Antiek Duits historisme plated kistje met wapen decors en 1528. Ca. 1880. O.a.: A.D. Albrecht Dürer. Met putti's en munt op deksel van Albert Dürer. (Sleutel mist). Afm. 11x12.5x7 cm. In goede staat.
Uitgebreid lot bestek, deels staal en deels plated, o.a. keltum, deels model puntfilet
Decoratieve keramieken dekseldoos met bronzen monturen, 20e eeuw. Afm. 18x15x11. in goede staat.
Religieus Hongaars boek, 19e eeuw. Met zeldzame kopergeslagen band (1895). Afm. 24x16x5. Redelijk goede staat.
Houten wandelstok met ivoren greep. Strakke wandelstok met ivoren handgreep afgewerkt met een witmetalen gevlochten bandje. Het handvat is op de knop voorzien van een gravure. 91x10,5 cm.
Oude mahoniehouten stoof met intarsia, koperen binnenbak, in goede staat 43x37ø cm.
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten barometer met Hollandse opschrift door H. Willemsen, Den Haag. Afm. 95 cm.
Antieke messing dienblad en tinnen comfort met kan (scharnier los). Ca. 1900. Afm. 22-35 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen wierrookbrander met perziktakken decor. Ca. 1900. (Eén reparatie). Afm. 11x17x10 cm. ø Cond.: R/G.
Antieke Amerikaanse 'The Perfect Scope USA', patent 1895, met diverse dia-platen. (Eén beugeltje weg). Afm. 32 cm. Verder in goede staat.
Oude antieke Delftse aardewerken tabakspot, ca. 1920. Monogram AR. Afm. 21 cm. Cond.: G.
Grote 18e eeuwse Barok wandconsole met vergulding. (Bovenrand bijgewerkt) Afm. 35x63x34 cm. Cond.: R.
Antieke bronzen Louis Seize stijl wandlampen, ca. 1900. Afm. 40 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Holy Bible, 'Glorius Gospel of the blessed God', ca. 1900. Bijbel is voorzien van ingekleurde steendrukken. Afm. 39x28x9 cm. In redelijk goede staat.
Twee oude edelhert geweien op houten plaquettes. Eén geschoten in La Gargauta. Twee geschoten in Venta Nueva. Afm. 60-100 cm. Cond.: G.
Lot met o.a. plated, bestaande uit een tafelstoffer en blik, een kinderbeker, bonbonmandje, presenteerschaal, vaasje en diverse bestekdelen.
Drie Aziatische kistjes, 20e eeuw. 1x ladenkastje met jade plaquettes China. 2x Indonesische dekseldozen met snijwerk. Afm. ca. 18-20 cm. Cond. G.
Aparte oude industriële Duitse naaimachine 'Metro Spezial Rowley & Kieser'. In ogenschijnlijke goede staat. Afm. 28x26x22 cm.
Antieke Duitse notenhouten Polyphon speeldoos (mechanisme werkt niet). Ca. 1900. Afm. 12x25x22 cm. Verder in redelijk goede staat.
Oosters houtgestoken snijwerk. Bosgezicht met Balinese vrouw en hert. Goudkleurig, 20e eeuw. Afm. 40x18.5x4 cm. In goede staat.
Japanse bronzen cloisonnè bloempot met florale decors. Afm. 18.5 x 21 cm. ø. In goede staat.
Twee grote oude messing rok-kandelaren. 20e Eeuw. Afm. 44 cm. In goede staat.
Bronzen wierookhouder met hengsel in gotische stijl, 19e eeuw. Afm. 35 cm. In goede staat.
Oud tinnen twee kleurig schaakspel, Compleet,.20e eeuw. Afm. 6-7 cm. Cond.: G.