Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Lakwerk dekseldoos
Resultaat: 85 EUR

Mooie chinoiserie dekseldoos met speelkaartenhouders etc. 20e eeuw. In 18e eeuwse stijl, zwart lak met gouddecors orgelgebogen. Afm. 13x31x16. In goede staat.

4 Delen 19e eeuw
Resultaat: 85 EUR

Vier delen 19e eeuw, 2 grote bewerkte tinnen borden omstreeks 1800, messing olielamp met cherubijnkopjes, tinnen dekselterrine bewerkt. 18-38cm. Cond:G

19e Eeuw pistool dolk
Resultaat: 85 EUR

19e Eeuw dubbelloopse voorlader (oxydatie), en 16e - 17e eeuwse korte dolk met bronzen heft (oxydatie). Afm.22-21cm. Cond.: R/G.

Spiegel met klokje
Resultaat: 81 EUR

Antieke Roccoco-stijl bureauklokje met goudkleurige omlijsting en geslepen spiegel. Ca. 1900. Afm. 24 cm. In goede staat.

Bronzen bel
Resultaat: 80 EUR

Bronzen tafelbel. Jugendstil, erotica. Ca. 1915. Voorstellende: 'Naakte dame trekt aan baard van man'. Afm. 17 cm. In goede staat.

Schemerlamp met figuren
Resultaat: 80 EUR

Antieke figuren tafellamp, moeder met kind (compositie metaal), ca. 1900. Afm. 75x40 cm. ø In goede staat.

Leitz microscoop
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse E. Leitz Wetzlar lichtmicroscoop. Ca. 1910. Speciale uitvoering met twee microscopen en wendbaar. Afm. 31x20x15 cm. Cond.: G.

Parelmoerschip Scheveningen (onder stolp)
Resultaat: 80 EUR

Antieke souvenier Scheveningen, ca 1900. Parelmoer zeilschip onder glazen stolp. Afm. 40x32x16 cm. Cond.: G.

Balalaika
Resultaat: 80 EUR

Oude Russische handbeschilderde balalaika. 20e Eeuw. Instrument is voorzien van een arreslee decor. Afm. 69 cm. In goede staat.

Klarinet in koffer
Resultaat: 80 EUR

Oude gesigneerde klarinet Lark, made in China, M 4001. In koffer. Afm. 10x37x19 cm. In goede staat.

3 Boxen met medailles/oorkondes
Resultaat: 80 EUR

Drie verzamelcassettes met DDR onderscheidingen, medailles, oorkondes. Afm. 40-28 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuw bajonet sabel
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuw bajonet en sabel. Oxydatie bij sabel, stukje heft los erbij (gebroken). Afm. 63-69 cm. Cond.: R.

Diverse brillen(doosjes) en poederdoosje
Resultaat: 80 EUR

Diverse brillen, -doosjes en een poederdoosje. 2 Brillenkokers, één van bakeliet en één uit ruitvormig parelmoer mozaik versierd met een gouden, 585/000, bewerkt embleem met monogram. 2 Metalen klapb...

Japanse lemmet
Resultaat: 80 EUR

Antieke Japanse bladzijde-keerder met signatuur. Ca. 1900. Bewerkt met boedha, en symbolen. Afm. 27 cm. In goede staat.

Hanglamp, messing
Resultaat: 80 EUR

Antieke messing vergulde hanglamp met draken, vier-lichts. Ca. 1900. Historisme. Afm. 75x67 cm. ø. 1 Kapje mist, verder in goede staat.

Jugendstill lampenvoet
Resultaat: 75 EUR

Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900 met keramiek, handbeschilderd met floraal decor en vergulde voet 44cm. Cond;G

Neo-gothische kandelaar
Resultaat: 75 EUR

Antieke neo-gotische smeedijzeren 5-lichts wandkandelaar. Ca. 1900. Afm. ø 40 x 68 cm. In goede staat.

2 Tafellampen, chroom en voet
Resultaat: 75 EUR

Twee mooie tafellampen met chrome voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 66cm.

WMF saladebestek
Resultaat: 75 EUR

Zeldzaam antiek Duits W.M.F.-saladebestek met keramieken heft (plated), ca. 1910. Afm. 26-29 cm. In goede staat.

2 Typemachines
Resultaat: 75 EUR

Twee vooroorlogse Remmington typemachines. 1x Remmington Standard No. 7 en 1x Remmington No. 12. Afm. 33x39x40 / 31x37x40. Beiden in goede staat.

Type machine
Resultaat: 75 EUR

Zeldzame vooroorlogse Mignon schrijfmachine, model-4, AEG Werke Berlin-Erfurt. Afm. 19x31x30. In zeer goede staat.

4x Houtsnijwerk
Resultaat: 75 EUR

Lot van vier oude houtgesneden figuren, o.a.: Don Quichotte + pancho, één veulen, één trol bij wijnvat. 20e eeuw. Afm. 10-23 cm. In goede staat.

Glazen stolp
Resultaat: 75 EUR

Antieke glazen stolp op houten basement, ca. 1900. Afm. 48x30x16 cm. In goede staat.

3 Natuurstenen boedha's, beschilderd met voet stempel
Resultaat: 75 EUR

Drie oude Chinese natuursteen gesneden hoogwaardigheidsbekleders (wijsheren), 20e eeuw, met stempels. Afm. 15-16 cm. In goede staat.