Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Beddepan
Startprijs 100 EUR

Bewerkte messing beddepan met originele steel, 19e eeuw. Afm. 92 cm. In goede staat.

3 Design lampen, struisvogelei
Startprijs 100 EUR

Drie aparte designlampen gemaakt van struisvogeleieren. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 33-52 cm. In goede staat.

Voorlader
Startprijs 100 EUR

Voorlader, 19e eeuw. Dubbelloops hagelschot, pen voor geweer (kolf gebroken) (met gravering) Afm. 117 cm. Cond.: Redelijk.

2 Lampen met kandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.

Thangka
Startprijs 100 EUR

Oude Tibetaanse Thangka op linnen (20e eeuw) (eerste helft). Met boedha's, slangen, wolken etc. (Het levenswiel met yama) Olieverf op linnen. Afm. 47x62 cm. Cond.: G.

Kavel divers etnografica
Startprijs 100 EUR

Groot interessant lot etnografica, diverse voorwerpen. 20e eeuw. Afm. ca. 8-60 cm. In goede staat.

Aluminium wandobject
Startprijs 100 EUR

Groot aluminium wandobject/kunstwerk, voorstellende een boom. Ca. 20 kilo. 20e eeuw. (Wegener) Courant. Afm. 125x80x10. Goede staat.

Schenkkan, historisme
Startprijs 100 EUR

Duitse kristal glazen historisme schenkkan met tinnen montuur, ca. 1880. Afm. 30 cm. In goede staat.

Lampje met putti
Startprijs 100 EUR

Vergulde bronzen tafellamp met marmer en putti, met drietand. 20e eeuw. Afm. 53 cm. In goede staat.

Parelmoer lepeldoos op pootjes
Startprijs 90 EUR

Antiek parelmoer belijmd lepeldoosje met benen pootjes, lichte beschadigingen 15,5x4x8cm. Cond;R/.G

Bronzen dekseldoos met figuren
Startprijs 90 EUR

Antiek bronzen dekseldoosje omstreeks 1880 met rondom figuren voorstellingen, ook op deksel, voorste pootjes opnieuw aangezet, 8x12x9cm. Cond:R/G

Sigarenkistje
Startprijs 90 EUR

Antiek eikenhouten sigarenkistje met sigarenhouders(humidoir) 23x22x16cm. omstreeks 1900, Cond:G

Mahonie schrijfkist
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, in zeer goede staat 12x31x22cm. Cond;G

4 Miniatuur portetten
Startprijs 90 EUR

Vier miniaturen met ivoren lijsten. Reproducties of deels geschilderd. 20e eeuw. Afm. 10-15 cm. Cond.: G.

3 Diverse cloisonne vaasjes
Startprijs 90 EUR

Drie diverse oude Japanse cloisonné vazen met florale en/of vlinder decors. 20 eeuw.

Fles wijn met Ferrari GTO etiket
Startprijs 90 EUR

Fles Franse Chateau Fourcas Hosten Lis Frac Medoc wijn uit 1979. Fles is voor zien van een Ferrari GTO etiket. Afm. 30.5 cm. Cond.: G.

Wandkandelaar
Startprijs 90 EUR

Twee antieke Louis Seize-stijl bronzen wandkandelaren. Ca. 1900. Afm. 40 cm. In goede staat.

Kistje van mahoniehout
Startprijs 90 EUR

Mahoniehouten schrijfkist met bandintarsia (schuiflade mist, lichte fineerschade). Vroeg 19e eeuw. Afm. 12x25x15 cm. Cond.: R.

Tsuba
Startprijs 80 EUR

Vooroorlogse Brusselse plated messing Tuba, gemerkt Voglas C. Mahillon Bruxelles, zonder mondstuk, 80x50x40cm. Cond:R/G

Lampjes 2x (staand)
Startprijs 80 EUR

Twee oude compositie metalen lampen met figuren. 20e Eeuw. Afm. 50-55 cm. In redelijke/goede staat.

Marters (1x) en Bunzing (2x)
Startprijs 80 EUR

Eén opgezette marter en twee bunzingen. Afm.ca. 40-55 cm. In goede staat.

Japanse lakdozen (2x)
Startprijs 80 EUR

Twee delen Japans lakwerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal schrijfkist, bamboe, vogels. Eén maal dekseldoos, pagodes. Afm. 28-33 cm. In goede stat.

Grammofoon
Startprijs 80 EUR

Grammofoon 20e eeuw, zwart met chrome trechter en bacelieten plaat met grip, in goede staat, functies niet getest, 70x50x41cm.

Carl Zeiss Episcoop
Startprijs 80 EUR

Vooroorlogse Carl Zeiss episcoop (Duitsland). Metaal en hout. Afm. 46x23x40 cm. In goede staat.

Afrikaans figuur, waarschijnlijk Dogan
Startprijs 80 EUR

Grote Afrikaanse houtgesneden figuur Dogan 20e eeuw in goede staat 71cm. Cond:G

Pers uni standard
Startprijs 80 EUR

Oude pers uni-standard. Gemaakt van keramiek, metaal en hout. 20e eeuw. Afm. ca. 28x18 cm. ø . Cond.: G.

Schemerlamp, met vrouwfiguur
Startprijs 80 EUR

Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 78 cm. In goede staat.

Chrome designlamp
Startprijs 80 EUR

Art Deco stijl chrome tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 49x36 cm. ø . In goede staat.

Staande petroleumlamp
Startprijs 80 EUR

Grote staande messing Jugendstil petroleumlamp. Ca. 1910. Afm. 154 cm. In goede staat.

Kistje van mahoniehout
Startprijs 80 EUR

Kleine mahoniehouten theekist met slot en sleutel, vroeg 19e eeuw. Afm. 12x13x10 cm. In goede staat.

Sabel
Startprijs 80 EUR

Korte sabel met bronzen heft (oxydatie). 19e eeuws (1869/11 0). Lengte: 60.5 cm. Redelijke staat.

Kunststof sierschaal,met parelmoer
Startprijs 80 EUR

Grote presenteerschaal van baceliet-soort met parelmoer voorstelling. Vermoedelijk Spaans. 20e eeuw. Afm. 78x47 cm. Cond.: G.

2 Thangka's
Startprijs 80 EUR

Twee oude Tibetaanse Thangka's met gouddecors, 20e eeuw. Eén maal Vajravarahi, één maal drie boedha's. Olieverf op linnen. Afm. 30x20 cm en 38x18 cm. Cond.: G.

Oude Tibetaanse Thangka
Startprijs 80 EUR

Oude Tibetaanse Thangka met diverse boedhistische figuren afgebeeld. 20e eeuw. (Shambala) Olieverf op linnen. Afm. 42x55 cm. Cond.: G.

Schenkkan, Jugendstil
Startprijs 80 EUR

Duitse antieke schenkkan met geschilderde glazen reservoir en compositie metalen armaturen, ca. 1900. Afm. 27 cm. In goede staat.

Tabakspot (3x)
Startprijs 75 EUR

Drie 19e eeuwse tabakspotten. Eén maal tin, één maal messing en één maal notenhout. Afm. 14-22 cm. In goede staat.

Erotica rolprent,
Startprijs 75 EUR

Oude Chinese rolprent met erotica voorstelling, 20e eeuw. Afm. 230x30 cm. In goede staat. (Werd als voorlichting gegeven aan jonge stelletjes)

Bronzen emmer met tekst en brons ruiter jongen
Startprijs 75 EUR

Twee delen oud brons. Eén maal renaissance stijl emmer (copy). Eén maal bronzen jockey, gesigneerd Schmidt (copy) Afm. 22-23 cm. In goede staat.

3 Boeken "The gallery of engravings"
Startprijs 75 EUR

Drie antiguarische boeken 'The gallery of Engravings' Vol. 1 Fischer Son & Co. 19e eeuw. Vol met steendrukken en staalgravures.Afm. 27x22x3 cm. Cond.: R/G.

Messing hallamp
Startprijs 75 EUR

Antieke messing hanglamp met glazen lampenkappen, 4-lichts, ca. 1910. Afm. 63x52 cm. Cond. G

Lamp 'man'.
Startprijs 75 EUR

Compositie metalen tafellamp 'Man bij lantaarn'. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 55 cm. In goede staat.

Boulle likeurkist
Startprijs 75 EUR

Boulle likeurkelder (zonder interieur). 19e Eeuw. Beschadigd. Afm. 29x34x26 cm. Cond.: M.

Messing bak
Startprijs 75 EUR

Zeer grote oosterse messing reukverdrijver (wierrookbrander). Kopergeslagen met florale decors. 20e Eeuw. Afm. 76x40 cm. ø. In goede staat.

4 Delen oud/antiek Aziatica
Startprijs 75 EUR

4 Delen oud/antiek Aziatica. 1x medaillon Chinese dierenriem. 1x kraagvaasje. 1x schaal Swastika decor. 1x wierrookbrander, 18e-19e eeuw. Afm. 10-28 cm.

Russisch lakwerkdoosje
Startprijs 70 EUR

Grote Russische lakwerkdoos, jongen met paradijsvogel 2e helft 20e eeuw, kyrillisch gesigneerd, 19,5x6,5x3cm. Cond:G

Messing kistje
Startprijs 70 EUR

Vergulde messing dekseldoos met slot, omstreeks 1930-1950, letters J.6, in goede staat 6,8x6,5x16,3cm. Cond:G

5x Jean Paul Gaultier
Startprijs 70 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vijf maal Jean Paul Gaultier, vijf maal practice dummy parfum etc. (ca. 50-100 ml.) Cond.: G.

Marokkaanse dolk 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

Plated Marrokaanse dolk met houten grip, 20e eeuw 40cm. Cond:G

Kannen, rood (2x)
Startprijs 70 EUR

Twee rode metalen kannen. 19e Eeuw. Eén maal kraantjeskan, en één maal grote maat. Afm. 30-37 cm. In goede staat.

Tabakspot (3x)
Startprijs 70 EUR

Drie antieke tabakspotten. Twee keer 19e eeuw, o.a.: notenhout. Eén keer tin, ca. 1900. Afm. 12-18 cm. In goede staat.

Ronde houten emmer
Startprijs 70 EUR

Negentiende eeuwse ronde mahoniehouten emmer met messing beslag en hengsel, in goede staat, binnenbak van messing. 36x33øcm.

Theestoof "Half ei"
Startprijs 70 EUR

Negentiende eeuwse notenhouten empire theestoof met koperen hengsel en binnenbak, in goede originele staat 52x35øcm. Cond;G

Schildpad kistje
Startprijs 70 EUR

Negentiende eeuwse kist met schildpad en zilver, applicatie op deksel een van de eerste stoomlocomotieven(Adler?) minimale beschadigingen, 7x15x10cm. Cond;G

Sabel
Startprijs 70 EUR

Oosterse sabel, 19e eeuw. Tekens in lemet. (top heft beschadigd). Afm. 80 cm. Cond.: R.

Barometer
Startprijs 70 EUR

Grote antieke mahoniehouten barometer met thermometer met Hollandse opschrift. Ca. 1900. Afm. 71 cm. In goede staat.

Appelketel en vijzel
Startprijs 70 EUR

Grote Hollandse 19e eeuwse koperen appelketel en messing biedermeier vijzel, 11-31øcm. Cond:G

Hanglamp met gekleurde kappen
Startprijs 70 EUR

Jugendstil-stijl gekleurd glazen hanglamp, 3-lichts. 20e eeuw. ø 55 x 55 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Startprijs 60 EUR

Bronzen hallamp 4-lichts , naar antiek voorbeeld met geslepen glas, 67cm. Cond:G

Tiffany lamp
Startprijs 60 EUR

Aparte grote Tiffanystijl tafellamp, 2e helft 20e eeuw 90x45øcm., kap lichte beschadiging, verder in goede staat

Jugendstil hangende petroleumlamp
Startprijs 60 EUR

Antieke majolica Jugendstil hangpetroleumlamp, omstreeks 1900, in goede staat. 52x34cm.

Wandelstok
Startprijs 60 EUR

Wandelstok 18e 19e eeuws met twee gezichten uitgesneden bij grip. Cond:G

Lampen, Daalderop (2x)
Startprijs 60 EUR

Twee vooroorlogse messing Daalderop tafellampen met florale guirlande decors. Afm. 55x45 cm. ø. In goede staat.

4x Jean Paul Gaultier
Startprijs 60 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal Jean Paul Gaultier parfum ( 4 x 30 ml.). Afm. 12-15 cm. Cond.: G.

Landkaart Euregio
Startprijs 60 EUR

Grote Euregio landkaart. Grensstreek Twenthe. Afm. 170x140 cm. In goede staat.

Slot met sleutel
Startprijs 60 EUR

Antiek hangslot, ca. 1800. V.R. patent. IJzer met messing, inclusief sleutel. Afm. 12.5 cm. In goede staat.

6 paraplu's
Startprijs 60 EUR

Lot van 6 vooroorlogse paraplu's o.a. met been, hout, en plated handgrepen, in goede staat 90-98cm.

Bronzen plaquette
Startprijs 60 EUR

Grote antieke gesigneerde bronzen plaquette. Gesigneerd M. Faraceri (?). Voorstellende: 'Treurende vrouw bij heilig kruis'. Afm. 31.5x25 cm. In goede staat.

2 kapmessen
Startprijs 60 EUR

Twee oude Spaanse kapmessen, gemerkt Cornetia, 20e eeuw in goede staat 83cm.

Ivoren pagode
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese ivoren pagode(s), met florale decors en dieren (beschadigd). Ca. 1900. Afm. 3-7 cm. Cond.: M.

Antiek slot
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse smeedijzeren deurvergrendeling met gravering. 17e-18e eeuw. Afm. 34x15 cm. In goede staat.

3x Decoratie, jacht dolk/dolk schaar/Rusland dolk
Startprijs 60 EUR

Drie decoratieve sierdolken. (waarbij één dolkschaar) 20e eeuw. Afm. 26-54 cm. Cond.: G.

Pijpenrek, notenhout.
Startprijs 60 EUR

Antieke notenhouten pijpen comfort, vier-delig. Ca. 1900. (Rekje moet worden gelijmd). Afm. 26x21 cm. ø. Cond.: R/G.

2 Documentenkisten met ijzeren beslag
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Duitse neo renaissance eikenhouten documentenkisten met metalen beslag, ca. 1900. Afm. 35-40 cm. In goede staat.

2-Delige serie "The works of William Hogarth"
Startprijs 60 EUR

Twee antiquarische boeken, 'The works of William Hogarth' . Contains 150 engravings fo Mr. Cooke & Mr. Davenport, etsen. Afm. 4x26x23 cm. Cond.: redelijk/goed.

Bestekcassette en broodmand plated
Startprijs 60 EUR

Plated bestekcassette en broodmand (twaalf delig). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 27.5-39 cm. In goede staat.

Klarinet
Startprijs 60 EUR

Vooroorlogse klarinet omstreeks 1920, in goede staat(mondstuk mist) 63cm. Cond:G

4 Messing portretlijstjes met bol glas (jaren 50)
Startprijs 60 EUR

Vier messing fotolijsten, 20e eeuw. Afm. 23-27 cm. In goede staat.

Type machine
Startprijs 60 EUR

Antieke typemachine, Underwood Standard No. 5. Eerste helft 20e eeuw. (spatiebalk, baceliet gescheurd) Afm. 30x37x36 cm. In goede staat.

Wand engel plaat
Startprijs 60 EUR

Grote religieuse wandplaquette engel met Heilig kruis, naar 19e eeuws voorbeeld. Polyester gegoten en gepatineerd. Afm. 127x80 cm. Cond.: G.

Bronzen tafellamp
Startprijs 60 EUR

Decoratieve bronzen tafellamp met fratsen in antiek-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Ca. 40 cm. In goede staat.

2 benen beeldjes
Startprijs 60 EUR

Twee oude beengestoken beeldjes in goede staat 12-15cm. Cond:G

Bajonet (3x)
Startprijs 60 EUR

Drie antieke bajonetten, ca. 1900-1940. Oxydatie. Afm. 48-64 cm. Cond.: R.

Doos diversen DDR
Startprijs 60 EUR

Lot diversen oud DDR, Duitsland in doos. O.a.: kleding, riemen, hoofdbedekking, houders, laarzen (vele delen in nieuwstaat). Afm. 52x40x24 cm. Cond.: G.

Haardplaat
Startprijs 60 EUR

Vooroorlogse barok stijl haardplaat met datering 1758. Figuren decor ca. 1930. Afm. 49x59 cm. In goede staat.

2 Petroleumlampen
Startprijs 60 EUR

Twee vooroorlogse opaline glazen tafel petroleumlampen. Afm. 58-59 cm. In goede staat.

3x Ind. kampferkist
Startprijs 60 EUR

Drie oude Indonesische kampfer kisten met landschappen decors. 20e eeuw. Afm. 21-30 cm. In goede staat.

Bord, brons Chinees
Startprijs 60 EUR

Antiek Chinees bronzen, gesigneerd draken bord, ca. 1900. Afm. ø 25.3 x 2 cm. Cond.: G..

Bronzen brievenhouders
Startprijs 60 EUR

Twee antieke bronzen brievenhouders met roccailles. Ca. 1900. Afm. 27-28 cm. In goede staat.

Messing wandlamp, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Franse bronzen wandlamp in Louis Seize stijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 63cm.

Sabel
Startprijs 50 EUR

Vroege degen met bronzen heft, 18e eeuws of ouder in goede staat, mooie patina, 80cm.

Lepeldoosje (Wortelnoten)
Startprijs 50 EUR

Fraaie notenhouten lepeldoos met 6 zilveren (835/000) theelepeltjes, getorste stelen met floraal gegraveerde hanekamheften. Mr. W. Kruyt - Schoonhoven ca. 1900

Koppensnellers mes
Startprijs 50 EUR

Oude koppensnellers mes met been, incl. mergmes. 20e Eeuw. Afm. 45 cm. In goede staat.

3x Oosters voorwerp
Startprijs 50 EUR

Drie keer oude/antieke oosterse metalen voorwerpen. Twee keer notenkrakers? En één keer filigrain vis met sluiting.

Houten lampenvoet met putti
Startprijs 50 EUR

Italiaanse houtgestoken lampenvoet met cherubijnkoppen en vergulding. 20e Eeuw. Afm. 51 cm. In goede staat.

Schrijfset
Startprijs 50 EUR

Vooroorlogse bacelieten bureauset. Drie delig, in casette. Afm. 3x27x12 cm. In goede staat.

Tonnetje
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten dekseltonnetje met messing banden, in goede staat 15x17øcm.