Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen stolp
Resultaat: 75 EUR

Antieke glazen stolp op houten basement, ca. 1900. Afm. 48x30x16 cm. In goede staat.

Type machine
Resultaat: 75 EUR

Zeldzame vooroorlogse Mignon schrijfmachine, model-4, AEG Werke Berlin-Erfurt. Afm. 19x31x30. In zeer goede staat.

2 Typemachines
Resultaat: 75 EUR

Twee vooroorlogse Remmington typemachines. 1x Remmington Standard No. 7 en 1x Remmington No. 12. Afm. 33x39x40 / 31x37x40. Beiden in goede staat.

2 Tafellampen, chroom en voet
Resultaat: 75 EUR

Twee mooie tafellampen met chrome voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 66cm.

Neo-gothische kandelaar
Resultaat: 75 EUR

Antieke neo-gotische smeedijzeren 5-lichts wandkandelaar. Ca. 1900. Afm. ø 40 x 68 cm. In goede staat.

WMF saladebestek
Resultaat: 75 EUR

Zeldzaam antiek Duits W.M.F.-saladebestek met keramieken heft (plated), ca. 1910. Afm. 26-29 cm. In goede staat.

4x Houtsnijwerk
Resultaat: 75 EUR

Lot van vier oude houtgesneden figuren, o.a.: Don Quichotte + pancho, één veulen, één trol bij wijnvat. 20e eeuw. Afm. 10-23 cm. In goede staat.

Parelmoer dekseldoos
Resultaat: 70 EUR

Antieke Art Nouveau parelmoer dekseldoos met scarabé. Ca. 1915. (Eén siersteen chipje af). Afm. 4.5x9x6 cm. Cond.: G.

Mahonie geweren kist
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten pistolenkist 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x7cm.

Kruisbeeld
Resultaat: 70 EUR

Groot antiek houtgestoken heilig kruis met Corpus Cristi en druivenranken. 19e Eeuw (Schwarzwald). Afm. 77 cm. Cond.: G.

Globus
Resultaat: 70 EUR

Oude Duitse papieren globus door Räths Physikalischer Erdglobus, Leipzig, Sept. 1950. Afm. 52 cm. In goede staat.

Sabel
Resultaat: 70 EUR

Sabel, 18e eeuw. Knopje bij heft mist. (Oxydatie). Afm. 81 cm. Cond.: R.

Asbak met olfiant
Resultaat: 70 EUR

Antieke marmeren asbak met bronzen olifant, ca. 1920. Afm. ø 10x20 cm. In goede staat.

Grote kerk-kandelaar
Resultaat: 70 EUR

Grote messing neo-gotische kaarskandelaar met klauwpoten. 20e eeuw. Afm. 105 cm. In goede staat.

Ree (1x)
Resultaat: 70 EUR

Opgezette reebok. Afm. 55 cm. In goede staat.

Doofpot (3x)
Resultaat: 70 EUR

Drie stuks koper met messing doofpotten, 19e eeuw. Afm. 34-40 cm. In goede staat.

2 Petroleumlampen
Resultaat: 70 EUR

Twee vooroorlogse glazen tafel petroleumlampen. Afm. 47-53 cm. In goede staat.

Scheepshoorn + hoorn
Resultaat: 70 EUR

Koperen vooroorlogse luchtdruk hoorn Tyfon Mark Malmö Sweden, en oude koperen oldtimer hoorn (kopie). Afm. 40-60 cm. In redelijk goede staat.

Lot divers DDR
Resultaat: 70 EUR

Lot divers DDR, o.a.: kleding, lichtstok, vaandels etc. Afm. 42x37x42 cm. Cond.: G.

Divers gordijn-decoratie
Resultaat: 65 EUR

Lot antiek Jugendstil gordijn decoratie, ca. 1910. Afm. 43-290 cm. Cond.: R/G.

7 Schilderij-lampjes
Resultaat: 65 EUR

Zeven messing schilderij lampen, 20e eeuw. Afm. ca. 40 cm. In goede staat.

2x Theestoof
Resultaat: 65 EUR

Twee 19e eeuwse notenhouten theestoven met messing banden en één ketel. Afm. 20-38 cm. In goede staat.

3x Carolina Herrera Chic
Resultaat: 60 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Drie maal Carolina Herrera Chic. (2x ca. 100 ml. en 1x ca. 60 ml.) Afm. 9-12 cm. Cond.: G.

Serie boeken (Lot)
Resultaat: 60 EUR

Hofkalender, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1888, 1897, 1900, 1909, 1914 (2x), 1937. Totaal: 7 banden.