Groot interessant lot etnografica, diverse voorwerpen. 20e eeuw. Afm. ca. 8-60 cm. In goede staat.
Grote antieke messing beslagen turfbak met figuren decors, o.a. schaatsenrijders, herberg etc. Ca. 1900. Afm. 70x42x49 cm. In goede staat.
Houtgestoken wandconsole met vergulding. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 38x34x20 cm. Cond.: G.
Duitse antieke schenkkan met geschilderde glazen reservoir en compositie metalen armaturen, ca. 1900. Afm. 27 cm. In goede staat.
Jugendstil stijl wandstuk met porseleinen plaquettes en bronzen montuur, vrouw met vleugels. 21e eeuw 40x47x4cm. Cond:G
Mooie Art Deco plated verdeelschaal met zeven glazen houders. Ca. 1925. Afm. 17x28 cm. ø. In goede staat.
Twee antieke bronzen brievenhouders met roccailles. Ca. 1900. Afm. 27-28 cm. In goede staat.
Antieke Roccoco-stijl bureauklokje met goudkleurige omlijsting en geslepen spiegel. Ca. 1900. Afm. 24 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil keramieken presenteerblad met verwikkelde omranding, ca. 1910. (haarlijn). Onduidelijk gemerkt. Afm. 51x35 cm. Cond.: R/G.
Jugendstil stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Glazen voet met messing, florale en vlinders decor. Afm. ca. 70x40 cm. ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp, omstreeks 1900 met glaspegels, met floraal decor, in goede staat 50x55øcm
Oude Tibetaanse Thangka met diverse boedhistische figuren afgebeeld. 20e eeuw. (Shambala) Olieverf op linnen. Afm. 42x55 cm. Cond.: G.
Oude Tibetaanse Thangka op linnen (20e eeuw) (eerste helft). Met boedha's, slangen, wolken etc. (Het levenswiel met yama) Olieverf op linnen. Afm. 47x62 cm. Cond.: G.
Twee delen Oosters (Tibetaans) brons. 1x tempelbel met boedha koppen en lotusbloem. 1x zittende oliefant boedha (pantheon). 20e eeuw. Afm. 21-31 cm. In goede staat.
4 Delen oud/antiek Aziatica. 1x medaillon Chinese dierenriem. 1x kraagvaasje. 1x schaal Swastika decor. 1x wierrookbrander, 18e-19e eeuw. Afm. 10-28 cm.
Zeer grote oosterse messing reukverdrijver (wierrookbrander). Kopergeslagen met florale decors. 20e Eeuw. Afm. 76x40 cm. ø. In goede staat.
Twee oude Tibetaanse Thangka's met gouddecors, 20e eeuw. Eén maal Vajravarahi, één maal drie boedha's. Olieverf op linnen. Afm. 30x20 cm en 38x18 cm. Cond.: G.
Grote presenteerschaal van baceliet-soort met parelmoer voorstelling. Vermoedelijk Spaans. 20e eeuw. Afm. 78x47 cm. Cond.: G.
Grote zeldzame Chinese bronzen siervaas met ingewerkte 2-3 dimensionale draken decors. (kleine deuk). Afm. 46.5 cm. Cond.: G.
Antieke Chinese messing staande brander met deksel, voorzien van drakendecor en Foo-hand. Eerste helft 20e eeuw. Afm. ø 31x101 cm. Cond.: G.
Antiek Chinees bronzen, gesigneerd draken bord, ca. 1900. Afm. ø 25.3 x 2 cm. Cond.: G..
Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.
Twee oude messing brons-kleurige wandkandelaren. 20e eeuw. In Roccoco stijl. Afm. 46 cm. Cond.: G.
Antieke bronzen vier-lichts kaarskandelaar. Barokstijl, ca. 1900. Met putti en bladvormige kaarshouders. (twee delig) Afm. 54 cm. In goede staat.