Opgezette groene specht en houtsnip. Afm. 23 cm. en 28 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen kaarskandelaren in Neo-stijlen. 20e Eeuw. Afm. 27-30 cm. In goede staat.
Oude messing bureaulamp in Jugendstil stijl. 20e eeuw. Afm. 54 cm. In goede staat.
Oude Chinese roodlak trekpot, gemerkt 20e eeuw, met medaillons en foohondendecor, 14x17,5x10,5øcm. Cond:G
Twee oude vergulde messing wandlampen in rococco stijl, 20e eeuw. Afm. 27-43 cm. In goede staat.
Engelse houten lectuurbak. Eerste helft 20e eeuw. Afm.53x40x25 cm. In goede staat.
Twee aparte 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met vergulding. Reiger staat op schildpad en slang houdt kaarsenhouder. Afm. 28.5 cm. In goede staat.
Antieke typemachine, Royal Barlock, ca. 1910. Afm. 27x35x35 cm. In goede staat.
Zeven messing schilderij lampen, 20e eeuw. Afm. ca. 40 cm. In goede staat.