Wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. Vivienne Westwood, Boudoir (20 ml.). 2. Dior, Dolce Vita (30 ml.). 3. Guerlain EDT, Secret Intention (30 ml.). Afm. 6-11 cm. Cond.: G.
Freiherrliches Taschenbuch, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1881,1894,1900,1938, 1939,1940, 1941 (2x), 1942 (2x), Totaal: 10 banden.
Antieke bronzen vier-lichts kaarskandelaar. Barokstijl, ca. 1900. Met putti en bladvormige kaarshouders. (twee delig) Afm. 54 cm. In goede staat.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. Eau de parfum, Guerlain (50 ml.) 2. Guerlain L'ínstant parfum (7.5 ml) Afm. 10-17 cm.
Almanach de Gotha. Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1876, 1885, 1899, 1906, 1922, 1931, 1938, 1939 plus de zeldzame editie uit 1944. Totaal 10 banden waarvan twee licht beschadigd.
Antieke messing historisme foto-portret lijst met Afrikaanse wrattenzwijn slagtanden. Ca. 1880. Afm. 37x38x18 cm. In goede staat.
Twee miniatuur rozen schilderijen in bronzen Louis Seize stijl omlijsting, ca. 1890. Afm. 19x9x1 cm. In goede staat.
Twee Franse eikenhouten Bretonse miniatuurmeubelen, 19e eeuw. (één klepbank + één kleparmleunstoel) Afm. 23x14x10 cm. en 33x29x11 cm. In goede staat.
Twee Engelse koperen koetslampen met ge-etst glas, petroleumbrander en houders. Eerste helft 20e eeuw. 'Lime House Lamp & Co.' (extra glas) Afm. 53 cm. Cond.: G.
Zeldzame Art Deco plafondlamp met glazen staven en kappen (één lampenkap gelijmd). Ca. 1920-1930. Afm. ø 76 x 70 cm. Cond.: R/G.
Drie huiden van Zuid Afrikaanse springbokken. Afm. ca. 60 en 80 cm. In goede staat.
Antieke degen, ca. 1800. In lederen schede (later). Afm. 90 cm. In goede staat.
Perzische bewerkte bronzen schaal met fijne graveringen. 18e-19e eeuw. Afm. 13x24 cm. ø. In goede staat.
Groot lot medailles DDR verzameling (honderden). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 25x25x36 cm. Cond.: G.
Zes antieke tinnen borden. 19e eeuw. Afm. 23-31 ø. In goede staat.
Lot van circa dertig vooroorlogse documenten, o.a.: Doopbrieven, diploma's, familieboekjes, leerlingboekjes. Ca. 1900. O.a.: Doop Hindenburg etc. Duitsland. Afm. 40x46 cm. Cond.: G.
Antieke haardomranding met leeuwen en wapenschilden, ca. 1900. Gemaakt van koper, ijzer en messing, en houtbak. Afm. 44x20x108 cm. en ø 40 x 23 cm. Cond. G.
Italiaanse houtgesneden vergulde (twee-lichts) wandlamp in Louis Seize-stijl, maar 20e eeuw. Afm. 45 cm. In goede staat.
Grote antieke kopergeslagen kolenbak met rondom landschappen en figuren decors. Ca. 1900. Afm. 57x53x35 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse mahoniehouten theestoof op eiken, in Louis Seize stijl met koperen binnenbak, in goede staat 43x27x27cm.
Antieke gietijzeren haardset in riddervorm, met vier haard accessoires in de ridder. Ca. 1920. Afm. 36 cm. In goede staat.
Twee antieke tafellampen met figuren (compositie metaal). Ca. 1900. Afm. ca. 60x44 cm.ø Cond.: G.