Oude Chinees porseleinen familie roze vaas met bomen in bloesem decor. (Gemerkt) Afm. 17 cm. In goede staat.
Antieke degen, ca. 1800. In lederen schede (later). Afm. 90 cm. In goede staat.
Perzische bewerkte bronzen schaal met fijne graveringen. 18e-19e eeuw. Afm. 13x24 cm. ø. In goede staat.
Oosters houtgestoken snijwerk. Bosgezicht met Balinese vrouw en hert. Goudkleurig, 20e eeuw. Afm. 40x18.5x4 cm. In goede staat.
J.W. Rosier (Jean Guillaume Rosier), 1858-1931. Voorstelling: Portret oudere heer. Gemengde techniek op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Drie 18e/19e eeuwse werken op papier, 1 gesigneerd, Arie Hogtema, landschappen met figuren, 2x sepia 1x tekening op papier 14-20cm. Cond:G
Zeer grote antieke Duitse porseleinen vaas met florale- en figuren decors en slangenhengsels. Op origineel porseleinen basement, ca. 1900. Eichwald, door Bernhard Bloch, naar origineel ontwerp van Mei...
Kist met twaalf flessen Franse Chateau Belle Croix wijn uit 1999. (12 x 75 cl.) Afm. 19x33x50 cm. Cond.: G.
Naar H. van Wijk, insecten op tak, olieverf op paneel(koper) 23ø Cond:G
Twee Opaline handbeschilderde glazen vazen omstreeks 1900, mooie kwaliteit met floraal decor, vogels en vogelnest, in goede staat 31,5x15øcm. Cond:G
Tas met zilveren beugel en rokhaak, 800/000. Gecontourneerde tasbeugel met opgelegde versiering van het wapen van het Vaticaan en Rome met versieringen van bloemen krullen en adelaars. Rokhaak voorzie...
Twee kristallen zoutstellen met zilver. Zoutstellen op ovale zilveren voet met 2 gekrulde armen, versierd met 2 specerijenbakjes en een mosterdpot, allen uit kristal met geschulpte randen. Voorzien va...
Geelgoudenring 585/000, rijmodel met 4 witgouden dubbele balkjes, iets opliggend, waartussen 3x3 briljant geslepen diamanten zitten, totaal 9x0.03 crt. SI, ingestoken in de band. ø 55 ca. 4,3 gr.Nieuw
Set van twee,19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk rugleuning en zitting, In goede staat 103x46x56cm.
Vier Duitse grunderzeit notenhouten stoelen omstreeks 1880 met mooie biedermeier stijl stoffering 96x38x45cm. Cond:G
Brede bicolor ring, 585/000, met slag. Brede ring, 8/9mm, bestaande uit twee delen, een deel witgoud en een deel geelgoud, met een slag verwerkt in de band. ø 54, ca 10,6 gr.
Luigi Fagiolo, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage van papier abstract. Werk van papier. Afm. 14x21 cm. Cond.: G.
Twee werken Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling 1: Drie clowns. Voorstelling 2: Twee figuren in interieur. Linoleumsnedes op papier. Afm. 42x33 cm. en 40x30 cm. Cond.: G.
Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 78 cm. In goede staat.
Mooie Engelse antieke mahonie theetafel, omstreeks 1900 met lade en glasplaat, In goede staat 75x53x80cm
Stel antieke geslepen kristallen coupes. Afm.: 21 cm. en ø 14 cm. Diamantslijpsel op gefacetteerde stam met knoop en fraaie stervormige voeten (minimale chips).
Zes oude glazen paperweights, 20e eeuw. Diverse uitvoeringen. (één keer gesigneerd Nolina). Afm. ø 6 - 8 cm. In goede staat.
Renard, (21e Eeuw). Voorstelling: Strandgezicht met volleybal spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 100x60 cm. Cond.: G.
Glazen glas fusing buste, iriserend, met luchtbellen en glaspasta, 21e eeuw. Afm. 43 cm. In goede staat.