Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Imari sierschotel
Resultaat: 275 EUR

Zeer grote Imari porseleinen sierschotel met opengewerkte omranding, voorzien van goud decor, kraanvogels met bamboe decor. Afm. ø 46 cm. In goede staat.

3 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 270 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal- en gouddecor. In goede staat, 23,5ø

Jachtkastje met getorste zuilen
Resultaat: 265 EUR

Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling. Omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.

Zilveren pijpcomfoor op pootjes
Resultaat: 260 EUR

Zilveren pijpen comfoor op pootjes, Hollands 18e eeuw, Den Haag. Een rond pijpencomfoor, Lodewijk XIV stijl, op drie krulpoten voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde rand en bloemenmanden....

Portret ca. 1900
Resultaat: 260 EUR

Ongesigneerd? ca. 1900. Herenportret (4 plakkers). Olieverf op linnen. Afm. 47x60 cm. Cond.: R/G.

Springbok (1x)
Resultaat: 260 EUR

Opgezette springbok, geschoten met certificaat in Namibia. Beoordeeld met gouden medaille. Afm. 71 cm. In goede staat.

Beeld als tafelstuk
Resultaat: 260 EUR

Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 260 EUR

Franse antieke bronzen vuurvergulde pendule, omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuuslag en touwtjesslinger, 2 kleurig, wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 47cm.

5 Perzische kussens/kameelzakken
Resultaat: 260 EUR

Vijf oude Perzische kussens/kamelenzak. Afm. 44-120 cm. In goede staat.

Yixing trekpotje met ratje bodem en deksel gemerkt.
Resultaat: 260 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot. Twee keer gemerkt. Met ranken en ratjes decor. 18e-19e eeuw. Afm. 11x18.5x9 cm. In goede staat.

Yixing trekpotje, bodem merk
Resultaat: 260 EUR

19e Eeuw. Yixing Chinese trekpot in pompoenvorm. Gemerkt met vleermuis op deksel. Afm. ø 10 x 10 x 16 cm. In goede staat.

Gouden choker opaal
Resultaat: 250 EUR

Sierlijke gouden choker, 585/000, met opaal en briljant. Choker met in het midden een ovale opaal, 10x8mm, gezet in een gladde rand met daarboven 3 briljanten, totaal ca 0,04 crt, in een witgouden zet...

Twee bijbels met zilveren sloten
Resultaat: 250 EUR

Twee bijbels met zilveren sloten, 833/000. Bijbel met bruin lederen omslag met goudinleg. Voorzien van 2 zilveren sloten, Empire. MT.: Abraham Bout, Amsterdam jl.: S: 1827. 10x17x4 cm. En een kleinere...

Gouden hanger rozet met briljant
Resultaat: 250 EUR

Elegante gouden hanger,585/000, met briljanten. Fantasie rozet met uitlopende bladeren bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,64 crt W/SI. Grootte 11x19 mm. ca 2.6 gr. Nieuw

Gouden ring met briljanten
Resultaat: 250 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljanten. Ring met ruitvormige rozet bezet met 19 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,60 crt SI-P/W ø 59, ca 4,6 gram. Nieuw

Schoenen met zilveren gespen.
Resultaat: 250 EUR

Paar schoenen versierd met zilveren gespen, 833/000, drachtkleding. Rechthoekig model gespen versierd met bloemmandmotief en bloemendecor. 13x8cm. MT.: H.Hellegers, Schoonhoven 1886-1890. In goede sta...

Bloedkoralen armband met gouden slot
Resultaat: 250 EUR

Armband met bloedkoralen met een dubbele gouden sluiting, 585/000. Een armband met 3 rijen bloedkoraal, ø 7-8mm, bevestigd aan een sluiting met twee gouden ronde sluitingen, aan elkaar bevestigd met g...

2 Snoeren met bloedkoraal
Resultaat: 250 EUR

Twee snoeren met bloedkoralen. Een snoer met 2 rijen bloedkoralen, 2,5-7mm, om en om bevestigd aan een zilveren haaksluiting, 40 cm. En een collier bestaande uit een snoer met takjeskoralen en een sno...

B. van Beek, Polderlandschap
Resultaat: 250 EUR

Bernard Anthony van Beek, 1875-1941. Poldergezicht met rietsnijders. Olieverf op linnen. Afm. 38x50 cm. Cond. G.

Stalinterieur
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Ca. 1900. Voorstelling: Stalinterieur met koe, kalf en kippen. Olieverf op linnen. Afm. 74x69 cm. Cond.: G.

Stilleven met kreeft gesigneerd J. Guillaume
Resultaat: 250 EUR

Gesigneerd J. Guillaume 1880, kwaliteitsstilleven met porseleinen terrine, fruit, kreeft e.d.(lichte beschadigingen) 90x60cm. Cond:R/G

Kees Terlouw
Resultaat: 250 EUR

Kees Terlouw 1890-1948 boten in stadsgracht, olieverf op linnen 51x78cm. Cond:G

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 250 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Zomers strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.

Winterlandschap
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1906. Voorstelling: Besneeuwd landschap met figuren bij avond. Olieverf op linnen. Afm. 62x42 cm. Cond.: G.

Chinese roodlak vaas
Resultaat: 250 EUR

Grote oude Chinese roodlak gesneden vaas met florale en vogels decor. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 30.5 cm. In goede staat.

Klokkenstel, 3 delig, Monreau
Resultaat: 250 EUR

Groot Frans drie delig klokkenstel, ca. 1880. Naar Moureau. Zwart marmer met compositie metalen figuren en kandelaren. Acht-daags, halfuur-slag, veerslinger (paar minimale chips) Afm. 60-61 cm. Cond.:...

Porseleinen klok
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke Franse porseleinen console pendule met handgeschilderde florale en goud decors. Ca. 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm. 49 cm. In goede staat.

Schildersezel
Resultaat: 250 EUR

Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.

Hollands bureau
Resultaat: 250 EUR

Hollands wortelnoten barokstijl schrijfbureau. 19e Eeuw. (Sloten vervangen). Verder in goede staat. Afm. 106x110x53 cm. Cond.: G.

Frans eiken bureau
Resultaat: 250 EUR

Antiek Frans eikenhouten vossenkop schrijbureau omstreeks 1880, uitschuifbaar schrijfblad, snijwerk en diverse lades, In goede staat 110x128x64cm.

Perzisch tapijt
Resultaat: 250 EUR

Groot Perzisch kleed, blauw/creme etc. met florale decors. Afm. 201x326 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Venus van Milo
Resultaat: 250 EUR

Groot antiek bronzen figuur 'Venus van Milo' door Societè des Bronzes. Mooie patina. Afm. 43 cm. In goede staat.

Bronzen boedha
Resultaat: 250 EUR

Oude antieke bronzen Chinese boedha, krijgsheer. Ca. 1900, met restvergulding. Afm.: 30 cm. In goede staat.

Rosenthal beeld, F.Klimsch Naakte vrouw
Resultaat: 250 EUR

Grote Duitse Rosenthal bisquit porseleinen figuur. Hurkende naakte dame. Kunstabteilung Selb U.S. zone, 50-er jaren. Door F. Klimsch 1870-1960. Afm. 37 cm. In goede staat.

Theebus, zilver
Resultaat: 240 EUR

835/000 Zilveren theebus, schuitvormig knopdeksel met gedreven voorstellingen van o.a.: Zeilboot, molen, koeien en ophaalbrug, in florale omrandingen. Mr. Niekerk-Schoonhoven, anno 1928 S. Gewicht: ca...

Gouden ring met morganiet
Resultaat: 240 EUR

Gouden ring, 585/000, met morganiet. Ring met ovale zetkast met bewerkte rand. bezet met een ovaal gefacetteerde morganiet, 12x10,5mm. ca 6,6 gram. ø 56. Nieuw

Portret, 'oude man'
Resultaat: 240 EUR

Joseph van Severdonck. Belgische school. 1819-1905. Voorstelling: Herenportret. Olieverf op linnen. Afm. 48x58 cm. Cond.: R.

Schepen op woeste zee
Resultaat: 240 EUR

Gesigneerd Louis Verboekhoven, 19e eeuw. Olieverf op linnen (bedoekt). Afm. 70x50 cm. Cond.: R.

Loopgraven kijker
Resultaat: 240 EUR

Zeldzame loopgraven kijker/Winter Fernrohr met statief. Duitsland (Busch Rathenow) WO II , S.F.14.Z.Gi H/6400, BMJ KF 474204 M. Afm. 200x72x65

2 Tinnen borden
Resultaat: 240 EUR

Twee antieke tinnen borden. Eén maal grote Joodse tinnen schotel, 19e eeuw met jodenster, tekens etc. Eén maal gegraveerd met florale decor, 19e eeuw (scheurtje) Afm. 41 -31 cm. ø . Cond.: R/G.

Chinees Kantonese olielamp, kap + pijp
Resultaat: 240 EUR

Complete 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen petroleum stalamp met brons en figurendecors. Afm. 69 cm. In goede staat.

Postzegelverzameling Ned. I
Resultaat: 240 EUR

Verzameling Nederland gestempeld/postfris. Waaronder: Goed Willem III, zoals no. 3, 6, en 22 + tentoonstelling 1924 compleet 30er gestempeld waaronder alle kinderseries compleet + koopvaardij 1933. Po...

Armleunstoel met getorste stijlen
Resultaat: 240 EUR

Mooie 19e eeuwse franse houtgestoken stoel met getorste verbinding en mooie gave gobelin bekleding, vrouw met vaandel en eenhoornen en florale decors . In goede staat 117x77x61cm.

Biedermeier kristallen gember coup met deksel
Resultaat: 240 EUR

Kristallen Biedermeier gembercoup (chips). Afm. 40 cm. Cond.: R/G.

Glazen tafelstuk
Resultaat: 240 EUR

Antiek mondgeblazen tafelstuk, omstreeks 1900 transparant en cassiskleurig, schaal en 3 houders. 38x35øcm. Cond:G

2 Vazen, Brussel
Resultaat: 240 EUR

Twee grote Brusselse glazen vazen, 19e eeuw. Met goud decors, figuren decors en handgeschilderd. (één vaas stukje gelijmd). Afm. 34-35 cm. Cond.: R/G

F. Ullrich
Resultaat: 235 EUR

F. Ullrich. Ca. 1900. Duitse school. Voorstelling: Groot stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afm. 100x75 cm. Cond.: G.

Gouden muntrand met munt
Resultaat: 230 EUR

Gouden muntrand met gouden tientje, 1932. In gouden rand, 585/000, met opengewerkt driehoekig decor voorzien van getorste rand. ø 33 mm. Totaal ca. 10,6 gram. In goede staat.

A. Keizer, zandduinen
Resultaat: 230 EUR

Anthony Keizer, 1897-1961. Meppeler school. Voorstelling: Horvelterzand. Olieverf op linnen. Afm. 55x35 cm. Cond.: G.

Rood Chinees trekpotje
Resultaat: 230 EUR

Oude rood-lak Chinese theepot, gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Bamboe decor met dieren. Afm. 12x15x9 cm ø.

Witgouden ring met briljant
Resultaat: 225 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, slagmodel met in het midden een grotere briljant geslepen diamant en aan weerszijden kleine briljant geslepen diamanten in de band gezet. Totaal 0.25 crt. SI-W. Merk...

Witgouden rijring met diamant en robijn
Resultaat: 225 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met diamant en robijn, Diamonde model 611. Rijring met 4 robijnen, ca 0,28 crt en 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0,21 crt SI-W. Breedte ring 3 mm. ø 53 ca. 2,55 gr. ...

J.J.H. van Leeuwen, Carroussel
Resultaat: 225 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Strandgezicht met carroussel. Olieverf op linnen. Afm. 18x13 cm.

Jan Mankes, houtgravure
Resultaat: 225 EUR

Jan Mankes (zilverwijandotte), 1889-1920. Voorstelling: Kip op stro. Oorspronkelijke houtsnede op papier. Afm. 20x15 cm. Cond.: G.

Trouillebert, koeien
Resultaat: 225 EUR

Trouillebert. Ca. 1900. Voorstelling: Landschap met koeien in de stijl van Barbizon. Olieverf op paneel. Afm. 28x22 cm. Cond.: G.

Barokschilderij putti
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw putti met druivenranken, olieverf op paneel 68x93cm. Cond:R/G

Miniaturis Rebo
Resultaat: 225 EUR

Rebo 19e eeuw(miniaturist) jager met jachthond, olieverf op paneel, 33x21cm. Cond:G

Majolica zuil
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke majolica Neo Renaissance Historisme piedestal, ca. 1880 (paar kleine chips). Afm. 112 cm.

Tafeltje met figuur
Resultaat: 225 EUR

Italiaanse plated houten barok-stijl bijzettafel met figuur en geschulpt blad. 20e Eeuw. Afm. 74 cm. In goede staat.

Eikenhouten eethoek
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke blank eiken eethoek.Tafel met 1 lade, en 6 stoelen met lederen zittingen. Ca. 1900. Afm. 105x40x45 cm. en 81x99x199 cm. In goede staat.

Ind. kampferkist
Resultaat: 225 EUR

Prachtige grote oude Indonesische houtgestoken kampferkist. Rondom gestoken met figuren in landschappen decors en draken. Afm. 60x101x51. In goede staat.

Side Table (Kersen)
Resultaat: 225 EUR

Kersenhouten side-table met twee lades. Stijl-kwaliteits meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 77x120x46 cm. In goede staat.

Mahonie schrijfsecretaire
Resultaat: 225 EUR

Duitse Biedermeier secretaire omstreeks 1840, mahoniehout fineer op vurenhouten corpus, rechtsboven zijkant schade, verder in goede staat 115x95x50cm.

Weens terracotta beeld
Resultaat: 225 EUR

Antieke Weense terracotta figuur omstreeks 1900, vrouw met emmer en mand nr 218 made in Austria. In goede staat, 48cm.

Zilveren spiegel
Resultaat: 220 EUR

Spiegel met zilveren lijst, 925/000. Brede zilveren lijst, 4 cm, met krul- en bloemversieringen. In het midden bovenaan de lijst voorzien van een cartouche. Met houten achterzijde, welke wat los zit....

Zilveren clown
Resultaat: 220 EUR

Zilveren clown, 925/000, groot model met gipsbeen en kruk. Versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 13 cm. ca. 346 gr.

Zilveren clown
Resultaat: 220 EUR

Grote zilveren clown, 925/000, staand met bloem en gieter. Versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f., Hoogte 13.5 cm ca. 260 gr.

Gouden ring briljant
Resultaat: 220 EUR

Strakke massieve gouden ring, 750/000 met briljant. Een strakke ring met een, ca 4,5 mm brede doorlopende band met in het midden een witgouden ronde zetting. De steekt iets uit aan de randen. In de ze...

Russische School
Resultaat: 220 EUR

Russische school, Verso gesigneerd. Dame met tablet in interieur. Olieverf op linnen. Afm. 51x60 cm. Cond.: G.

G. Janowsky
Resultaat: 220 EUR

G. Janowsky. Stadsgezicht Wenen met reclame Sacher en koetsen met figuren. Aquarel op papier. Afm. 18x28 cm. Cond.: G.

Rood lak Chinese trekpot
Resultaat: 220 EUR

Oude Chinese roodlak trekpot, gemerkt 20e eeuw, met medaillons en foohondendecor, 14x17,5x10,5øcm. Cond:G

Chinese roodlak trekpot
Resultaat: 220 EUR

Oude Chinese roodlak theepot met rondom figuren decor. 20e Eeuw. Gemerkt. Afm. 10.5x16x12.3 cm. ø. In goede staat.

Wanli kom
Resultaat: 220 EUR

Antieke Chinese Wanli-kom, voorzien van florale beschildering met een vogel op 835/000 zilveren voet en gecontourneerde 835/000 zilveren hengsel met florale graveringen. (Voorzien van reparatie, kom g...

2 Chinese kommen
Resultaat: 220 EUR

Twee delen China 17e-19e eeuw. Celadon kom, grijs/groen craquele glazuur. en een kom 17e eeuw, gemerkt, haarlijnen/randschade. Afm. 7.5-19 cm. en 6-14 cm.

Imari kop en schotels, divers.
Resultaat: 215 EUR

Groot lot diverse imari porseleinen kop en schotels, 19e eeuw. Enkele chips, haarlijnen en/of beschadigingen. (veel goed). Afm. 4-14 cm. Cond.: R/G.

Zilveren couvert (lepel/vork)
Resultaat: 210 EUR

Zilveren bestek, 833/000, Hollands glad, bestaande uit 6 dessertvorken en 4 dessertlepels, MT.: Alida te Veldt, Amsterdam jl.: D:1838, 1 dessertlepel MT.: Koninklijke Utrechtse Fabriek van zilverwerke...

Springbok (1x)
Resultaat: 210 EUR

Opgezette Zuid Afrikaanse springbok. (bonte bok) Afm. 106 cm. In goede staat.

Staande lamp + kap
Resultaat: 210 EUR

Grote vergulde houten staande lamp. Italië, ca. 1960. Afm.178 cm. In goede staat.

Negen delen H0 spoor
Resultaat: 210 EUR

Negen delen h0 spoor: 1x Piko 57447 HO, Elektrolok BR 185, RSB logistic Ep. V, 1x Piko 50009 H0, BR01,5 Reko,Kohle DR, Ep. IV, 1x Piko H0 51027, E-loc "Railion" BR 180, 1x Roco H0 63496, SBB AM 851 00...

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 210 EUR

Negentiende eeuwse wortelnoten theetafel met lade, klauwpoten, glasplaat, tablet, in goede originele staat 67x50x86cm

Tafelborstel, zilv.
Resultaat: 200 EUR

835/000 Zilveren tafelborstel met Biedermeier graveringen. Mr. J.H. Schouten-Amsterdam jl: U 1854 en een 925/000 zilveren tafelschuier fraai gestileerd met florale handgreep, Mr. J.D. Arnoldi en J.W. ...

Zilveren Jugendstil doosje
Resultaat: 200 EUR

Fraai zilveren Jugendstil doosje, Engels 925/000. Doosje in een halve maan vorm, geplaatst op 4 klauwpootjes, aan de bovenzijde versierd met een opgelegde bloem uit draad. MT.: Manoah Rhodos & Sons, B...

Collier van bloedkoraal en parels
Resultaat: 200 EUR

Collier van bloedkoraal en parel. Een lang collier met cultive parels, ø 6 mm, en gefaceteerde bloedkoralen, verlopend in grootte, 6-10 mm. Voorzien van sluiting met een gefacetteerde bloedkoraal, ø 1...

Gouden ring met Turkoois
Resultaat: 200 EUR

Grote gouden ring, 585/000, met turkoois. Een ring met brede opengewerkte ovale rand met krullen. In het midden van de ring zit een grote ovaal cabouchon geslepen turkoois, 17,5x12mm. ø 58 ca 9,1 gram...

Gouden zakhorloge
Resultaat: 200 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, Zwitsers, met metalen stofdeksel en glad gouden achterdeksel met guilloche ruitpatroon. Afgesleten. ø45mm. Werkend en in goede staat

Collier granaat met gouden slot (19e eeuw)
Resultaat: 200 EUR

Collier van granaten met gouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting met geschulpte rand en een ovaal gefacetteerde granaat. Met fraaie goud...

Brede geel- met witgouden ring
Resultaat: 200 EUR

Brede bicolor ring, 585/000, met slag. Brede ring, 8/9mm, bestaande uit twee delen, een deel witgoud en een deel geelgoud, met een slag verwerkt in de band. ø 54, ca 10,6 gr.

Gouden ring met biljanten
Resultaat: 200 EUR

Gouden ring, 585/000, met 2 rijen briljanten. Ring met oplopende band, aan de bovenzijde voorzien van 2 rijen met 5 briljant geslepen diamanten gezet in 4-poot chatons.Totaal ca 0,20 crt. Breedte kop...

Gouden set met camee
Resultaat: 200 EUR

Gouden sieradenset met camee, 585/000, bestaande uit een hanger en oorhaken versierd met een getorste rand. 25x18 mm en 18x10 mm. In goede staat.

Horloge, erotisch
Resultaat: 200 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000,Zwitsers, met op de wijzerplaat een geschilderde erotische afbeelding. ø 50 mm. Mechanisch, werkend.

Gouden Slavenarmband
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier, bakslot en veiligheid. Bolmodel, breedte 6 mm. ca 12 gram. Gedeukt en er zit speling in het scharnier en de sluiting.

Gouden ketting,
Resultaat: 200 EUR

Gouden collier, 585/000, plat Venetiaans model, met veeroog. breedte 2 mm, lengte 70 cm. ca 11,7 gram. In goede staat

Gouden slavenarmband
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier en bakslot. Bolmodel, breedte 5 mm. ca 8,7 gram. In goede staat.

Ongesigneerd, 17e-18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd, 17e-18e eeuw. Keramiek werkplaats met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 28x16 cm. Cond.: G.

Michael M., naar Picasso
Resultaat: 200 EUR

Michael Mieth, (Berlijn, Duitse school). Kopie naar Pablo Picasso Guernica. Olieverf op linnen. Afm. 81x200 cm. Cond.: G.

L. Schouten, stilleven met gedekte tafel
Resultaat: 200 EUR

L. Schouten Leiden 1948, stilleven met glas, koper, boeken en tomaten, olieverf op paneel 45x65cm. Cond:G