Grote 18e eeuwse Barok wandconsole met vergulding. (Bovenrand bijgewerkt) Afm. 35x63x34 cm. Cond.: R.
Grote oude Chinese roodlak gesneden vaas met florale en vogels decor. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 30.5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese roodlak boedha's, 20e eeuw. Afm. 19-20 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese roodlak gegoten figuren. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkt. Afm. 15-22 cm. Cond.: G.
Oude Chinese roodlak gegoten dekseldoos met bloesemtak en vogels decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 5x14 cm. ø. In goede staat.
Drie 19e eeuwse tabakspotten. Eén maal tin, één maal messing en één maal notenhout. Afm. 14-22 cm. In goede staat.
Oude antieke Delftse aardewerken tabakspot, ca. 1920. Monogram AR. Afm. 21 cm. Cond.: G.
Drie antieke tabakspotten. Twee keer 19e eeuw, o.a.: notenhout. Eén keer tin, ca. 1900. Afm. 12-18 cm. In goede staat.
Lans 17e-18e eeuws met damast speerpunt en renaissance stijl, ranken 232cm. Cond;G
Set van elf ijzeren maten met messing plaquettes. 19e Eeuw. Afm. 4-26 cm. Cond.: G.
Italiaanse houtgesneden vergulde (twee-lichts) wandlamp in Louis Seize-stijl, maar 20e eeuw. Afm. 45 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bladzijde-keerder met signatuur. Ca. 1900. Bewerkt met boedha, en symbolen. Afm. 27 cm. In goede staat.
Leuk klein schaakspel met extra servetring, wijnopener, stop en wijnthermometer. 21e Eeuw. Afm. 4.5x17x15 cm. Cond.: G.
Adeliges Taschenbuch. Uitgave Justus Perthes te Gotha, jaargangen: 1903, 1907, 1923, 1930, 1931, 1933, 1934, 1935, 1936, 1937, 1938, 1939 (2x), 1940 (A+B), 1941 (A+B), 1942 (3x B + )A. Totaal: 23 band...
Gräfliches Taschenbuch, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1900, 1939, 1940, 1941 en 1942. Totaal: 6 banden.
Freiherrliches Taschenbuch, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1881,1894,1900,1938, 1939,1940, 1941 (2x), 1942 (2x), Totaal: 10 banden.
Hofkalender, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1888, 1897, 1900, 1909, 1914 (2x), 1937. Totaal: 7 banden.
Genealogisches Handbuch des Adels. Totaal 51 delen. Uitgaven uit de 50-er jaren.
Almanach de Gotha. Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1876, 1885, 1899, 1906, 1922, 1931, 1938, 1939 plus de zeldzame editie uit 1944. Totaal 10 banden waarvan twee licht beschadigd.
Gotaisches Jahrbuch 1931. Briefadeliges Taschenbuch 1907, Uradeliges Taschenbuch 1914, Historisch Genealogisches Taschenbuch 1912 en 1913. Uitgaven van Justus Perthes en Kyffhauser. Totaal 5 banden.
Vier delig bronzen plated bureauset, bestaande uit 2 kandelaren, inktpot en schaaltje, rococco stijl omstreeks 1900, in goede staat.
Groot antiek houtgestoken heilig kruis met Corpus Cristi en druivenranken. 19e Eeuw (Schwarzwald). Afm. 77 cm. Cond.: G.
Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afm. 35 cm. In goede staat.
Vooroorlogse lederen dokterstas met sleutel. Afm. 25x41x20 cm. Cond.: R.