Oude Hollandse tinnen beschilderde kraantjeskan. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 43 cm. In goede staat.
Lot divers tin en koperwerk, 20e eeuw. O.a. kandelaren, bekers, kruik etc. Afm. 10-30 cm. Cond. R/G.
Twee antieke wandelstokken, 1x Jugendstil met aluminium greep, en 1x met messing leeuwenkop, 20e eeuw 86x90cm. Cond:G
Vier delen 19e eeuw, 2 grote bewerkte tinnen borden omstreeks 1800, messing olielamp met cherubijnkopjes, tinnen dekselterrine bewerkt. 18-38cm. Cond:G
Franse tinnen klepkan, 1 ltr. Gemerkt Pichot, licht bedeukt. 18/19e eeuw. Afm. 21.5 cm. Cond.: R/G.
Oud tinnen twee kleurig schaakspel, Compleet,.20e eeuw. Afm. 6-7 cm. Cond.: G.
Drie aparte designlampen gemaakt van struisvogeleieren. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 33-52 cm. In goede staat.
Compositie metalen tafellamp 'Man bij lantaarn'. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 55 cm. In goede staat.
Twee moderne chromen designlampen, in goede staat 80x40øcm.
Twee oude messing/koper hanglampen, 20e eeuw in goede staat 28x40ø 60x57øcm
Art Deco stijl chrome tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 49x36 cm. ø . In goede staat.
Bronzen hanglamp met kaarshouders met putti. 20e eeuw. Afm. 50x44 cm. ø. In goede staat.