Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal EDT van Issy Miyake (ca. 50-100 ml.) Cond.: G.
Twee oude messing brons-kleurige wandkandelaren. 20e eeuw. In Roccoco stijl. Afm. 46 cm. Cond.: G.
Antieke rennissance-stijl kaarskandelaar, 7-lichts. Rankendecor. Ca. 1870. Afm. 52x65x19 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse koperen boulloir met porseleinen greep en ijzeren onderstel (brander ontbreekt). Afm. 41 cm. In goede staat.
Oude messing hallamp met glas, 20e eeuw. Afm. 50 cm. In goede staat.
19e Eeuw dubbelloopse voorlader (oxydatie), en 16e - 17e eeuwse korte dolk met bronzen heft (oxydatie). Afm.22-21cm. Cond.: R/G.
Mooie chinoiserie dekseldoos met speelkaartenhouders etc. 20e eeuw. In 18e eeuwse stijl, zwart lak met gouddecors orgelgebogen. Afm. 13x31x16. In goede staat.
Vier delen 19e eeuw, 2 grote bewerkte tinnen borden omstreeks 1800, messing olielamp met cherubijnkopjes, tinnen dekselterrine bewerkt. 18-38cm. Cond:G
Antieke Roccoco-stijl bureauklokje met goudkleurige omlijsting en geslepen spiegel. Ca. 1900. Afm. 24 cm. In goede staat.
Antieke messing vergulde hanglamp met draken, vier-lichts. Ca. 1900. Historisme. Afm. 75x67 cm. ø. 1 Kapje mist, verder in goede staat.
Diverse brillen, -doosjes en een poederdoosje. 2 Brillenkokers, één van bakeliet en één uit ruitvormig parelmoer mozaik versierd met een gouden, 585/000, bewerkt embleem met monogram. 2 Metalen klapb...
19e Eeuw bajonet en sabel. Oxydatie bij sabel, stukje heft los erbij (gebroken). Afm. 63-69 cm. Cond.: R.
Drie verzamelcassettes met DDR onderscheidingen, medailles, oorkondes. Afm. 40-28 cm. In goede staat.
Oude gesigneerde klarinet Lark, made in China, M 4001. In koffer. Afm. 10x37x19 cm. In goede staat.
Oude Russische handbeschilderde balalaika. 20e Eeuw. Instrument is voorzien van een arreslee decor. Afm. 69 cm. In goede staat.
Antieke souvenier Scheveningen, ca 1900. Parelmoer zeilschip onder glazen stolp. Afm. 40x32x16 cm. Cond.: G.
Antieke Duitse E. Leitz Wetzlar lichtmicroscoop. Ca. 1910. Speciale uitvoering met twee microscopen en wendbaar. Afm. 31x20x15 cm. Cond.: G.
Antieke figuren tafellamp, moeder met kind (compositie metaal), ca. 1900. Afm. 75x40 cm. ø In goede staat.
Antieke Japanse bladzijde-keerder met signatuur. Ca. 1900. Bewerkt met boedha, en symbolen. Afm. 27 cm. In goede staat.
Bronzen tafelbel. Jugendstil, erotica. Ca. 1915. Voorstellende: 'Naakte dame trekt aan baard van man'. Afm. 17 cm. In goede staat.
Mickey Mouse wekker van Ingersoll, jaren 30 in werkende en goede staat.
Oude Chinese rolprent met erotica voorstelling, 20e eeuw. Afm. 230x30 cm. In goede staat. (Werd als voorlichting gegeven aan jonge stelletjes).
Drie oude Chinese natuursteen gesneden hoogwaardigheidsbekleders (wijsheren), 20e eeuw, met stempels. Afm. 15-16 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900 met keramiek, handbeschilderd met floraal decor en vergulde voet 44cm. Cond;G