Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Erotica rolprent, werd als voorlichting gegeven aan jonge stelletjes
Resultaat: 75 EUR

Oude Chinese rolprent met erotica voorstelling, 20e eeuw. Afm. 230x30 cm. In goede staat. (Werd als voorlichting gegeven aan jonge stelletjes).

Mickey Mouse Wekker, Ingersoll
Resultaat: 75 EUR

Mickey Mouse wekker van Ingersoll, jaren 30 in werkende en goede staat.

Scheepshoorn + hoorn
Resultaat: 70 EUR

Koperen vooroorlogse luchtdruk hoorn Tyfon Mark Malmö Sweden, en oude koperen oldtimer hoorn (kopie). Afm. 40-60 cm. In redelijk goede staat.

Grote kerk-kandelaar
Resultaat: 70 EUR

Grote messing neo-gotische kaarskandelaar met klauwpoten. 20e eeuw. Afm. 105 cm. In goede staat.

2 Petroleumlampen
Resultaat: 70 EUR

Twee vooroorlogse glazen tafel petroleumlampen. Afm. 47-53 cm. In goede staat.

Doofpot (3x)
Resultaat: 70 EUR

Drie stuks koper met messing doofpotten, 19e eeuw. Afm. 34-40 cm. In goede staat.

Lot divers DDR
Resultaat: 70 EUR

Lot divers DDR, o.a.: kleding, lichtstok, vaandels etc. Afm. 42x37x42 cm. Cond.: G.

Asbak met olfiant
Resultaat: 70 EUR

Antieke marmeren asbak met bronzen olifant, ca. 1920. Afm. ø 10x20 cm. In goede staat.

Sabel
Resultaat: 70 EUR

Sabel, 18e eeuw. Knopje bij heft mist. (Oxydatie). Afm. 81 cm. Cond.: R.

Ree (1x)
Resultaat: 70 EUR

Opgezette reebok. Afm. 55 cm. In goede staat.

Globus
Resultaat: 70 EUR

Oude Duitse papieren globus door Räths Physikalischer Erdglobus, Leipzig, Sept. 1950. Afm. 52 cm. In goede staat.

Kruisbeeld
Resultaat: 70 EUR

Groot antiek houtgestoken heilig kruis met Corpus Cristi en druivenranken. 19e Eeuw (Schwarzwald). Afm. 77 cm. Cond.: G.

Mahonie geweren kist
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten pistolenkist 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x7cm.

Parelmoer dekseldoos
Resultaat: 70 EUR

Antieke Art Nouveau parelmoer dekseldoos met scarabé. Ca. 1915. (Eén siersteen chipje af). Afm. 4.5x9x6 cm. Cond.: G.

2x Theestoof
Resultaat: 65 EUR

Twee 19e eeuwse notenhouten theestoven met messing banden en één ketel. Afm. 20-38 cm. In goede staat.

7 Schilderij-lampjes
Resultaat: 65 EUR

Zeven messing schilderij lampen, 20e eeuw. Afm. ca. 40 cm. In goede staat.

Divers gordijn-decoratie
Resultaat: 65 EUR

Lot antiek Jugendstil gordijn decoratie, ca. 1910. Afm. 43-290 cm. Cond.: R/G.

2 Wandelstokken
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke wandelstokken, 1x Jugendstil met aluminium greep, en 1x met messing leeuwenkop, 20e eeuw 86x90cm. Cond:G

Wildhanger
Resultaat: 60 EUR

Decoratieve ijzeren wildhanger, 20e eeuw. Afm. ø 40 x 30 cm. In goede staat.

Cloisonne theeserviesje
Resultaat: 60 EUR

Oud Japans 8 delig Cloissone serviesje met paradijsvogel decor, 20e eeuw 4-22cm Cond:G

Oude viool
Resultaat: 60 EUR

Antieke viool met twee strijkstokken in kist (restauratie), 19e eeuw. Afm. 59 cm. Cond.: R/G.

Accordeon
Resultaat: 60 EUR

Oude accordeon in koffer. Gemerkt Caroni. Ca. 1930. Afm. 40x36x21 cm. In goede staat.

Lot oorkondes DDR
Resultaat: 60 EUR

Lot diverse oorkondes DDR in doos. Afm. 26x50x35 cm. Cond.: G.

Barometer
Resultaat: 60 EUR

Antieke snijwerk barometer met paard en ranken. ca. 1920. In goede staat. Afm. 52 cm. Cond. G.