Vroege Franse Louis Seize vergulde empire pendule, Table des Lois de Minos. Ca. 1780. Gladiator met wapenschild, lans en boek. Met origineel achtdaags uurwerk, met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm...
Zeldzame Franse vuurvergulde Louis Seize empire pendule, ca. 1800. 'Cupidon Loge a Pied et a cheval'. Met huis, cupido en fakkel. Achtdaags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm. 27 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830 voorstelling Romeinse vrouw met anker, tropisch fruit en peddel, vergulding in goede staat 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en...
Boulle stijl klok op piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Klok is voorzien van bronzenbeslag en koperinleg en (imitatie) schilpad. Achtdaags mechanisch uurwerk met halfuur-slag. Afm. 190 cm. In zeer goed...
Vergulde bronzen empire pendule met engel, piedestal met olielamp en twee ampfora's. Origineel achtdaags uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm. 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Seize pendule omstreeks 1780, wit en zwart marmer en porseleinen plaquettes, gave wijzerplaat, 8 daags uurwerk halfuurslag en touwtjesslinger, in zeer goede staat 50cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen pendule met wit marmeren basement omstreeks 1860 Deniere de bronzes a Paris, verguld brons en donker gepatineerde bronzen putti, minimale chip marmer, 8 daags uurwe...
Vroeg 19e eeuwse Weense Boudoir klok met spiegel en lade, omstreeks 1820, houtgestoken met vergulding, stil uurwerk, emaille wijzerplaat, 38x36x27cm.
Antieke Franse vuurvergulde empire pendule omstreeks 1800, ongereinigd, goede vergulding, Romein, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, 43cm. Cond:G
Leuke vuurvergulde Franse pendule, empire omstreeks 1800, duiven bij waterbron, mooie vergulding, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag, touwtjesslinger 34cm. Cond:G
Bronzen antieke klokkenstel met Chinese decors. Ca. 1880. O.a.: Draak, bamboe etc. Historisme. Eén kandelaar gerepareerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm. 52-57 cm. Cond.: R/G.
Zeldzame vroeg 19e eeuw eikenhout gestoken Friese staartklok met wekker en scheepjes mechaniek, originele beschildering. Ca. 1800. Afm. 138 cm. In goede staat.
Groot antiek ijzeren toren-uurwerk (uit Heerde), ca. 1920. Afm. 150x80x65 cm. In goede staat.
Mooie vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule, ca. 1840. Meisje speelt met hond. Plated wijzerplaat, acht-daags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm. 43 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule, ca. 1860. Man met schilderij, waar zijn familie op staat afgebeeld. Acht-daags, veerslinger, halfuur-slag. Afm. 38x50x11 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule, met kruisridder bij gotische piedestal. (mooie vergulding). Aangepast uurwerk, omgebouwd tot veerslinger, achtdaags halfuur-slag. Afm. 57 cm. In ...
Antieke Duitse Winterhalter & Hofmeier tafelklok met kwartierslag op twee gangspiralen en mooie gelakte klokkast met bronzen versieringen. Afm. 50 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen pendule met handbeschilderd goud en florale decors. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm. 28 cm. In goede staat.
Franse 19e eeuwse notenhouten pendule 'Tete de Poupèe' ca. 1840. Met vuurverguld bronzen beslag. Achtdaags-uurwerk, met touwtjesslinger en halfuur-slag. Afm. 46 cm. In zeer goede staat.
Zeer grote empire kolompendule. Ca. '59 1820. Van messing, acht-daags origineel uurwerk met halfuur-slag en veerslinger en plated wijzerplaat. Afm. 66x34x16 cm. In goede staat.
Kleine Franse vuurvergulde empire pendule, ca. 1830. Jongen met duif, vaas en schelpen. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. (uurwerkring achter mogelijk niet origineel) Afm. 31 cm. Verde...
Antieke Engelse staande klok, eikenhout met mahonie en bandintarsia, 8 daags uurwerk met mooie wijzerplaat, originele beschildering 226cm. Cond:G
Grote antieke Franse Charles Dix pendule met wild paard en slang (brons met marmer). Marmeren basement is beschadigd. Achtdaags-uurwerk touwtjesslinger en halfuur-slag. Afm. 49 cm. Cond.: R.