Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Romantisch stadsgezicht
Resultaat: 175 EUR

Ongemerkt romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Henry Cassiers (prent)
Resultaat: 60 EUR

Henry Cassiers, 1858-1944. Voorstelling: Hollandse stadshaven. Lithografie op papier. Afm. 40x63 cm. Cond.: G.

Paul Bodifee+A.C Koster
Resultaat: 45 EUR

A.C Koster 1859-1937 riviergezicht met molens, gravure op papier 20x14cm. En Paul Bodifee 1866-1939 Achterhoff Deventer, ets op papier 29x19cm. Cond:G

A. Berker
Resultaat: 80 EUR

A. Berker, tweede helft 20e eeuw. Romantisch landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afm. 42x30 cm. Cond.: G.

Jaap van Kregten, Midwinterhoornblazer
Resultaat: 85 EUR

Jaap van Kregten, 1878-1967 Enschede. Midwinterhoornblazer in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.

3 antieke landkaarten
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke landkaarten 18e eeuw, 1- carte du kanal des les philippiness par lequel passele galionde manille et des iles. 2- la gaule cisalpine pour lintelligence de listhoire romaine de M. Staurt 17...

Noordijk, winterlandschap
Resultaat: 300 EUR

Willem Noordijk, 1887-1970. Landschap Eemnes in de winter. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.

J.M. van Beek, stadspoort met figuren
Resultaat: 120 EUR

Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Oosterse stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Werner Laves
Resultaat: 375 EUR

Werner Laves 1958, Duitse school 1903-1972 Berlijn. Cafe met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 50x83 cm. Cond.: G.

Cassette met zakhorloges
Resultaat: 160 EUR

Houten cassette met 30 zakhorloges, diverse modellen staal en verguld. In goede staat

Snotneus, zilver.
Resultaat: 75 EUR

Olielamp 835/000 zilver, zgn .Aladin toverlantaarn, op opgevulde ronde voet, vingergreep en 6-kantige stam. Onbekende keuren.

Gouden Slavenarmband
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier, bakslot en veiligheid. Bolmodel, breedte 6 mm. ca 12 gram. Gedeukt en er zit speling in het scharnier en de sluiting.

Witgouden rijring met diamant en robijn
Resultaat: 225 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met diamant en robijn, Diamonde model 611. Rijring met 4 robijnen, ca 0,28 crt en 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0,21 crt SI-W. Breedte ring 3 mm. ø 53 ca. 2,55 gr. ...

Brievenopener (plated)
Resultaat: 45 EUR

Plated brievenopener met fraai gevormd paardehoofd gemerkt Valenti made in Spain.

Zilver roze vergulde ring met granaat
Resultaat: 70 EUR

Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 56, ca 14 gr. Nieuw.

Zoutvaatje (kristal/zilver)
Resultaat: 50 EUR

Geslepen kristallen zoutvaatje met plated montuur, met fraaie statige zwaan en beweegbare vleugels. Afm. 4x8x8 cm.

Omega seamaster staal
Startprijs 150 EUR

Omega horloge Seamaster met stalen kast en band, Quarts horloge m et vierkante kast. 35x35 mm. lengte 21 cm. ( verstelbaar) In goede staat

Gd. Hanger + collier (2x)
Resultaat: 170 EUR

Gouden collier met twee gouden hangers, 585/000. Venetiaans collier, 1,3 mm, met ovale geelgouden hanger versierd met 3 kleine steentjes, 23x14 mm, en een langwerpige bicolour hanger met matte bewerki...

5-delig zilveren kapset
Resultaat: 50 EUR

Zilveren kapset, 800/000, Duits, bestaande uit 3 borstels, handspiegel en een huls voor een kam. De set is voorzien van een gecontourneerde rand versierd met een bloemendecor met ribbewerking. Voorzie...

Malachiet hanger, malachiet broche, jade ring + armbanden
Resultaat: 135 EUR

Set sieraden met o.a. een Malachietbroche en hanger, een armband met turkoois en een armband met lapis lazuli, een jadering en een armband met groene blauwe stenen.

Gouden takbroche en armband
Resultaat: 95 EUR

Gouden takbroche en koordarmband, 585/000. Beiden wat uit model. Totaal ca 5,8 gram.

3 Horloges, o.a. Breil
Resultaat: 40 EUR

Lot met drie horloges bestaande uit een Pulsar horloge, titanium met stalen band, een Breilhorloge met steentjes op de wijzerplaat, voorzien van wit lerenband en een klein mechanisch Lanco horloge met...

Armeense bruidsieraden
Resultaat: 60 EUR

Armeense bruids sieraden in een lijst. Metalen ronde sieraden met turkooissteen in het midden met filigrainbewerking met knoppen en bloemen. In goudkleurige lijst. 38x29cm

Bloedkoralen takjes collier
Resultaat: 30 EUR

Collier van bloedkoralen takjes, 6-27mm. Lengte 48 cm.

Zilveren couvert (lepel/vork)
Resultaat: 210 EUR

Zilveren bestek, 833/000, Hollands glad, bestaande uit 6 dessertvorken en 4 dessertlepels, MT.: Alida te Veldt, Amsterdam jl.: D:1838, 1 dessertlepel MT.: Koninklijke Utrechtse Fabriek van zilverwerke...

Zilveren schaal
Resultaat: 70 EUR

Zilveren rond blaadje met accolade vormige rand versierd met parelrand. Het blaadje is voorzien van een gravure, o.a.: "6TH ANNUAL SALES MEET MAHABALESHWAR, VENKATESHWARA HATCHHERICE PRIVATE LIMITED P...

Zilveren bestekdelen, gravure
Resultaat: 375 EUR

Zilveren bestekdelen, 835/000, voorzien van monogram. Bestaande uit 6 tafelvorken en 6 tafellepels, een dessertvork en een dessertlepel model Haags Lofje. Een tafellepel en tafelvork model Hollands Gl...

Zilveren bestekdelen Haags Lofje
Resultaat: 450 EUR

Zilveren bestek, 835/000, model Haags Lofje bestaande uit 1 tafelvork, 5 tafellepels, 9 dessertvorken en 11 dessertlepels. MT.: o.a. Gebr. Huisman, Schoonhoven, Van Kempen en Zonen, Voorschoten, Hend...

5 Zilveren vorken, Hollands Glad
Resultaat: 110 EUR

Vijf zilveren tafelvorken, 833/000, model Hollands Glad, MT.: J.H.Tarner, Amsterdam jl.:K:1869. Totaal gewicht ca. 314 gram. 22 cm Uiteinden van de tanden wat verbogen, verder in goede staat.

Sierkurk (2x), zilver.
Resultaat: 35 EUR

Sierkurk bekroond door edelman, gemerkt 'Erbschutzt'. En een sierkurk met 835/000 zilveren montuur met florale graveringen. Nederlands gekeurd. Ca. 1870. Afm. 7-9 cm.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver bestaand uit een hanger met blauw opaal aan een ankercollier, een bladhanger met markasiet en parel, een zilveren horloge met ketting en een ring.

Stel oorhangers+ring+hanger bezet met kleursteen, 2 zilv. armbanden
Resultaat: 70 EUR

Lot sieraden bestaande uit een set van oorhangers, hanger en een ring met paarse en witte stenen, en twee zilveren armbanden. Totaal ca 49 gram.

Zilveren armband
Resultaat: 75 EUR

Zware zilveren armband, 925/000, vossenstaartmodel, half bollopend, voorzien van bakslot en 2 veiligheden. Totaal ca 65 gram. Breedte 10 mm, lengte 20 cm. In goede staat.

Gouden streekbroche/hanger
Resultaat: 110 EUR

Gouden streekbroche/hanger, 585/000, Ovaal met S-vormige applique met geschulpte rand met roosjes, met baardje. 40x20 mm. ca 4,5 gram. In goede staat

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/00. Gecontourneerde tasbeugel met voorstellingen van Hollandse taferelen, geplaatst tussen krullen. Voorzien van ketting. MT.:J.C. van der Ree, Schoonhoven, jl.:K: 1920. Totaal...

Collier granaat met gouden slot (19e eeuw)
Resultaat: 200 EUR

Collier van granaten met gouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting met geschulpte rand en een ovaal gefacetteerde granaat. Met fraaie goud...

5 Zilveren lepels
Resultaat: 105 EUR

Vijf zilveren dessertlepels. Twee lepels versierd met parelrand, MT.: onleesbaar, jl:K 1920 en twee lepels met iets puntige steel, MT.: J.J.Wijnands, 's Gravenhage jl.:T: 1878, 833/000 en een lepel mo...

Zilveren bestek dubbel filet
Resultaat: 1.200 EUR

Groot zilveren bestek, 835/000, model met dubbele filetrand, bestaande uit 12 tafelvorken en 12 -lepels, jl.: C:1912, 12 dessertvorken en 12 -lepels jl.: A & B, 1910 en 1911, een sauslepel, jl.: T: 1...

Bloedkoralencollier met gouden sluiting
Resultaat: 300 EUR

Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen bloedkoralen, ø 4,2 mm, bevestigd aan een langwerpige gouden sluiting met 3 bloedkoralen. Voorzien van bewerkte eindstukken....

Gouden muntrand met munt
Resultaat: 230 EUR

Gouden muntrand met gouden tientje, 1932. In gouden rand, 585/000, met opengewerkt driehoekig decor voorzien van getorste rand. ø 33 mm. Totaal ca. 10,6 gram. In goede staat.

Zilveren ring, Nic Jonk
Resultaat: 110 EUR

Fraaie zilveren ring van kunstenaar Nic Jonk, 835/000, Vrouwfiguur, zeemeermin, aan brede open band. Gesigneerd: Nic Jonk 1981. Gewicht ca 14,4 gram. ø ca 51-52. In zeer goede staat.

Zilveren broche, Nic Jonk
Resultaat: 95 EUR

Fraaie zilveren broche van kunstenaar Nic Jonk, 835/000. Gesigneerd: Nic Jonk 1981.Grootte 6x5 cm. Ca 36,1 gram. In zeer goede staat.

Antieke gouden ring met diamant en smaragd
Resultaat: 365 EUR

Antieke gouden ring, 750/000, met diamant en smaragd. Ca 1850. Handgemaakte ring met in het midden een rechthoekig geslepen smaragd gezet in een rechthoekige geelgouden kast. Om de smaragd zit een ova...

Gouden Streekhanger (klein)
Resultaat: 70 EUR

Kleine gouden streekhanger, 585/000. Een ovale hanger met S-vormig applique en een baardje. Grootte 14x28 mm. Ca 1,5 gram. In goede staat.

Scheerbekken met winkelhaak en passer
Resultaat: 65 EUR

Oude keramieken scheerbekken met passer en winkelhaak(mogelijk vrijmetselaars) monogram J.B.G 6x27x21cm Cond:G

Imari trekpotje
Resultaat: 50 EUR

Chinees imari porseleinen trekpot, 18e eeuws met floraal en gouddecor, chip deksel en grip gerestaureerd. 10,5x14x9øcm. Cond:R

Porseleinen lamp
Resultaat: 25 EUR

Oude grote porseleinen met messing lampenvoet, geelectrificeerd, haarlijn in bovenste porseleinen reservoir, 48cm. Cond:R

4 Imari schoteltjes en 2 kopjes
Resultaat: 40 EUR

Zes delen 18e-19e eeuws Chinees porselein, 2 kop en schotel Imari, 2 18e eeuwse schotels met bloemvaasdecor, geschulpte omranding, haarlijn en chip, Cond:R/G

Chinese kom
Resultaat: 20 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom 18e-19e eeuws, onduidelijk gemerkt, met 3 wijsheren in tuin decor, minimale randglazuurschade. 6-11,5øcm. Cond:R/G

4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Resultaat: 15 EUR

Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G

Petrus Regout Maastricht
Resultaat: 40 EUR

Antiek Petrus Regout Maastricht theeservies omstreeks 1890, decor Cambridge Castillo, bestaande uit: 6 kop en schotels, roomset, theepot, minimale chip mogelijk, 5-33cm. Cond;G

Grote terracotta vaas
Resultaat: 125 EUR

Grote Yixing vaas omstreeks 1900 China, met drakendecor, ( gemerkt) In goede staat. 39xø27cm.

4x Delftsblauw keramiek
Startprijs 30 EUR

Vier deel Delftsblauw keramiek, 20e eeuw, 2 dekselvazen, deksel met stopverf vastgezet en 2 borden, oud Delft. 26,5cm. 24øcm. Cond;G

Bloemvaas met onderschaal
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie Verte tuindecor. 23x27øcm. Cond;G

Groot blauw imari bord
Resultaat: 30 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen schotel met landschapsdecor, gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 5x36,5øcm.

Servies, Rosenthal
Resultaat: 40 EUR

Leuk Duits Rosenthal porseleinen theeservies "Selb Bavaria" met "Isolde" decor. In Jugendstil-stijl, met bloemen en goud decor.

Imari borden (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee 18e-19e eeuwse imari porseleinen borden met tuin decors. Afm. ø 23.7 cm. In goede staat.

Porseleinen Duitse schenkkan
Resultaat: 20 EUR

Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G

Servies, Rosenthal
Resultaat: 50 EUR

Dertien-delig Duits porseleinen Rosenthal gebakset met florale decors. Decor 'Selb Bavaria Donatello', Afm. 15-27 cm. In goede staat.

Imari olielamp
Resultaat: 70 EUR

Negentiende eeuwse imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 60cm.

Engels servies (blauw)
Resultaat: 100 EUR

Antiek Engels keramieken ontbijtservies, gemerkt : 'Ashworth Bros Hanley'. Ca. 1900. Met gotische gebouwen decors. Servies bestaat uit: Theekan, 6 kop en schotels, botervloot, melk+suiker set, kom, s...

7 Chinese borden
Resultaat: 70 EUR

Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, 3x Chinees imari, 2x Queng lung, 2x familie Roze, 1 met barst, 1 met chip en haarlijn, andere goed. Cond:R/G

Kop+schotels (voor bruidspaar) (3x)
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke porseleinen bruidskop en schotels met opgewerkte florale decors. Afm. 8-10 cm. In goede staat.

Imari schotels (2x)
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen schotels/schalen. Eén maal ovaal (kleine restauratie). Eén maal geschulpt (goed). Eén maal voorzien van florale decor, de andere met florale decors met konijnen. Afm....

Imari kop (4 st.) + schotels (6 st.)
Resultaat: 95 EUR

Antiek Imari porselein, ca. 1800. Vier kopjes en zes schotels. Voorzien van florale en goud decors (één kopje beschadigd). Vier schotels goed, twee schotels hebben haarlijn. Afm. 4.5 x 11.5 cm. ø. Con...

Imari kop en schotels, divers.
Resultaat: 215 EUR

Groot lot diverse imari porseleinen kop en schotels, 19e eeuw. Enkele chips, haarlijnen en/of beschadigingen. (veel goed). Afm. 4-14 cm. Cond.: R/G.

4 Yixing cups met zilveren bekleding
Resultaat: 25 EUR

Vier Yixing cups met zilveren bekleding, 20e eeuw. 4,5-5cm. In goede staat

Majolica bord met opschrift en wapendecor
Resultaat: 40 EUR

Antiek renaissance stijl majolica sierbord omstreeks 1900 met cherubijnkoppen en engelen, monogram I.B. In goede staat 23,7øcm.

12 Diverse vaasjes in doos
Startprijs 50 EUR

Twaalf diverse oude Japanse/Chinese vaasjes. O.a.: Satsuma, Kutani, cloisonnè etc. Ca. 1900. Afm. 8-13 cm. In goede staat.

Liggende kameel
Resultaat: 35 EUR

Grote keramieken kameel, geglazuurd. 20e eeuw. Afm. 44x56x26 cm. In goede staat.

Vaasje, 'Meissen'.
Resultaat: 50 EUR

Duits Meissen porseleinen vaasje met floraal decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 10.5 cm. In goede staat.

Porseleinen fles
Resultaat: 40 EUR

Franse Robj Paris porseleinen stopfles. Ca. 1920. Voorstellende een priester met baard. Afm. 27 cm. In goede staat.

2 porseleinen vazen Empire stijl
Resultaat: 160 EUR

Twee grote porseleinen empire stijl dekselvazen, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met gouddecor, Gemerkt met twee zwaarden en kroon. In goede staat 41cm.

3-Delig Delfts blauw kaststel
Resultaat: 75 EUR

Drie delig Delftsblauw kaststel door de Porseleyne fles letters W.v.W. C.M. F1 ,met florale decors. Afm. 24-33 cm. In goede staat.

Servies floraal met bladgoud
Resultaat: 330 EUR

Vooroorlogs zeldzaam twaalf delig Belgisch Heralux Boch Freres ontbijtservies. O.a.: Theekan, melkkan, 12 borden en 12 kop en schotels. Voorzien van floraal- en goud decor. Afm. 4-25 cm. Cond.: G.

3 Chinese kop en schotels
Resultaat: 80 EUR

Drie porseleinen kop en schotels met florale decors. 17e-18e eeuw. Kopjes hebben lichte randglazuur schade. Schotels, (één kapot, één randglazuur, en één goed.) Afm. 4.5x11 cm. ø . Cond.: R/G

Chin. blauw-witte vaas
Resultaat: 1.400 EUR

Antieke Chinees porseleinen Wanli vaas met olifanten hengsels, florale decor. (haarscheur in hals) Afm. 23 cm. Cond.: G.

Yixing groen trekpotje, met bodem en deksel merk
Resultaat: 180 EUR

Chinese gemerkte Yixing theepot in lotusbloemvorm met slang en kikker. 21e eeuw. Afm. 6x15x11.5 cm. Cond.: G.

Vierkante 19e eeuwse Chineese trekpot + deksel
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuw. Chinees porseleinen gesigneerde theepot met goud en figuren decors. Afm. 23x16.5x11.5 cm. Cond.: G.

3 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden met tuindecor, alle met minimale chip en randglazuurschade. 32,5øcm. Cond:R

KPM kopje
Resultaat: 40 EUR

Duits porseleinen biedermeier K.P.M-kopje met handgeschilderd decor, gebouw met figuren (bodemscheur). 19e eeuw. Afm. 7.4 x 9 cm ø. Cond.: R.

10 Gebak borden
Resultaat: 80 EUR

Tien Duitse Schumann Arzberg porseleinen gebaksborden. Collection Rosenteller, ca. 1980. Afm. ca. ø 19 cm. In goede staat.

2 Meissen borden
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen Meissen diepe borden, met florale decors (Knauff). Ca. 1900. Afm. ø 22.5 cm. In goede staat.

Hutschenreuther serviesdelen
Resultaat: 30 EUR

Duits porseleinen Hutschenreuther servies Form Dresden, 10 kop en schotels, vaas, schaal, 2 terrines, 2 melkkannen, minimale chip mogelijk, 10-37cm. Cond;G

2 KPM borden
Startprijs 50 EUR

Twee Duitse porseleinen K.P.M. diepe borden met handgeschilderde florale decors en goudrand, 19e eeuw. In goede staat.

Gebakset jugendstil
Resultaat: 80 EUR

Twaalf-delige antieke Jugendstil Villeroy en Boch gebakset met groen-witte glazuur (sneeuwklokjes). Ca. 1910. Afm. ø 17- 24 cm. In goede staat.

2 Engelse vazen met draken
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Engelse Coalpoort keramieken kings ware vazen, A.D 1750 met goud- drakendecor, een vaas heeft randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G

Blauwe Chinese schotel
Resultaat: 60 EUR

Grote Japanse of Chinese schotel met tekens, lelies en eenden decor (gemerkt). 20e eeuw. Afm. ø 40.5 cm. Cond.: G.

2 Chinese kop & schotels
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, gemerkt, landschap en floraal decor, (chips) 7x12øcm. Cond;R/G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee 17e /18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geschulpte omranding en floraal decor, beschadigingen, 23,8ø Cond;R/G

Rood Chinees trekpotje
Resultaat: 230 EUR

Oude rood-lak Chinese theepot, gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Bamboe decor met dieren. Afm. 12x15x9 cm ø.

Porseleinen putti's (4x)
Resultaat: 40 EUR

Vier Duitse porseleinen putti's. 20e Eeuw. 'Aan het oogsten'. Gemerkt: Kroon en D (Dresden?). Afm. 16-17 cm. In goede staat.

4 Deel blauw .Chinees pors.
Resultaat: 60 EUR

Vier delen 18e-19e eeuws Chinees porselein. Eén keer gemerkte Kang Xy bord, coullissen decor (minimale chips). Eén keer bord met florale decors (goed). Eén kopje met florale decors (chips). Eén schote...

2 Chinese kommen
Resultaat: 220 EUR

Twee delen China 17e-19e eeuw. Celadon kom, grijs/groen craquele glazuur. en een kom 17e eeuw, gemerkt, haarlijnen/randschade. Afm. 7.5-19 cm. en 6-14 cm.

Serviesgoed K.P.M.
Resultaat: 40 EUR

Drie-delig Duits serviesgoed met goud en blauw decor. 19e Eeuw. Afm. 8x14 cm. ø. In goede staat.

Regout kastkommen, tea drinker (5X)
Resultaat: 100 EUR

Vijf antieke Societè ceramique Maastricht keramieken kastkommen, decor Teadrinker, ca. 1880. Afm. 11x16 cm. ø. Cond.: G.