Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Villeroy & Boch borden
Startprijs 30 EUR

Vier antieke keramieken sierborden, ca. 1910. Twee keer Villeroy en Boch. Twee keer Hoyerswerda, Afm. 23-24 cm. Cond.:G.

Rotterdams Lloyd schaaltje
Startprijs 30 EUR

Schoonhoven keramieken schaaltje met Lloyd Rotterdam, scheepvaart decor. (bakfoutje) Ca. 1930. Afm. 3-14 cm. Cond.: R/G.

Porseleinen kandelaar, Dresden putti
Startprijs 30 EUR

Duitse Dresden porseleinen kaarskandelaar met putti 30-50er jaren met opgewerkt rozendecor, in goede staat 20cm.

Mariabeeld, bisquit porselein
Startprijs 30 EUR

Antiek bisquit porseleinen Heilige Maria met schrift 'Notre Dame de Lourdes' (één chip basis). Afm. 26 cm. Cond.: R.

4x Delftsblauw keramiek
Startprijs 30 EUR

Vier deel Delftsblauw keramiek, 20e eeuw, 2 dekselvazen, deksel met stopverf vastgezet en 2 borden, oud Delft. 26,5cm. 24øcm. Cond;G

Zilveren bewerkte slavenband
Startprijs 35 EUR

Zilveren slavenband, 925/000, met scharnier en gegraveerde bewerking aan de bovenzijde. Engels. Breedte 13,5 mm. ø 57x53 mm. Klein deukje bij scharnier. Voorzien van veiligheidsketting. Ca 17 gram.

3 Zilveren bestekdelen
Startprijs 35 EUR

Lot zilver, 835/000, bestaande uit een suikerschep met driehoekige bak en een steel met bloemdecor, en een couvert, lepel en vork met getorste en gecontourneerde steel en gegraveerde biedermeier bloem...

Zilveren hanger met wit topaas.
Startprijs 35 EUR

Zilveren hanger, 925/000, met wit topazen, ovale hanger bestaande uit 3 ringen met de middelste rand bezet met wit topaas. En het hangeroog bezet met wit topaas. Grootte 24x35 mm. Nieuw

Lot zilveren sieraden
Startprijs 35 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een ankercollier met een grote peervorige rhodochrosiet hanger, een schakelarmband met bewerkte staafjesschakels, entree mist, en een paar manchetknopen, ovaal met ...

Zilveren ring met bloedkoraal
Startprijs 35 EUR

Zilveren ring, 835/000, met een zilveren zetkast met een bloedkoraal, 11x7mm, ø 56, ca 4,4 gram. In goede staat.

Twee zilveren Esprit ringen
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, Merk Esprit. Eén gematteerde bol model met lijnbewerking, ø 60, en één gematteerde vierkante ring. ø 50. Nieuw

Zilveren plaatarmband
Startprijs 35 EUR

Massieve zilveren plaatarmband, 925/000, met bolle plaat voorzien van een ovale gourmetschakel. Lengte 22 cm. ca 54 gram. In goede staat

Zilveren collier met slanghanger
Startprijs 35 EUR

Zilveren collier, 925/000 gerhodineerd met slanghanger. Ankercollier waaraan een hanger zit in de vorm van een slang met ogen van Robijnen en verder volgezet met witte topasen. Lengte 45 cm. Nieuw

Bonbonkom+zilveren hengsel
Startprijs 35 EUR

Geslepen kristallen bonbonkom ca. 15 cm. met amandelslijpsel. Voorzien van 835/000 zilveren hengsel met florale graveringen en oude belastingkeur. (Minimale chip).

Lot zilver en plated
Startprijs 35 EUR

Lot zilveren en plated, bestaande uit 2 delen nagelgarnituur met bewerkte zilveren heften, 800/000, een suikerklontjesschep met bloemdecor en cartouche, 925/000, ZI-keur. STIEFF-PAT, en een plated ram...

Zilveren ring met parelmoer
Startprijs 35 EUR

Zilveren ring, 925/000, met parelmoer en zirconia's in de vorm van een hart. ø 19 mm. ø ring 56 Nieuw

Stilleven
Startprijs 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

5 Hohners, mondharmonika
Startprijs 35 EUR

Vijf vooroorlogse Honer mondharmonica's , Duitsland, 2 x Hohner Orchester, 1x Rumba, 1x Blues harp, 1x Super chromonica 10-18cm. Cond:G

Lot spelden
Startprijs 35 EUR

Lot (reclame) spelden, divers Duitsland. 20e eeuw. Cond.: G.

5 Hohners, mondharmonika
Startprijs 35 EUR

Vijf Vooroorlogse Hohners (Duitsland) mondharmonica's 4x Bravo, 1 maal Sonny Boy, in goede staat 12,5x18cm. Cond:G

Bronzen sierschotel
Startprijs 35 EUR

Oude gemerkte Chinese bronzen sierschotel met verso draken en signatuur op achterkant. Eerste helft 20e eeuw. Afm. ø 25 cm. Cond.: G.

Lot ansichtkaarten Enschede
Startprijs 35 EUR

Lot oude ansichtkaarten Enschede 20e eeuw 1x9x14,5cm. Cond:R/G

Schommelbed
Startprijs 35 EUR

Negentiende eeuws grenenhouten schommelbed in goede staat. 80x103x70cm.

7 Parfumflacons
Startprijs 35 EUR

Zeven glazen parfumflacons, 2 oranje gekleurde flacons met witte stop, 1 matglazen flacon met handbeschilderde voorstelling, 1 antieke grote flacon mat rose van kleur en 2 wit geribbelde flacons, 1x h...

8 Parfumflacons
Startprijs 35 EUR

Acht diverse glazen parfumflacons, 2 opaline met bloemdecor, 3 gekleurde met zandeffect, 2 beschilderde stopflesje en een goudkleurig flaconnetje, 20e eeuw, 11-15 cm Cond.:G

4 Kunstglazen vazen
Startprijs 35 EUR

Vier kunstenaars glazen vazen, o.a. Murano, 20e eeuw in goede staat 23-32cm.

3 Delen glas: haan, vis, zwaan
Startprijs 35 EUR

Drie delen Murano glas, 2e helft 20e eeuw, haan, vis, zwaan 17-22cm. Cond:R/G

Delfts aardewerk (4x)
Startprijs 35 EUR

Vier maal oud Delfts keramiek. Twee grote sierborden, polychrom-blauw/wit. Eén maal dekselvaas (stukje gelijmd, beschadigd) en één asbak (haarlijn). Afm. 16-40 cm. Cond.: R/G.

Italiaans figuur
Startprijs 35 EUR

Italiaanse porseleinen figuur, Kapitein Spavento Venetië Comedia del Arte, 20e eeuw. (één vinger af) Afm. 25.5 cm. Cond.: R/G.

Blauwe aardewerken kom
Startprijs 35 EUR

Delfts aardewerken fruitschaal met florale decors (randschade). 18e-19e eeuw. Afm. ø 23 x 9.5 cm. Cond.: R.

6 Borden, betreffende Oldenzaal
Startprijs 35 EUR

Zes Deco Art porseleinen borden met gelithografeerde afbeeldingen Oldenzaal en goudrand. Beperkte oplage, 2002. Afm. ø 21 cm.

8 Delen Zwiebelmuster
Startprijs 35 EUR

Acht delen antiek Duits zwiebelmuster (uien decor) porselein. Villeroy en Boch, ca. 1900. O.a.: Villeroy en Boch kan (zonder deksel). 7borden (één chip, één haarlijn) Afm. 20-24 cm. Cond.: R/G.

Japans bord
Startprijs 35 EUR

Antiek Japans sierbord (gemerkt) met figuren bij fruitboom decor. Eerste helft 20e eeuw. Afm. ø 24.5 cm. In goede staat.

Lampet-stel (4-delig)
Startprijs 35 EUR

Oud vier-delige keramieken lampet-stel met blauw-wit floraal decor. 20e Eeuw. Afm. 14-34 cm. In goede staat.

Porseleinen plaquette
Startprijs 35 EUR

Duitse bisquit porseleinen plaquette Berlin in cassette. 20e Eeuw. Afm. 8.5 cm. ø. In goede staat.

4 Toby Jugs
Startprijs 35 EUR

Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, wood en sons England 9-19cm. Cond:G

3 Zilveren Pandora ringen
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren Pandoraringen, 925/000. Eén model met hartjes, ø 51, en 2 ringen met rondjes en zirconia's, ø 55. Totaal ca. 30 gram. Nieuw.

Kristallen roomstel met zilv. voet
Startprijs 40 EUR

Kristallen roomstel met zilveren voet, 833/000, bestaande uit een melkkan, hoog model met olijfslijpsel en oor, en een suikerbokaal met acculadevormige rand en versierd met olijfslijpsel. Beiden gepl...

Poederdoos, zilver.
Startprijs 40 EUR

935/000 Zilveren poederdoos, ca. 6 cm. Deksel met honingraad motief in fraaie florale omranding. Gewicht: Ca. 52 gram.

Rosenthal onderzetters
Startprijs 40 EUR

Zeven Rosenthal , Gianni Versace, plated onderzetters, 2e helft 20e eeuw.6x voor glas en 1x voor fles. Aan de rand voorzien van gravures. ca. 10x10 en 12x12cm. In cassettes

Brede zilveren armband
Startprijs 40 EUR

Brede zilveren armband gemaakt uit 5 brede filigrainschakels, versierd met bloemen en knoppen voorzien van een getorste rand. 3,5x18 cm. Totaal ca 44,8 gram. In goede staat

Kanon, zilveren miniatuur.
Startprijs 40 EUR

835/000 Zilveren miniatuur. Kanon op affuitlijf, met draaiende wielen. Amsterdams keur. Afm. 5x1.5x1.5 cm. Gewicht: ca.14 gram.

Eeltschuurder, met zilveren kap.
Startprijs 40 EUR

Antieke eeltschuurder met zilveren kap. Voorzien van florale motieven voorzien van een opgelegde band in het midden. Afm. 7x5.5x4 cm.

Jachtserveercouvert met zilveren heft
Startprijs 40 EUR

Vleesserveer-couvert met zilveren heft, bestaande uit een voorsnijmes en -vork met gecontourneerde steel met krullen en cartouche. MT.: Van Kempen. lengte 30-37 cm.

2 Zilveren rinkelbanden
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren rinkelbanden, één met een wokkelmotief en één gemaakt uit getorst draad versierd met een dunne draadrand. Totaal ca 28 gram. ø 66 mm. Beiden in goede staat

3 Zilveren potloden
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren potloden, één potlood in de vorm van een zuil met getorste bewerking en bladversiering, 9 cm, één cilindervormig potlood met spiraalvormige bewerking, 835/000, 9,5 cm en één potlood cili...

Miniatuur , zilver.
Startprijs 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "Het hoofd in de schoot leggen" MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.

Miniatuur 'put', zilver.
Startprijs 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "in de put zitten". MT. C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.

Lang malachiet collier
Startprijs 40 EUR

Lang collier van malachietkralen, ø 8 mm. Met vergulde sluiting. Lengte 75 cm

15 Paar zilveren oorknoppen
Startprijs 40 EUR

Lot met 15 paar oorclips, 925/000, met parels. Parelgrootte 4-7 mm

Coupe, kristal
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen coupe op 835/000 zilveren voet met fijne parelrand. MT.: J.J.Bogers, Amsterdam, ca. 1910, 13xø10cm.

Plate (3x)
Startprijs 40 EUR

Drie delen oud Engels Sheffield plate. 20e Eeuw. Betreffende een theekan, suikerpot en melkkan. Afm. 13-28 cm. In goede staat.

Schalen, plated. (3x)
Startprijs 40 EUR

Drie oude plated schalen met parelranden. 20e Eeuw. Afm. 27-45 cm. In goede staat.

Poederdoos, aansteker, loddereindoosje
Startprijs 40 EUR

Poederdoos met parelmoer deksel, gemerkt Max Factor etc. Aansteker met parelmoer, gemerkt Minist Finance. En een goudkleurig loddereindoosje met parelmoer deksel. Afm. 3-9 cm.

Pannenkoekmes, zilver, miniatuur.
Startprijs 40 EUR

835/000 Zilveren miniatuur. Pannenkoekmes. Voorzien van initialen. Mr. B.M. Benner - Amsterdam.

Bonbonschotel+zilv. hengsel.
Startprijs 40 EUR

Geslepen dikwandige geschulpte kristallen bonbonschotel ø ca. 17 cm. Voorzien van 835/000 zilveren hengsel met fraaie florale graveringen. Mr. A.H. Ankum - Zaandam/Amsterdam. Ca. 1870. Cond.: G.

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een schoorsteenveger, 2,2x2,5x4cm en een paar op een bankje, MT.: Argentor b.v. Haarlem, jl.:1995. 4x2x3,5cm. Totaal ca 46,7 gram. In goede staat.

Kinder-eetschuifje, zilver.
Startprijs 40 EUR

835/000 Zilveren kinder-eetschuifje, steel met Haags lof. Zilverfabriek Voorschoten U. Gewicht: Ca. 25 gram. Afm. 10 cm.

Lot zilver 3 delen
Startprijs 40 EUR

Lot zilver bestaande uit een theezeef, 835/000, met biedermeier motief, een lepel met zilveren heft, 830/000, en een zilveren potlood met guilloche ruit- en vlakbewerking. 11-12-16 cm.

Kristallen coupe, zilv. voet.
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen coupe met divers slijpsel, geschulpte bovenrand en 835/000 ronde zilveren voet met parelrand. Mr. J. Hoogendoorn - Amsterdam, 1881-1890. Afm. ø 11x13 cm.

Opdienlepel met been
Startprijs 40 EUR

Opdienlepel met benen heft. Plated lepel met vergulde binnenbak, peervormig met schenktuit. De bak heeft krullen waarin het getorste en gesneden heft is bevestigd. 12x41cm. In goede staat.

Kaasmes
Startprijs 40 EUR

Kaasmes met fraai 925/000 zilveren heft voorzien van Nederlands keur Z1,L. 20cm .Cond:G

Zilveren morellen lepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren boeren jongenslepel, 835/000, met getorste gebogen steel bekroond met een eikel. 21 cm. ca 45 gr. In goede staat

Mosterdlepel, zilver
Startprijs 40 EUR

Biedermeier 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde steel en ovale bak met dubbele tuit. Ca. 7gr.

6 Plated kandelaars
Startprijs 40 EUR

Zes plated kaarskandelaars 20e eeuw in goede staat 11-20cm. Cond;G

Twee zilveren ringen
Startprijs 40 EUR

Twee grote zilveren ringen. Ring met aan de bovenzijde een een zetkast in de vorm van een komma bezet met parelmoer, 33-22 mm, en een ring met een bewerkte band en aan de bovenzijde 3 peervormige zetk...

2 Zilveren geldclips
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren geldclips, strakke modellen. merk o.a. Quinn, massief uitgevoerd. lengte ca 5 cm. Nieuw

Berry Brugman Gem. techniek
Startprijs 40 EUR

Berry Brugman, gemengde techniek op papier. Bospad (Twickel). Afm. 60x40 cm. Cond.: G.

H. Schneider '56
Startprijs 40 EUR

Herbert Schneider 1924-1983. Duitse school '56. Surrealistische erotische voostelling. Gemengde techniek op papier. Afm. 39x40 cm. Cond.: G.

Jan Sirks, Binnenhof
Startprijs 40 EUR

Jan Sirks, 1885-1938. Voorstelling: Binnenhof, Den Haag. Ets op papier. Afm. 44x26 cm. Cond.: G.

J.G.P. Somer 1818
Startprijs 40 EUR

J.G.P Somer 1818, st Anna, landschap met paard, koe en hond, aquarel op papier 32x25cm. Cond:G

Arthur Michaelis
Startprijs 40 EUR

Arthur Michaelis 1864-1946. Duitse school. Lithografie op papier. Symbolische voorstelling betreffende het lijden van W.O. I. Afm. 38x30 cm. Cond.: G.

2 19e eeuwse Engelse gravures
Startprijs 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse Engelse gravures the farmers boy going to the mill, engraved James Ward engraved W.M. Leney.60x46cm.Cond:G

Romania, 2 kippen in stal
Startprijs 40 EUR

Romania, 20e eeuw. Kippen bij voederbak. Olieverf op paneel. Afm. 12x9 cm. Cond.: G.

2 oude Italiaanse gravures
Startprijs 40 EUR

Twee oude Italiaanse gravures in renaissance stijl, omstreeks 1900 in passepartout, gravures op papier 50x25 en 56x35cm. Cond:G

Heinz Baden
Startprijs 40 EUR

Heinz Baden 1887-1954, Duitse school. Duits stadsgezicht met oldtimer. Ets op papier. Afm. 50x70 cm. Cond.: R/G.

2 antieke Engelse gravures
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Engelse gravures ovaal in passepartout, dame bij water, en gewonde soldaat met zorgzame vrouw. 30x26cm. gravures op papier. Cond:G

3 werken C.M de Woerd
Startprijs 40 EUR

Drie x C.M. De Woerd 1901, 3 landschappen, etsen op papier 32x50cm. Cond:G

Schilderij, hond
Startprijs 40 EUR

Monogram J.V., Hondenportret. Olieverf op paneel. Afm. 17x13 cm. Cond.: G.

Maja Sjöberg, bloemen
Startprijs 40 EUR

Maja Sjöberg, Zweedse school, cyclamen, olieverf op paneel, 31x20cm. Cond:G

Bruno Johansson
Startprijs 40 EUR

Bruno Johansson Zweedse school, pad in de bergen, olieverf op paneel, 50x40cm. Cond:G

Robert Sayer / Houston
Startprijs 40 EUR

Richard Houston 1721-75. (mogelijk naar) Allegorie der beeldhouwkunst, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afm. 25x 36 cm. Cond.: G.

Bengt Jansson, landschap
Startprijs 40 EUR

Bengt Jansson Zweedse school, Uppland 1945, expressief landschap olieverf op paneel 55x46cm. Cond:G

Birger Welander, herfsttooi
Startprijs 40 EUR

Welander Birger omstreeks 1980, Zweedse school, bergachtg landschap met rivier en hefsttooi, olieverf op paneel 45x60cm. Cond:G

H. Schneider '47
Startprijs 40 EUR

H. Schneider 1947. Duitse school. Vaas met bloemen. Gemengde techniek op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Kopie Prudisch
Startprijs 40 EUR

Kopie naar Prudisch Duitse school. Voorstelling: Duits stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 18x24 cm. Cond.: G.

Robert Sayer / Houston
Startprijs 40 EUR

Naar Richard Houston 1721-1775. Allegorie der astronomie, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afm. 36x25 cm. Cond.: G.

Erik Jöhnson Dahlberg
Startprijs 40 EUR

Erik Jönhson Dahlberg 1625-1703. Zweeds kasteel met schepen. Ingekleurde ets op papier. Afm. 14x33 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd, eenden waterkant
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. Ca. 1930. Voorstelling: Eenden aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Aquarel, stilleven (rozen)
Startprijs 40 EUR

Monogram P.W., ca. 1900. Rozen stilleven. Aquarel op papier. Afm. 37x27 cm. Cond.: G.

Radjimin
Startprijs 40 EUR

Radjimin. Indonesische school. Voorstelling: Indonesisch landschap. Olieverf op linnen. Afm. 26x43 cm. Cond.: R/G.

Aquarel Thurin
Startprijs 40 EUR

Thurin omstreeks 1910 figuur onder de bomen, aquarel op papier 80x65cm. Cond:G

2 Messing wandkandelaars
Startprijs 40 EUR

Twee grote antieke messing (wendbare) wandkandelaren. In 18e eeuwse stijl. Ca. 1900. Afm. 31x30x15 cm. Cond.: G.

5x kandelaar
Startprijs 40 EUR

Diverse 18e-19e eeuws kaarskandelaars. Twee stuks tin, drie stuks messing. Hoogte: 18-23 cm. In redelijke tot goede staat.

Petroleum lamp
Startprijs 40 EUR

Antieke hangpetroleumlamp, (compositiemetaal), historisme, ca. 1880. Afm. 70x35 cm. ø , In goede staat.

Boek
Startprijs 40 EUR

Antiquarisch latijns boek, 17e eeuw. Corpus MDC.LXI Ivris Canowici notis illustratum Tonis Dvobus Compehenjum Gregorii XIII met lederen band (beschadigd). Afm. 11x21x26 cm. Cond.: R.