Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Sabel
Startprijs 70 EUR

Oosterse sabel, 19e eeuw. Tekens in lemet. (top heft beschadigd). Afm. 80 cm. Cond.: R.

2 Putti en 2 olifantjes met console
Startprijs 40 EUR

Zes delen deco artikelen 2 houten consoles met putti(kunststof) 2 gietijzeren olifanten 19-38cm. Cond:G

Sabel
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse sabel. Frankrijk, Pour le Roi et la patrie Auguste Fanson Bruxelles. (Oxydatie) Afm. 103 cm. In goede originele staat.

Sabel
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse sabel. Frankrijk, Pour Le Roi et la patrie. Van Roosbroeck Fabrikaat, Brussel. (Oxydatie) IJzerdraad van heft zit los. Afm. 109 cm. Cond.: G.

2 Tafellampen, chroom en voet
Resultaat: 75 EUR

Twee mooie tafellampen met chrome voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 66cm.

Edelsteen boom
Startprijs 40 EUR

Antiek boompje op bronzen vergulde voet, ca. 1900. Afm. 17 cm. In goede staat.

Koperen bronzen plaquette
Startprijs 130 EUR

Grote antieke bronzen plaquette in eiken lijst. Ca. 1900. 'Dames buste', door Jean Herain 1907. Afm. 58x39 cm. In goede staat.

Afrikaans figuur, waarschijnlijk Dogan
Startprijs 80 EUR

Grote Afrikaanse houtgesneden figuur Dogan 20e eeuw in goede staat 71cm. Cond:G

Ammoniten, 2 stel (fossielen)
Resultaat: 60 EUR

Vier prehistorische fossielle versteende ammonieten. Afm. 8-16 cm. In goede staat.

Marmeren bol
Startprijs 30 EUR

Marmeren 'Discussiebol'op basement. 20e eeuw. Afm. 14 x 10 cm. ø In goede staat.

Bretonse miniatuur meubels
Startprijs 100 EUR

Twee Franse eikenhouten Bretonse miniatuurmeubelen, 19e eeuw. (één klepbank + één kleparmleunstoel) Afm. 23x14x10 cm. en 33x29x11 cm. In goede staat.

Boekhoud-machine Continental
Startprijs 40 EUR

Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G

4 Verzameldoosjes, divers.
Startprijs 50 EUR

Vier maal diverse dekseldoosjes, 20e eeuw. Eén maal Wedgwood, één maal Russische, één maal glas, naakte dames, één maal eivorm porselein. Afm. 10-12 cm.

Houten engel console
Startprijs 50 EUR

Decoratieve houten engel console. Beschilderd, 20e eeuw. Afm. 40 cm. In goede staat.

Smeedijzeren wieg met messing Deco delen
Startprijs 100 EUR

Antieke smeedijzeren schommelwieg, omstreeks 1800, in goede staat 180x108x67cm.

2 Medailles
Startprijs 30 EUR

Twee oude antieke bronzen penningen. Eén maal The Iternational Association of Cotton Manufacturers 1908. Eén maal Honored Fifty year Alumnus Philadelphia Textile Instituts 1949. Afm. 6.5 cm. ø. In goe...

WMF saladebestek
Resultaat: 75 EUR

Zeldzaam antiek Duits W.M.F.-saladebestek met keramieken heft (plated), ca. 1910. Afm. 26-29 cm. In goede staat.

Staande lamp + kap
Resultaat: 210 EUR

Grote vergulde houten staande lamp. Italië, ca. 1960. Afm.178 cm. In goede staat.

Bronzen tafellamp
Startprijs 60 EUR

Decoratieve bronzen tafellamp met fratsen in antiek-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Ca. 40 cm. In goede staat.

Wand engel plaat
Startprijs 60 EUR

Grote religieuse wandplaquette engel met Heilig kruis, naar 19e eeuws voorbeeld. Polyester gegoten en gepatineerd. Afm. 127x80 cm. Cond.: G.

Twee miniatuurtjes
Resultaat: 125 EUR

Twee oude/antieke miniatuur portretten op ivoor met monogram ST.NA. 1) Napoleon Bonaparte. 2) Josephine Bonaparte (de Beauharnais) Afm. 13 cm. In goede staat.

Pauw
Resultaat: 170 EUR

Oude hoorn gesneden pauw (buffelhoorn). 20e Eeuw. Afm. 36 cm. In goede staat.

Lederen koffer
Startprijs 40 EUR

Vooroorlogse lederen koffer met drie sluitingen. Afm. 40x71x42. In goede staat.

Goudweegschaal met gewichten
Resultaat: 60 EUR

Antieke weegschaal (ca. 1900) met daarbij twee gewichtenblokken. Afm. 13-45 cm. In goede staat. Glasfabriek A.H. Bakker.

2 Delen divers
Resultaat: 100 EUR

Twee miniatuur rozen schilderijen in bronzen Louis Seize stijl omlijsting, ca. 1890. Afm. 19x9x1 cm. In goede staat.

2 Engelse messing kandelaars
Startprijs 50 EUR

Twee Engelse messing kandelaars, 19e eeuw. Afm. 31 cm. In goede staat.

Messing kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Neo-gotische 19e eeuw messing kandelaar. Afm. 53 cm. In goede staat.

5 Hohners, mondharmonika
Startprijs 35 EUR

Vijf Vooroorlogse Hohners (Duitsland) mondharmonica's 4x Bravo, 1 maal Sonny Boy, in goede staat 12,5x18cm. Cond:G

Busch Ratenov microscoop
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse Busch ratenov microscoop in originele kist, omstreeks 1900 44x23x11cm. Cond;G

2 Kaarskandelaars
Startprijs 40 EUR

Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afm. 40-47.5 cm. In goede staat.

Lederen paard
Resultaat: 40 EUR

Oud lederen paard met glazen ogen. 20e eeuw. Afm. 22x41x9 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette (Mozart)
Startprijs 50 EUR

Antieke bronzen plaquette met Mozart. Gesigneerd: Teks. (Edouard Teks, 1872-1948). Afm. 5.5x6x0.5 cm. In goede staat.

Lamp
Startprijs 50 EUR

Decoratieve lamp met Romeinse strijdwagen. Tweede helft 20e eeuw. Gemaakt van composiet. Afm. 42 cm. In goede staat.

Lot spaarpotten
Resultaat: 40 EUR

Lot van zeven antieke spaarpotten, ca. 1900. Eén maal messing, zes maal blik. In goede staat.

Type machine
Startprijs 60 EUR

Antieke typemachine, Underwood Standard No. 5. Eerste helft 20e eeuw. (spatiebalk, baceliet gescheurd) Afm. 30x37x36 cm. In goede staat.

3 Aziatische kistjes
Resultaat: 50 EUR

Drie Aziatische kistjes, 20e eeuw. 1x ladenkastje met jade plaquettes China. 2x Indonesische dekseldozen met snijwerk. Afm. ca. 18-20 cm. Cond. G.

Grammofoon
Startprijs 80 EUR

Grammofoon 20e eeuw, zwart met chrome trechter en bacelieten plaat met grip, in goede staat, functies niet getest, 70x50x41cm.

Hohner Tango, in doos
Resultaat: 40 EUR

Zeldzame vooroorlogse Duitse Hohner Tango, mondharmonica in originele doos, 18x6x3cm. Cond:G

4 Messing portretlijstjes met bol glas (jaren 50)
Startprijs 60 EUR

Vier messing fotolijsten, 20e eeuw. Afm. 23-27 cm. In goede staat.

3 Messing portretlijstjes met bol glas. (jaren 50)
Startprijs 50 EUR

Drie messing fotolijsten, 20e eeuw. Afm. 24-28 cm. In goede staat.

Klarinet
Startprijs 60 EUR

Vooroorlogse klarinet omstreeks 1920, in goede staat(mondstuk mist) 63cm. Cond:G

Wandlamp met parelmoer schelpen
Startprijs 50 EUR

Antieke historisme bronzen wandlamp met leeuwenkop en parelmoer lamphouders, ca. 1900. Afm. 58 cm. In goede staat.

Koperen dekselpot
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse kopergeslagen dekselpot met foohonden en floraal rankendecor rondom, 26x21øcm. Cond;R/G

2x Houtsnijwerk
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal spiegel (eiken) en één maal wandconsole (eiken). Afm. 50-70 cm. Cond.: G.

Bestekcassette en broodmand plated
Startprijs 60 EUR

Plated bestekcassette en broodmand (twaalf delig). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 27.5-39 cm. In goede staat.

Messing koffiepot
Startprijs 50 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese messing koffiepot? tekens uit de Chinese oudheid, in goede staat, 29x27x18cm.

4x Houtsnijwerk
Resultaat: 75 EUR

Lot van vier oude houtgesneden figuren, o.a.: Don Quichotte + pancho, één veulen, één trol bij wijnvat. 20e eeuw. Afm. 10-23 cm. In goede staat.

Bronzen sierschotel
Startprijs 35 EUR

Oude gemerkte Chinese bronzen sierschotel met verso draken en signatuur op achterkant. Eerste helft 20e eeuw. Afm. ø 25 cm. Cond.: G.

Japanse lakdozen (2x)
Startprijs 80 EUR

Twee delen Japans lakwerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal schrijfkist, bamboe, vogels. Eén maal dekseldoos, pagodes. Afm. 28-33 cm. In goede stat.

Kandelaren (2x)
Resultaat: 30 EUR

Twee messing barok-stijl kaarskandelaren, vijf-lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 47 cm. In goede staat.

3 Boeken "The gallery of engravings"
Startprijs 75 EUR

Drie antiguarische boeken 'The gallery of Engravings' Vol. 1 Fischer Son & Co. 19e eeuw. Vol met steendrukken en staalgravures.Afm. 27x22x3 cm. Cond.: R/G.

2-Delige serie "The works of William Hogarth"
Startprijs 60 EUR

Twee antiquarische boeken, 'The works of William Hogarth' . Contains 150 engravings fo Mr. Cooke & Mr. Davenport, etsen. Afm. 4x26x23 cm. Cond.: redelijk/goed.

Boek, Hardings of Art
Startprijs 40 EUR

Antiquarisch boek, 'Hardings principles and practice of Art'. 19e eeuw. Met steendrukken betreffende schilderkunst. Afm. 30x39x3 cm. Cond.: R.

2 Parker pennen
Startprijs 100 EUR

Twee Parker pennen, 12 krt filled made US, vulpen en balpen, voorzien van gravure Nedlloyd 1942-1982, in originele doos.

Dobbelmans tabak, reclamebord
Startprijs 175 EUR

Oud Emaille reclamebord Dobbelmans Tabak en geen andere. omstreeks 1930, minimale bijschilderingen langs de kanten. Cond;G

Mahonie schrijfkist
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, in zeer goede staat 12x31x22cm. Cond;G

Hangkastje + Spaanhouthouder
Startprijs 50 EUR

Twee maal 19e eeuws houtwerk. Eén maal kleine spaanhouten houder met deksel en handvat. Eén maal wandkastje, ca. 1900. met monogram J.S. Afm. 20-35 cm. In goede staat.

Noten kraker
Startprijs 40 EUR

Vooroorlogse Duitse houtgestoken notenkraker met kabouterkop. Afm. 23.5 cm. In goede staat.

Rond tonnetje
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten dranktonnetje met ijzeren beslag en handvat en stop. 19e Eeuw. Afm. 24x15 cm. ø. In goede staat.

Divers gordijn-decoratie
Resultaat: 65 EUR

Lot antiek Jugendstil gordijn decoratie, ca. 1910. Afm. 43-290 cm. Cond.: R/G.

Kavel documenten
Resultaat: 100 EUR

Lot van circa dertig vooroorlogse documenten, o.a.: Doopbrieven, diploma's, familieboekjes, leerlingboekjes. Ca. 1900. O.a.: Doop Hindenburg etc. Duitsland. Afm. 40x46 cm. Cond.: G.

Kavel divers koperwerk
Resultaat: 40 EUR

Groot lot met antiek messing/koperwerk. 19e-20e eeuw. O.a.: Cakevormen, ketels, comfort, snotneuzen etc. Afm. ca. 15-50 cm. Cond.: R/G.

3 Biedermeier lijsten
Resultaat: 40 EUR

Drie Duitse Biedermeier mahoniehouten lijsten met prenten. Eerste helft 19e eeuw. Afm. 27x22 cm. en 40x48 cm. (buitenmaat) In goede staat.

2 Documentenkisten met ijzeren beslag
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Duitse neo renaissance eikenhouten documentenkisten met metalen beslag, ca. 1900. Afm. 35-40 cm. In goede staat.

Rood lak figuur
Startprijs 150 EUR

Grote Chinese rood lak sculptuur, geisha met kind op lotusbloem, 20e eeuw 31cm. Cond:G

Hallamp met glas
Resultaat: 90 EUR

Oude messing hallamp met glas, 20e eeuw. Afm. 50 cm. In goede staat.

Reisset
Resultaat: 40 EUR

Antieke lederen reisset met benen scheerborstel, scheermesslijper en spiegel (scheermessen missen). Ca. 1900. Cond.: G.

Grote fotolijst met bronzen montage
Resultaat: 100 EUR

Antieke messing historisme foto-portret lijst met Afrikaanse wrattenzwijn slagtanden. Ca. 1880. Afm. 37x38x18 cm. In goede staat.

Groene hanglamp
Startprijs 100 EUR

Empire stijl messing hanglamp, deels groen gepatineerd, 20e eeuw, 6 lichts, in goede staat, 60x58øcm. Cond;G

Pijpenrek, notenhout.
Startprijs 60 EUR

Antieke notenhouten pijpen comfort, vier-delig. Ca. 1900. (Rekje moet worden gelijmd). Afm. 26x21 cm. ø. Cond.: R/G.

Staande lamp
Startprijs 40 EUR

Grote staande keramieken lamp met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66 cm. In goede staat.

Wandelstok, ivoren handvat
Resultaat: 50 EUR

Houten wandelstok met ivoren greep. Strakke wandelstok met ivoren handgreep afgewerkt met een witmetalen gevlochten bandje. Het handvat is op de knop voorzien van een gravure. 91x10,5 cm.

Hollandse bakbarometer
Resultaat: 300 EUR

Hollandse mahoniehouten bakbarometer naar oud voorbeeld, deels gemaakt van antieke delen. Solaro de Butti Amsterdam 118cm. Cond:G

Kistje met Boulle inleg
Startprijs 180 EUR

Negentiende eeuwse Franse boulle kist met schildpad en parelmoer, minimaal verlies inlegwerk, 12x12x23cm. Cond;G

Ree geweien (10x)
Startprijs 40 EUR

Tien reebok geweien. 20e eeuw. Afm. ca. 27 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp, 3 albast schalen
Resultaat: 60 EUR

Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920 met albasten lichtschalen gelijmd, 3 lichts, in goede staat 50x55øcm.

Indonesisch boedha beeld ca. 1940
Startprijs 40 EUR

Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, 43cm. Cond;G

Ree geweien (10x)
Startprijs 40 EUR

Tien oude reebok geweien op houten plaquette, 20e eeuw. Afm. ca. 25 cm. In goede staat.

Ree (1x)
Resultaat: 70 EUR

Opgezette reebok. Afm. 55 cm. In goede staat.

Marters (1x) en Bunzing (2x)
Startprijs 80 EUR

Eén opgezette marter en twee bunzingen. Afm.ca. 40-55 cm. In goede staat.

Woerd (1x)
Startprijs 50 EUR

Opgezette woerd in vlieghouding. Afm. 75 cm. In goede staat.

Paardenaanspanning, deco stuk
Startprijs 40 EUR

Groot kunststof gegoten wandobject met paardenspan. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x40x16 cm. Cond.: G.

Gems (1x)
Startprijs 100 EUR

Opgezette gemsbok. Afm. 57 cm. In goede staat.

Wijnrekje
Resultaat: 50 EUR

Decoratief wijnrekje en barometer, 2e helft 20e eeuw in goede staat 45-47cm.

Herten geweien (2x )
Resultaat: 50 EUR

Twee oude edelhert geweien op houten plaquettes. Eén geschoten in La Gargauta. Twee geschoten in Venta Nueva. Afm. 60-100 cm. Cond.: G.

Ree geweien (10x)
Startprijs 40 EUR

Tien reebok geweien. 20e eeuw. Afm. ca. 27 cm. Cond.: G.

Fruitschaal met pootjes
Resultaat: 25 EUR

Decoratieve fruitschaal, 2e helft 20e eeuw (pootjes composiet) 13x26øcm. Cond:G

Bronzen staande lamp
Startprijs 50 EUR

Bronzen staande lamp met Chinese invloeden, 2e helft 20e eeuw 69x30x30cm. Cond:G

Ree geweien (10x)
Startprijs 40 EUR

Tien reebok geweien. 20e eeuw. Afm. ca. 27 cm. Cond.: G.

Ovale emmer met koperen banden
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse ovale mahoniehouten theestoof met messing banden en binnenbak, in goede staat 36x40x28cm. Cond;G

Schildpad kistje
Startprijs 70 EUR

Negentiende eeuwse kist met schildpad en zilver, applicatie op deksel een van de eerste stoomlocomotieven(Adler?) minimale beschadigingen, 7x15x10cm. Cond;G

3x Decoratie, jacht dolk/dolk schaar/Rusland dolk
Startprijs 60 EUR

Drie decoratieve sierdolken. (waarbij één dolkschaar) 20e eeuw. Afm. 26-54 cm. Cond.: G.

Bronzen emmer met tekst en brons ruiter jongen
Startprijs 75 EUR

Twee delen oud brons. Eén maal renaissance stijl emmer (copy). Eén maal bronzen jockey, gesigneerd Schmidt (copy) Afm. 22-23 cm. In goede staat.

Barometer
Startprijs 45 EUR

Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollandse opschrift. Ca. 1900. Afm. 37 cm. In goede staat.

Theestoof "Half ei"
Startprijs 70 EUR

Negentiende eeuwse notenhouten empire theestoof met koperen hengsel en binnenbak, in goede originele staat 52x35øcm. Cond;G

Tonnetje
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten dekseltonnetje met messing banden, in goede staat 15x17øcm.