Vergulde Franse pendule 'Man bij boom'. 19e Eeuw. (uurwerk later) Achtdaags, veerslinger, halfuur-slag, één wijzer is er af. Verder in goede staat. Afm. 45 cm. Cond.: R.
Vruchtenhouten 19e eeuwse empire klok, ca. 1840. Met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. (sommige applicaties weg of beschadigd) Afm. 48 cm. Cond.: R/G.
Antieke Duitse eikenhouten staande Westminster klok met kwartierslag, ca. 1920. Ongemerkt. Afm. 203 cm. In goede staat.
Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afm. 118 cm. In goede staat.
Franse antieke notenhouten tafelklok met bronzen sierwerk, acht-daags uurwerk met halfuurslag. Ca. 1890. Gesigneerd Raison & Thomas succeseurs. Afm. 51 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw Friese eikenhouten staartklok met mooie gave beschilderde wijzerplaat en spiegels en wekkerfunctie. Afm. 144 cm. In zeer goede staat.