Antieke Frans Bronzen klokkenstel omstreeks 1900, kaarskandelaren vermaakt tot 1 lichts, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, H. Luppens. 39-45cm. Cond:G
Antieke Franse keramieken tafelklok met handbeschilderde florale en vogels decors. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse Onyx pendule 'Virlet Aham'. Ca. 1870. Met messing, achtdaags, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 37.5 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Seize stijl pendule, ca. 1880. Marmer met messing versieringen. Achtdaags, halfuur-slag, veerslinger. Afm. 42 cm. In goede staat.
Antieke Bretonse houtgestoken tafelklok met eenvoudig uurwerk (zonder slagwerk). Ca. 1930. (Eén spijltje mist in deurtje). Afm. 43 cm. Cond.: R/G.
Antiek frans klokkenstel met marmeren basement omstreeks 1890, retour de champs par Rousseau met 2x 5 lichts kaarskandelaar, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger. 52-54cm. Cond;G
Friese stoelklok met wekker, in goede staat, met spillegang. 18e eeuw. Mooie beschildering. Afm. 72 cm. Cond. G.
Oude messing miniatuur reiswekker, 20e eeuw. Afm. 8 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen klok met goud decor en stadsgezicht en florale decor. Klok is voorzien van achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, (slinger mist). Afm. 39 cm. In goede staat.
Houtgestoken wandklok. Louis Seize, 18e eeuw. Met vergulding, uurwerk vervangen door batterij uurwerk. Afm. 28 cm. Cond.: R.
Antieke miniatuur vorderzappler klokje onder glazen stolp. Ca. 1900. Latoenkoper en plated. (één kerktopje eraf). Verder in goede staat. Afm. 16 cm.
Kleine bronzen reiswekker met cloisonne rondom wijzerplaat, emaille wijzerplaat, 2e helft 20e eeuw in goede staat 8,5x5x7cm. CondG
Bronzen reiswekker met emaille wijzerplaat in historisme stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 12,5x10x12cm. Cond:G
Antieke Franse bronzen cartel wandklok. Ca. 1880. (Mooie gave wijzerplaat). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm. 57 cm. In goede staat.
Friese stoelklok met latere overschildering, met wekker. (kleinere gewichten missen) 18e-19e Eeuw. Afm. 74 cm. In goede staat.
Antieke Friese stoelklok met wekkerfunctie. Ca. 1900. Afm. 75 cm. In goede staat.
Antieke Frans marmeren klokkenstel met brons, ca. 1880. Met acht-daags uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afm. 30-42 cm. In goede staat.
Antieke Duitse regulateur, omstreeks 1880 Gründerzeit compleet met kroon en tollen in goede staat 85cm. Cond:G
Antieke Franse ossenoog wandklok, ca. 1870. (wijzerplaat gescheurd + restauraties klokkast) Afm. 62 cm. Cond.: M.
Vroeg 19e eeuwse Weense Boudoir klok met spiegel en lade, omstreeks 1820, houtgestoken met vergulding, stil uurwerk, emaille wijzerplaat, 38x36x27cm.
Franse comtoise met ankergang, 19e eeuw. Bij wekkerfunctie missen gewichten en draad. Afm. 46x34x18 cm. Cond.: R/G.
Notenhouten mini-regulateur klok. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66 cm. In goede staat.
Kleine antieke Duitse Schwarzwald klok, ca. 1900. Met slagwerk op bel. (hoek bij wijzerplaat beschadigd, deurtjes professioneel nagemaakt). Afm. 25x17x11 cm. Cond.: redelijk/goed.
Schwarzwalder klok met schotelvormige wijzerplaat, 19e eeuw. (huwelijk wijzerplaat en uurwerk) Deurtjes missen, wijzerplaat beschadigd. Afm. 36x25x14 cm. Cond.: redelijk.
Vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen pendule met handbeschilderd goud en florale decors. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm. 28 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans regulateur met halve zuilen (paar wormgaatjes). Ca. 1890. Afm. 95 cm. Cond.: G.
Grote antieke Franse porseleinen console pendule met handgeschilderde florale en goud decors. Ca. 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm. 49 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans eikenhouten tafelklok met latoenkoper beslag, ca. 1890. Afm. 44 cm. In goede staat.
Zeldzame eikenhouten gestoken Friese staartklok met scheepjesmechaniek, engel met zijs en beker. Jaartal MDCLXX. Afm. 140 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen klok met opgewerkte rozen decor. Frankrijk, ca. 1880. (Geen merkteken gevonden) (Beschadigingen aan rozen) Afm. 31 cm. Cond.: R.
Antiek Engelse mahoniehouten tafelklok met intarsia, ca. 1900. Afm. 33 cm. In goede staat.
Franse boulle klokkast met console, 18e eeuw. Zonder uurwerk! (klokkast + console behoeft restauratie aan boulle + schildpad) Afm. 125 cm. Cond.: M.
Oude porseleinen klok met vier figuren en batterij uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Bovenstuk nieuw vast gezet. (Vingers er af). Afm. 42 cm. Cond.: R.
Antieke Franse 'Retour de Egypte' pendule met emaille cartouches, met acht-daags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 38 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse Charles Dix pendule met wild paard en slang (brons met marmer). Marmeren basement is beschadigd. Achtdaags-uurwerk touwtjesslinger en halfuur-slag. Afm. 49 cm. Cond.: R.
Antieke Duitse Junghans tafelklok met notenhouten kast met bewerkte messing wijzerplaat. Ca. 1880. H.: ca. 44 cm. In goede originele staat.
Mooie 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschilderde wijzerplaat en houtgestoken poppen. Afm. 145 cm. In goede staat.
Bronzen pendule, tweede helft 20e eeuw. Gemerkt 'Chardon a Paris' met geslepen glas. (mechanisch uurwerk) Afm. 40 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Empire strijdwagen pendule omstreeks 1830 met engel, later uurwerk omstreeks 1870, balans uurwerk, 8 daags, halfuurslag op bel, uiteinde hoorn zit los. 38x30x9cm. Cond;G
Antiek Frans 8-daags uurwerk met veerslinger-ophanging. Ca. 1880 (behoeft reiniging). ø 10.5 cm. Cond.: R/G.
Bronzen antieke klokkenstel met Chinese decors. Ca. 1880. O.a.: Draak, bamboe etc. Historisme. Eén kandelaar gerepareerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm. 52-57 cm. Cond.: R/G.
Mooie antieke Westminster regulateur met bandintarsia. Kwartierslag op acht gongstaven. Ca. 1930. Afm. 80 cm. In zeer goede staat.
Vergulde Franse pendule 'Man bij boom'. 19e Eeuw. (uurwerk later) Achtdaags, veerslinger, halfuur-slag, één wijzer is er af. Verder in goede staat. Afm. 45 cm. Cond.: R.
Mooie antieke Franse vergulde bronzen pendule met fijne uitgevoerde versieringen (prachtige vergulding). Jonge vrouw bij piedestal, achtdaags-uurwerk met halfuur-slag met veerslinger. Afm. 46 cm. In z...
19e Eeuw. Franse portaalklok, zuilenpendule, ca. 1870 met rankenintarsia en vergulde bronzen armaturen. Acht-daags, veerslinger. Afm. 52 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw Friese eikenhouten staartklok met mooie gave beschilderde wijzerplaat en spiegels en wekkerfunctie. Afm. 144 cm. In zeer goede staat.
Kleine antieke Engelse eikenhouten staande klok met intarsia, ca. 1800. W. Wolles Tonque. Eén-daags met slagwerk en dagaanduiding. Afm. 19.5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande Gründerzeit klok met volle zuilen, ca. 1880. Klok heeft een acht-daags uurwerk + barometer, halfuur-slag op vier gangstaven. Gegraveerde messing wijzerplaat. Slinger...