Drie edelstalen kandelaren (nokkenas) en één petroleumlamp, 20e eeuw. Afm. 9-39 cm. In goede staat.
Antieke messing met koperen barok-stijl hanglamp, twaalf lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 67x71 cm. ø. In goede staat.
Twee antieke Louis Seize-stijl bronzen wandkandelaren. Ca. 1900. Afm. 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met lekbak. Eén pootje van de lekbak is los, maar wel erbij. Afm. 33 cm. Verder in goede staat.
Grote Hollandse 19e eeuwse koperen appelketel en messing biedermeier vijzel, 11-31øcm. Cond:G
Bronzen wierookhouder met hengsel in gotische stijl, 19e eeuw. Afm. 35 cm. In goede staat.
Tien messing deurkloppers met leeuwenkoppen. 20e eeuw. Afm. 14x10x4 cm. In goede staat.
Bewerkte messing beddepan met originele steel, 19e eeuw. Afm. 92 cm. In goede staat.
Drie stuks koper met messing doofpotten, 19e eeuw. Afm. 34-40 cm. In goede staat.
Twee Engelse koperen koetslampen met ge-etst glas, petroleumbrander en houders. Eerste helft 20e eeuw. 'Lime House Lamp & Co.' (extra glas) Afm. 53 cm. Cond.: G.
Antieke Duitse E. Leitz Wetzlar lichtmicroscoop. Ca. 1910. Speciale uitvoering met twee microscopen en wendbaar. Afm. 31x20x15 cm. Cond.: G.
Hensoldt Wetzlar Tami (zakmicroscoop), serienummer #7764 in originele complete staat. Teksten op zijkanten (Henzoldt Wetzlar en D.R.P.) zijn weggekrast, verder in goede staat. 10-19,5cm.
Zware antieke Engelse messing scheepvaart telescoop. Negretti & Zambra, London (1917) No. 756. Afm. ca. 60x7 cm.
Negentiende eeuwse ivoren Corpus Christi met noten lijst en rode velours, in goede staat 39x24cm. Cond:G
Gietijzeren historisme zakhorloge houder. Gemerkt Ericsson Väse. Ca. 1900. Heraldiek. Afm. 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse notenhouten theestoven met messing banden en één ketel. Afm. 20-38 cm. In goede staat.
Oude pers uni-standard. Gemaakt van keramiek, metaal en hout. 20e eeuw. Afm. ca. 28x18 cm. ø . Cond.: G.
Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. 6,5x7 en 9x7cm. Cond.G
Oude ingelijste L.P. van Boney M., A. Boney M. 'Oceans of Fantasy' Afm. 38x38 cm. Cond.: G.
Antieke souvenier Scheveningen, ca 1900. Parelmoer zeilschip onder glazen stolp. Afm. 40x32x16 cm. Cond.: G.
Decoratieve ijzeren wildhanger, 20e eeuw. Afm. ø 40 x 30 cm. In goede staat.
Leuk lot diversen. O.a.: Grote antieke regout-vaas, Chinese Yixing aardewerk, tin, messing et ce tera.. Afm. 41x55x40 cm. In goede staat.
Twee grote Japansen knobbel cloissone vazen op houten consoles met floraal decor, 32x14,5øcm. Cond;G
Twee albast boekensteunen met paardenkoppen. 20e eeuw. Afm. 18x16x9 cm. In goede staat.