Lot divers tin en koperwerk, 20e eeuw. O.a. kandelaren, bekers, kruik etc. Afm. 10-30 cm. Cond. R/G.
Twee antieke wandelstokken, 1x Jugendstil met aluminium greep, en 1x met messing leeuwenkop, 20e eeuw 86x90cm. Cond:G
Vier delen 19e eeuw, 2 grote bewerkte tinnen borden omstreeks 1800, messing olielamp met cherubijnkopjes, tinnen dekselterrine bewerkt. 18-38cm. Cond:G
Franse tinnen klepkan, 1 ltr. Gemerkt Pichot, licht bedeukt. 18/19e eeuw. Afm. 21.5 cm. Cond.: R/G.
Oud tinnen twee kleurig schaakspel, Compleet,.20e eeuw. Afm. 6-7 cm. Cond.: G.
Drie aparte designlampen gemaakt van struisvogeleieren. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 33-52 cm. In goede staat.
Compositie metalen tafellamp 'Man bij lantaarn'. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 55 cm. In goede staat.
Twee moderne chromen designlampen, in goede staat 80x40øcm.
Twee oude messing/koper hanglampen, 20e eeuw in goede staat 28x40ø 60x57øcm
Bronzen hanglamp met kaarshouders met putti. 20e eeuw. Afm. 50x44 cm. ø. In goede staat.
Drie edelstalen kandelaren (nokkenas) en één petroleumlamp, 20e eeuw. Afm. 9-39 cm. In goede staat.
Antieke messing met koperen barok-stijl hanglamp, twaalf lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 67x71 cm. ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met lekbak. Eén pootje van de lekbak is los, maar wel erbij. Afm. 33 cm. Verder in goede staat.