Oosterse sabel, 19e eeuw. Tekens in lemet. (top heft beschadigd). Afm. 80 cm. Cond.: R.
Zes delen deco artikelen 2 houten consoles met putti(kunststof) 2 gietijzeren olifanten 19-38cm. Cond:G
19e Eeuwse sabel. Frankrijk, Pour le Roi et la patrie Auguste Fanson Bruxelles. (Oxydatie) Afm. 103 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse sabel. Frankrijk, Pour Le Roi et la patrie. Van Roosbroeck Fabrikaat, Brussel. (Oxydatie) IJzerdraad van heft zit los. Afm. 109 cm. Cond.: G.
Twee mooie tafellampen met chrome voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 66cm.
Antiek boompje op bronzen vergulde voet, ca. 1900. Afm. 17 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen plaquette in eiken lijst. Ca. 1900. 'Dames buste', door Jean Herain 1907. Afm. 58x39 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse houtgesneden figuur Dogan 20e eeuw in goede staat 71cm. Cond:G
Vier prehistorische fossielle versteende ammonieten. Afm. 8-16 cm. In goede staat.
Marmeren 'Discussiebol'op basement. 20e eeuw. Afm. 14 x 10 cm. ø In goede staat.
Twee Franse eikenhouten Bretonse miniatuurmeubelen, 19e eeuw. (één klepbank + één kleparmleunstoel) Afm. 23x14x10 cm. en 33x29x11 cm. In goede staat.
Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G
Vier maal diverse dekseldoosjes, 20e eeuw. Eén maal Wedgwood, één maal Russische, één maal glas, naakte dames, één maal eivorm porselein. Afm. 10-12 cm.
Decoratieve houten engel console. Beschilderd, 20e eeuw. Afm. 40 cm. In goede staat.
Antieke smeedijzeren schommelwieg, omstreeks 1800, in goede staat 180x108x67cm.
Twee oude antieke bronzen penningen. Eén maal The Iternational Association of Cotton Manufacturers 1908. Eén maal Honored Fifty year Alumnus Philadelphia Textile Instituts 1949. Afm. 6.5 cm. ø. In goe...
Zeldzaam antiek Duits W.M.F.-saladebestek met keramieken heft (plated), ca. 1910. Afm. 26-29 cm. In goede staat.
Grote vergulde houten staande lamp. Italië, ca. 1960. Afm.178 cm. In goede staat.
Decoratieve bronzen tafellamp met fratsen in antiek-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Ca. 40 cm. In goede staat.
Grote religieuse wandplaquette engel met Heilig kruis, naar 19e eeuws voorbeeld. Polyester gegoten en gepatineerd. Afm. 127x80 cm. Cond.: G.
Twee oude/antieke miniatuur portretten op ivoor met monogram ST.NA. 1) Napoleon Bonaparte. 2) Josephine Bonaparte (de Beauharnais) Afm. 13 cm. In goede staat.
Oude hoorn gesneden pauw (buffelhoorn). 20e Eeuw. Afm. 36 cm. In goede staat.
Vooroorlogse lederen koffer met drie sluitingen. Afm. 40x71x42. In goede staat.
Antieke weegschaal (ca. 1900) met daarbij twee gewichtenblokken. Afm. 13-45 cm. In goede staat. Glasfabriek A.H. Bakker.
Twee miniatuur rozen schilderijen in bronzen Louis Seize stijl omlijsting, ca. 1890. Afm. 19x9x1 cm. In goede staat.
Twee Engelse messing kandelaars, 19e eeuw. Afm. 31 cm. In goede staat.
Neo-gotische 19e eeuw messing kandelaar. Afm. 53 cm. In goede staat.
Vijf Vooroorlogse Hohners (Duitsland) mondharmonica's 4x Bravo, 1 maal Sonny Boy, in goede staat 12,5x18cm. Cond:G
Antieke Duitse Busch ratenov microscoop in originele kist, omstreeks 1900 44x23x11cm. Cond;G
Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afm. 40-47.5 cm. In goede staat.
Oud lederen paard met glazen ogen. 20e eeuw. Afm. 22x41x9 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plaquette met Mozart. Gesigneerd: Teks. (Edouard Teks, 1872-1948). Afm. 5.5x6x0.5 cm. In goede staat.
Decoratieve lamp met Romeinse strijdwagen. Tweede helft 20e eeuw. Gemaakt van composiet. Afm. 42 cm. In goede staat.
Lot van zeven antieke spaarpotten, ca. 1900. Eén maal messing, zes maal blik. In goede staat.
Antieke typemachine, Underwood Standard No. 5. Eerste helft 20e eeuw. (spatiebalk, baceliet gescheurd) Afm. 30x37x36 cm. In goede staat.
Drie Aziatische kistjes, 20e eeuw. 1x ladenkastje met jade plaquettes China. 2x Indonesische dekseldozen met snijwerk. Afm. ca. 18-20 cm. Cond. G.
Grammofoon 20e eeuw, zwart met chrome trechter en bacelieten plaat met grip, in goede staat, functies niet getest, 70x50x41cm.
Zeldzame vooroorlogse Duitse Hohner Tango, mondharmonica in originele doos, 18x6x3cm. Cond:G
Vier messing fotolijsten, 20e eeuw. Afm. 23-27 cm. In goede staat.
Drie messing fotolijsten, 20e eeuw. Afm. 24-28 cm. In goede staat.
Vooroorlogse klarinet omstreeks 1920, in goede staat(mondstuk mist) 63cm. Cond:G
Antieke historisme bronzen wandlamp met leeuwenkop en parelmoer lamphouders, ca. 1900. Afm. 58 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse kopergeslagen dekselpot met foohonden en floraal rankendecor rondom, 26x21øcm. Cond;R/G
Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal spiegel (eiken) en één maal wandconsole (eiken). Afm. 50-70 cm. Cond.: G.
Plated bestekcassette en broodmand (twaalf delig). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 27.5-39 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinese messing koffiepot? tekens uit de Chinese oudheid, in goede staat, 29x27x18cm.
Lot van vier oude houtgesneden figuren, o.a.: Don Quichotte + pancho, één veulen, één trol bij wijnvat. 20e eeuw. Afm. 10-23 cm. In goede staat.
Oude gemerkte Chinese bronzen sierschotel met verso draken en signatuur op achterkant. Eerste helft 20e eeuw. Afm. ø 25 cm. Cond.: G.
Twee delen Japans lakwerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal schrijfkist, bamboe, vogels. Eén maal dekseldoos, pagodes. Afm. 28-33 cm. In goede stat.
Twee messing barok-stijl kaarskandelaren, vijf-lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 47 cm. In goede staat.
Drie antiguarische boeken 'The gallery of Engravings' Vol. 1 Fischer Son & Co. 19e eeuw. Vol met steendrukken en staalgravures.Afm. 27x22x3 cm. Cond.: R/G.
Twee antiquarische boeken, 'The works of William Hogarth' . Contains 150 engravings fo Mr. Cooke & Mr. Davenport, etsen. Afm. 4x26x23 cm. Cond.: redelijk/goed.
Antiquarisch boek, 'Hardings principles and practice of Art'. 19e eeuw. Met steendrukken betreffende schilderkunst. Afm. 30x39x3 cm. Cond.: R.
Twee Parker pennen, 12 krt filled made US, vulpen en balpen, voorzien van gravure Nedlloyd 1942-1982, in originele doos.
Oud Emaille reclamebord Dobbelmans Tabak en geen andere. omstreeks 1930, minimale bijschilderingen langs de kanten. Cond;G
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, in zeer goede staat 12x31x22cm. Cond;G
Twee maal 19e eeuws houtwerk. Eén maal kleine spaanhouten houder met deksel en handvat. Eén maal wandkastje, ca. 1900. met monogram J.S. Afm. 20-35 cm. In goede staat.
Vooroorlogse Duitse houtgestoken notenkraker met kabouterkop. Afm. 23.5 cm. In goede staat.
Eikenhouten dranktonnetje met ijzeren beslag en handvat en stop. 19e Eeuw. Afm. 24x15 cm. ø. In goede staat.
Lot antiek Jugendstil gordijn decoratie, ca. 1910. Afm. 43-290 cm. Cond.: R/G.
Lot van circa dertig vooroorlogse documenten, o.a.: Doopbrieven, diploma's, familieboekjes, leerlingboekjes. Ca. 1900. O.a.: Doop Hindenburg etc. Duitsland. Afm. 40x46 cm. Cond.: G.
Groot lot met antiek messing/koperwerk. 19e-20e eeuw. O.a.: Cakevormen, ketels, comfort, snotneuzen etc. Afm. ca. 15-50 cm. Cond.: R/G.
Drie Duitse Biedermeier mahoniehouten lijsten met prenten. Eerste helft 19e eeuw. Afm. 27x22 cm. en 40x48 cm. (buitenmaat) In goede staat.
Twee antieke Duitse neo renaissance eikenhouten documentenkisten met metalen beslag, ca. 1900. Afm. 35-40 cm. In goede staat.
Grote Chinese rood lak sculptuur, geisha met kind op lotusbloem, 20e eeuw 31cm. Cond:G
Oude messing hallamp met glas, 20e eeuw. Afm. 50 cm. In goede staat.
Antieke lederen reisset met benen scheerborstel, scheermesslijper en spiegel (scheermessen missen). Ca. 1900. Cond.: G.
Antieke messing historisme foto-portret lijst met Afrikaanse wrattenzwijn slagtanden. Ca. 1880. Afm. 37x38x18 cm. In goede staat.
Empire stijl messing hanglamp, deels groen gepatineerd, 20e eeuw, 6 lichts, in goede staat, 60x58øcm. Cond;G
Antieke notenhouten pijpen comfort, vier-delig. Ca. 1900. (Rekje moet worden gelijmd). Afm. 26x21 cm. ø. Cond.: R/G.
Grote staande keramieken lamp met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66 cm. In goede staat.
Houten wandelstok met ivoren greep. Strakke wandelstok met ivoren handgreep afgewerkt met een witmetalen gevlochten bandje. Het handvat is op de knop voorzien van een gravure. 91x10,5 cm.
Hollandse mahoniehouten bakbarometer naar oud voorbeeld, deels gemaakt van antieke delen. Solaro de Butti Amsterdam 118cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse boulle kist met schildpad en parelmoer, minimaal verlies inlegwerk, 12x12x23cm. Cond;G
Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920 met albasten lichtschalen gelijmd, 3 lichts, in goede staat 50x55øcm.
Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, 43cm. Cond;G
Tien oude reebok geweien op houten plaquette, 20e eeuw. Afm. ca. 25 cm. In goede staat.
Eén opgezette marter en twee bunzingen. Afm.ca. 40-55 cm. In goede staat.
Groot kunststof gegoten wandobject met paardenspan. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x40x16 cm. Cond.: G.
Decoratief wijnrekje en barometer, 2e helft 20e eeuw in goede staat 45-47cm.
Twee oude edelhert geweien op houten plaquettes. Eén geschoten in La Gargauta. Twee geschoten in Venta Nueva. Afm. 60-100 cm. Cond.: G.
Decoratieve fruitschaal, 2e helft 20e eeuw (pootjes composiet) 13x26øcm. Cond:G
Bronzen staande lamp met Chinese invloeden, 2e helft 20e eeuw 69x30x30cm. Cond:G
Negentiende eeuwse ovale mahoniehouten theestoof met messing banden en binnenbak, in goede staat 36x40x28cm. Cond;G
Negentiende eeuwse kist met schildpad en zilver, applicatie op deksel een van de eerste stoomlocomotieven(Adler?) minimale beschadigingen, 7x15x10cm. Cond;G
Drie decoratieve sierdolken. (waarbij één dolkschaar) 20e eeuw. Afm. 26-54 cm. Cond.: G.
Twee delen oud brons. Eén maal renaissance stijl emmer (copy). Eén maal bronzen jockey, gesigneerd Schmidt (copy) Afm. 22-23 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollandse opschrift. Ca. 1900. Afm. 37 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse notenhouten empire theestoof met koperen hengsel en binnenbak, in goede originele staat 52x35øcm. Cond;G