Zilveren suikerschep 835/000 met gegraveerde vleugelbak, getorste steel en streepagaten heft. MT.: P.van Heumen, Schoonhoven ca. 1910,
Zilveren armband, 925/000, met sleutel en slotbedel. Armband met 2 rijen jasseronschakel met in het midden 2 bedels met slot en sleutel. Voorzien van een groot veeroog. Lengte 20 cm, ca 14,5 gr. Als n...
Zilveren armband, 925/000, met een groot veeroog en 11 rijen met fijne bolletjes ketting. ca 9,3 gr. Lengte 19 cm. In goede staat.
Zilveren 8356000 cakevork steel met vlambekroning (als nieuw) MT:Kon. Gerritsen en van Kempen-Zeist anno 1954. ca 30 gram, L.20 cm Cond:G
Collier van tijgeroogkralen, langwerpig 18x14 mm. met zilveren sluiting. Lengte 42 cm.
Fraaie 835/000 zilveren suikerschep met vleugelbak, gegraveerde steel en streepagaten heft. MT.: A.Landmeter, Schoonhoven
Acht delen plated 20/21e eeuw en vier delen blauw glas(chips), 2 flesonderzetters, 1 tablet, 1 hengselschaal, 1 sauskom. 11-43cm. Cond:R/G
Snoer bloedkoralen takjes en een snoer verlopende gitkralen, wat beschadigd
Grote zilver vergulde ring bezet met een champagnekleurige gefacetteerde zirconia. Versierd met een dubbelle rand met lila en paarse zirconia's. Voorzien van een zwarte rand. Grootte kop :28x28 mm. ø ...
Piet Eggen, 1949 Limburg. Nr.: 23/450. Voorstelling: Wilde bloemenveld. Lithografie op papier. Afm. 37x24 cm. Cond.: G.
Duitse Gravure 17e 18e eeuw, Schloss Bangberg, handingekleurd( vouwen en mogelijke restauratie), gravure op papier. 70x26cm. Cond;R/G
Vier delen oud plated 20e eeuw, 1 x Mexicaanse dárgenti figuur, 1x miniatuurtas, 2 pillendoosjes, 2,5-17cm.
Duits Evangelisch boek, 17e eeuws, lederen band incompleet eerste bladzijden missen, zoldervondst, 11x23x25cm. Cond:R
Drie edelstalen kandelaren (nokkenas) en één petroleumlamp, 20e eeuw. Afm. 9-39 cm. In goede staat.
Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. 6,5x7 en 9x7cm. Cond.G
Oude ingelijste L.P. van Boney M., A. Boney M. 'Oceans of Fantasy' Afm. 38x38 cm. Cond.: G.
Marmeren 'Discussiebol'op basement. 20e eeuw. Afm. 14 x 10 cm. ø In goede staat.
Twee oude antieke bronzen penningen. Eén maal The Iternational Association of Cotton Manufacturers 1908. Eén maal Honored Fifty year Alumnus Philadelphia Textile Instituts 1949. Afm. 6.5 cm. ø. In goe...
Eén maal vergulde lijst met reproduktie. Eén maal achter glas damesportret geschilderd in lijst. 20e Eeuw. Afm. 13x10 cm. en 11.5x12 cm. Cond.: G.
Afrikaanse houtgestoken plaquette met figuren, 20e eeuw. Afm. 38x5x15 cm. In goede staat.
Antieke koperen ketel met comfort. Ca. 1900. Afm. 28 cm. In goede staat.
Lot van vier grote antieke sleutels. 18e-19e Eeuw. Afm. 13-21 cm. Cond.: G.
Oosterse sabel in houten schede met houten heft 20e eeuw 90cm. Cond:G
Twee vooroorlogse vioolkisten, 1x kunstleer 1x vurenhout. 76-78cm. Cond:G
Antieke Franse ossenoog wandklok, ca. 1870. (wijzerplaat gescheurd + restauraties klokkast) Afm. 62 cm. Cond.: M.
Decoratieve spiegel van hout en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 90x67 cm. Cond. G.
Hollandse eikenhouten wandvitrine in barokstijl. Ca. 1930. Afm. 53x55x17. In goede staat.
Eikenhouten bijzettafeltje (tafel heeft klepdeksel) en notenhouten gebeitste houten piedestal. 20e eeuw. Afm. 50x29x29 cm en 51x22x22 cm. In goede staat.
Wortelnoten bijzettafel met wangen omstreeks 1960, stijlmeubel met lade en messing klauwpoten op wielen 53x37x 47(72cm). Cond:G
Louis Seize stijl stoel, omstreeks 1960 Italie met originele beschildering, bekleding beschadigd. 85x66x65cm. Cond:R
Twee oude Perzische kleden, 1x Kelim oranje-rood, 1 x Perzisch Floraal decor aardetinten, 120x80 en 115x66cm. Cond:R
Oud Perzisch handgeknoopt kleed en kussen, creme-blauw-zwart, in goede staat 38x43cm en 97x84cm. Cond:G
Grote blauw glazen Art Deco vaas, ca. 1930. Mogelijk Bruno Mauder. Afm. 25 cm. In goede staat.
Drie delen glas/kristal. 20e Eeuw. Betreft: Twee kristallen schalen (één waaier kristal). Eén persglazen schaal ABC.50 (minimale chips). Afm. 21-28 cm. Cond.: R/G.
Oude Duitse glazen bowlset met 4 glazen en wijnrankgravering, in goede staat 8-32cm. Cond:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 1 zonder dop, en stuk uit hals. Cond:R/G
Grote Murano kunstglazen mand, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 34cm.
Duitse Te Hau atelier. Bisquit porseleinen figuur. Ca. 1980. AB 11761 Jugendstil stijl danseres. Afm. 25 cm. In goede staat.
Porseleinen heilig figuur met bisquit porseleinen hoofd, door Herend. 20e eeuw. Afm. 31 cm. In goede staat.
Vijf oude mocca kop en schotels. O.a.: Hoecht en Pirkenhammer, 20e eeuw. Afm.5-12 cm. In goede staat.
Drie Thüringer porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw 32-33cm. Cond:G
Notenhouten wandrek met diverse porseleinen vingerhoedjes (1 op foto mist). 20e eeuw. Afm. 29x20x6 cm. In goede staat.
Zes Hollandse porseleinen borden 'Werkers van toen' gelimiteerde uitgave, in sepia kleuren. Afm. ø 20.5 cm. In goede staat.
Porseleinen kinderservies op houten dienblad en Nymphenburg porseleinen schaal met handgeschilderd tulp decor (beschadigingen) Afm. 25x33x5 cm en 34x24x4.5 cm. Cond.: R.
Oud Chinees porseleinen visgraat bakje. Tweede helft 20e eeuw, gemerkt. Afm. 3x6x7 cm. In goede staat.
Vier antieke keramieken borden. O.a.: Tijdperk van O. Wers en smokkelaars 1914-1918. H.F. van Baaren Enschede. De maes stroom (niet antiek). en 2 molenborden, ca. 1920. Afm. ø 24 cm. Cond.: G.