose R. Cogneville´. Transparant bewerkt blauwgroen en neutraal. Afm. 22,5 x. 22 cm. ø. In go...

4 Delen oud/antiek Aziatica
Startprijs 75 EUR

4 Delen oud/antiek Aziatica. 1x medaillon Chinese dierenriem. 1x kraagvaasje. 1x schaal Swastika decor. 1x wierrookbrander, 18e-19e eeuw. Afm. 10-28 cm.

Groentelepel, zilver.
Startprijs 65 EUR

Zilveren 835/000 groentelepel met gecontourneerde steel fraai en scherp gegraveerd aan voor- en achterzijde. MT: J.W. Tarner, Amsterdam 1878. Cond:G ca. 83gr., 18 cm

Friese staartklok
Resultaat: 180 EUR

Negentiende eeuwse Friese staartklok met wekker, mooie eikenhouten klokkast en mooie gave beschilderingen, in goede staat 150cm. Cond;G