Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Grote vooroorlogse opaline glazen petroleumlamp met landschap decor. Afm. 78 cm. In goede staat.

2 Petroleumlampen
Startprijs 60 EUR

Twee vooroorlogse opaline glazen tafel petroleumlampen. Afm. 58-59 cm. In goede staat.

Petroleumlamp
Startprijs 50 EUR

Grote antieke hangpetroleumlamp met extra kaarskandelaars (9x). Ca. 1900. (Glaskap mist) Verder in goede staat. Afm. ca. 80x60 cm. ø. Cond.: G.

Boek Faust
Startprijs 200 EUR

Groot antiquarisch boek, Faust van Goethe. Eerste deel, München Berlin/Friedrich Brückmann. Ca. 1900 met medaillon in de band ingelegd. (heeft vochtvlekken). Afm. 51x37x5. Redelijk/goede staat..

Boek, religieus
Resultaat: 55 EUR

Religieus Hongaars boek, 19e eeuw. Met zeldzame kopergeslagen band (1895). Afm. 24x16x5. Redelijk goede staat.

2 Delig alle werken van Josephus Flavius
Resultaat: 350 EUR

Twee maal 18e eeuwse antiquarische boeken. Alle werken van Flavius Josephus te Amsterdam door Joannes Oosterwijk. Vol diverse gravures en kaarten (mooie lederen banden) (deel 1 en 2). Afm. 46x30x6 cm....

Oud boek
Startprijs 30 EUR

Duits Evangelisch boek, 17e eeuws, lederen band incompleet eerste bladzijden missen, zoldervondst, 11x23x25cm. Cond:R

Boek
Startprijs 40 EUR

Antiquarisch latijns boek, 17e eeuw. Corpus MDC.LXI Ivris Canowici notis illustratum Tonis Dvobus Compehenjum Gregorii XIII met lederen band (beschadigd). Afm. 11x21x26 cm. Cond.: R.

Statenbijbel
Startprijs 325 EUR

Achttiende eeuwse statenbijbel door pieter en jacob keur, Dordrecht anno 1729, in redelijke ongerestaureerde staat, originele band(beschadigingen 13x43x27cm.

Serie boeken
Resultaat: 40 EUR

Duitse antiquarische Brehms Tierleben Lexicon, tien-delig, Zweiterband Leipzig Verlag. Afm. 26x19x3.5 cm. In redelijk goede staat.

Boek, antiguarisch
Startprijs 40 EUR

Antiguarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afm. 9x38x31. In redelijke staat.

Hollandse tinnen kan (2 ltr.)
Resultaat: 200 EUR

Grote Holllandse twee liter tinnen maatkan. Gemerkt met ooievaar en letters T.M. (dubbele.Ned.Kan). 18e-19e eeuw. In goede staat.

2 Tinnen borden
Resultaat: 240 EUR

Twee antieke tinnen borden. Eén maal grote Joodse tinnen schotel, 19e eeuw met jodenster, tekens etc. Eén maal gegraveerd met florale decor, 19e eeuw (scheurtje) Afm. 41 -31 cm. ø . Cond.: R/G.

Bronzen bel
Resultaat: 80 EUR

Bronzen tafelbel. Jugendstil, erotica. Ca. 1915. Voorstellende: 'Naakte dame trekt aan baard van man'. Afm. 17 cm. In goede staat.

Tinnen kraankan, beschilderd.
Startprijs 40 EUR

Oude Hollandse tinnen beschilderde kraantjeskan. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 43 cm. In goede staat.

Tinnen wandbord, Prof. Gerhard Ulrich
Resultaat: 20 EUR

Prof. Gerhard Ulrich Berlin 1903, Jahresteller 1975, tinnen wandbord, in goede staat 26øcm.

Snavelkan
Startprijs 40 EUR

Grote tinnen snavelkan naar oud voorbeeld (Gestempeld) Ca. 1900. Afm. 35 cm. In goede staat.

Doos divers tin
Startprijs 40 EUR

Lot divers tin en koperwerk, 20e eeuw. O.a. kandelaren, bekers, kruik etc. Afm. 10-30 cm. Cond. R/G.

2 Wandelstokken
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke wandelstokken, 1x Jugendstil met aluminium greep, en 1x met messing leeuwenkop, 20e eeuw 86x90cm. Cond:G

4 Delen 19e eeuw
Resultaat: 85 EUR

Vier delen 19e eeuw, 2 grote bewerkte tinnen borden omstreeks 1800, messing olielamp met cherubijnkopjes, tinnen dekselterrine bewerkt. 18-38cm. Cond:G

Tinnen klepkan
Resultaat: 30 EUR

Franse tinnen klepkan, 1 ltr. Gemerkt Pichot, licht bedeukt. 18/19e eeuw. Afm. 21.5 cm. Cond.: R/G.

7 Delen tin
Resultaat: 15 EUR

Zeven delen antiek tin, 6x Engelse maten, 1 x olielamp, 7-8cm. Cond:G

Tinnen beeldjes/Schaakspel
Resultaat: 50 EUR

Oud tinnen twee kleurig schaakspel, Compleet,.20e eeuw. Afm. 6-7 cm. Cond.: G.

3 Design lampen, struisvogelei
Startprijs 100 EUR

Drie aparte designlampen gemaakt van struisvogeleieren. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 33-52 cm. In goede staat.

Lamp 'man'.
Startprijs 75 EUR

Compositie metalen tafellamp 'Man bij lantaarn'. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 55 cm. In goede staat.

2 Chromen designlampen met kap
Startprijs 110 EUR

Twee moderne chromen designlampen, in goede staat 80x40øcm.

Hanglamp met gekleurde kappen
Startprijs 70 EUR

Jugendstil-stijl gekleurd glazen hanglamp, 3-lichts. 20e eeuw. ø 55 x 55 cm. In goede staat.

Chrome designlamp
Startprijs 80 EUR

Art Deco stijl chrome tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 49x36 cm. ø . In goede staat.

Bronzen putti lamp
Startprijs 150 EUR

Bronzen hanglamp met kaarshouders met putti. 20e eeuw. Afm. 50x44 cm. ø. In goede staat.

Messing hallamp
Startprijs 75 EUR

Antieke messing hanglamp met glazen lampenkappen, 4-lichts, ca. 1910. Afm. 63x52 cm. Cond. G

Art deco lamp
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame Art Deco plafondlamp met glazen staven en kappen (één lampenkap gelijmd). Ca. 1920-1930. Afm. ø 76 x 70 cm. Cond.: R/G.

Lamp (elect.)
Resultaat: 45 EUR

Antieke lampenvoet (compositie metaal) (geelectrificeerd). Ca. 1900. Afm. 59 cm. Cond.: G.

Schemerlamp, met vrouwfiguur
Startprijs 80 EUR

Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 78 cm. In goede staat.

Bureaulamp, chroom met blauwe kap
Resultaat: 45 EUR

Moderne chrome bureaulamp met blauw glazen kap. Afm. 35x25x18 cm. In goede staat.

3 Kandelaars + olielamp
Startprijs 30 EUR

Drie edelstalen kandelaren (nokkenas) en één petroleumlamp, 20e eeuw. Afm. 9-39 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Startprijs 50 EUR

Antieke messing met koperen barok-stijl hanglamp, twaalf lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 67x71 cm. ø. In goede staat.

Wandkandelaar
Startprijs 90 EUR

Twee antieke Louis Seize-stijl bronzen wandkandelaren. Ca. 1900. Afm. 40 cm. In goede staat.

Messing kraankan
Startprijs 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met lekbak. Eén pootje van de lekbak is los, maar wel erbij. Afm. 33 cm. Verder in goede staat.

Appelketel en vijzel
Startprijs 70 EUR

Grote Hollandse 19e eeuwse koperen appelketel en messing biedermeier vijzel, 11-31øcm. Cond:G

10 Messing kloppers
Resultaat: 45 EUR

Tien messing deurkloppers met leeuwenkoppen. 20e eeuw. Afm. 14x10x4 cm. In goede staat.

Beddepan
Startprijs 100 EUR

Bewerkte messing beddepan met originele steel, 19e eeuw. Afm. 92 cm. In goede staat.

Koetslampen (2x)
Resultaat: 100 EUR

Twee Engelse koperen koetslampen met ge-etst glas, petroleumbrander en houders. Eerste helft 20e eeuw. 'Lime House Lamp & Co.' (extra glas) Afm. 53 cm. Cond.: G.

Leitz microscoop
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse E. Leitz Wetzlar lichtmicroscoop. Ca. 1910. Speciale uitvoering met twee microscopen en wendbaar. Afm. 31x20x15 cm. Cond.: G.

Hensoldt Wetzlar Tami #7764
Resultaat: 120 EUR

Hensoldt Wetzlar Tami (zakmicroscoop), serienummer #7764 in originele complete staat. Teksten op zijkanten (Henzoldt Wetzlar en D.R.P.) zijn weggekrast, verder in goede staat. 10-19,5cm.

Engelse telescoop
Resultaat: 180 EUR

Zware antieke Engelse messing scheepvaart telescoop. Negretti & Zambra, London (1917) No. 756. Afm. ca. 60x7 cm.

19e eeuwse Corpus Christie
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse ivoren Corpus Christi met noten lijst en rode velours, in goede staat 39x24cm. Cond:G

2x Theestoof
Resultaat: 65 EUR

Twee 19e eeuwse notenhouten theestoven met messing banden en één ketel. Afm. 20-38 cm. In goede staat.

Pers uni standard
Startprijs 80 EUR

Oude pers uni-standard. Gemaakt van keramiek, metaal en hout. 20e eeuw. Afm. ca. 28x18 cm. ø . Cond.: G.

2 antieke vaasjes
Startprijs 30 EUR

Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. 6,5x7 en 9x7cm. Cond.G

L.P. Boney M.
Startprijs 30 EUR

Oude ingelijste L.P. van Boney M., A. Boney M. 'Oceans of Fantasy' Afm. 38x38 cm. Cond.: G.

Parelmoerschip Scheveningen (onder stolp)
Resultaat: 80 EUR

Antieke souvenier Scheveningen, ca 1900. Parelmoer zeilschip onder glazen stolp. Afm. 40x32x16 cm. Cond.: G.

2 Cloisonne vazen op houten sokkel
Startprijs 150 EUR

Twee grote Japansen knobbel cloissone vazen op houten consoles met floraal decor, 32x14,5øcm. Cond;G

2 Albasten boekensteunen
Resultaat: 40 EUR

Twee albast boekensteunen met paardenkoppen. 20e eeuw. Afm. 18x16x9 cm. In goede staat.

Kaarskandelaren (2x)
Resultaat: 50 EUR

Twee grote oude messing rok-kandelaren. 20e Eeuw. Afm. 44 cm. In goede staat.

Koperen houtbak
Startprijs 50 EUR

Grote antieke koperen hengselbak. Ca. 1900. Afm. 35x39 cm. ø. In goede staat.

Haardset
Resultaat: 90 EUR

Antieke gietijzeren haardset in riddervorm, met vier haard accessoires in de ridder. Ca. 1920. Afm. 36 cm. In goede staat.

Koperen bak (groot)
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke kopergeslagen kolenbak met rondom landschappen en figuren decors. Ca. 1900. Afm. 57x53x35 cm. In goede staat.

2 Beddepannen + appelketel
Resultaat: 30 EUR

Drie maal 19e eeuws koperwerk, appelketel en 2 beddepannen, i goede originele staat 20-105cm. Cond:G

Haardplaat
Startprijs 60 EUR

Vooroorlogse barok stijl haardplaat met datering 1758. Figuren decor ca. 1930. Afm. 49x59 cm. In goede staat.

Haal en ketel
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuwse gietijzeren haal en grote ketel, dito ijzer, in goede staat, 37x97cm. Cond:G

Champagne, jaargang 1999
Startprijs 150 EUR

Fles Comtes champagne Blanc de Blancs 1999 Taittinger. Fles zit in originele doos. Afm. 33x11x11 cm.

Fles wijn met Ferrari GTO etiket
Startprijs 90 EUR

Fles Franse Chateau Fourcas Hosten Lis Frac Medoc wijn uit 1979. Fles is voor zien van een Ferrari GTO etiket. Afm. 30.5 cm. Cond.: G.

3 Diverse cloisonne vaasjes
Startprijs 90 EUR

Drie diverse oude Japanse cloisonné vazen met florale en/of vlinder decors. 20 eeuw.

2 Cloisonné vaasjes
Startprijs 50 EUR

Twee stuks, 19e eeuwse, Japanse cloisonné vaasjes met florale decors. Afm. 16 cm. In goede staat.

Javaans verhaal op bamboe
Startprijs 50 EUR

Oud Javaans verhaal gegraveerd op bamboe, met twee munten uit Japan?. 20e Eeuw. Afm. 39x41 cm. In goede staat.

Cloisonné bloempot
Resultaat: 50 EUR

Japanse bronzen cloisonnè bloempot met florale decors. Afm. 18.5 x 21 cm. ø. In goede staat.

Bronzen vaas op drakenkoppen
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees bronzen vaas met florale en vogels decors. Afm. 32 cm. In goede staat.

Bronzen dekselpot met boedha (19e eeuw)
Resultaat: 110 EUR

Antieke oosterse dekselvaas met boedha op deksel. Fijn bewerkt. Afm. ø 35 cm. In goede staat.

3 delig Perzisch messing
Startprijs 40 EUR

2x oud/antiek Perzisch messing en 1x China/Japan. Een maal theekan 19e eeuw, fijn gedecoreerd met florade decors. Een maal tablet met Chinese tekens (beschadigd). Een maal kom, eerste helft 20e eeuw. ...

Kandelaren (2x) met cloisonè
Startprijs 175 EUR

Twee antieke bronzen tafelkandelaren met cloisonné inleg. Ca. 1900. Afm. 22 cm. In goede staat.

Aziatische schaal (bewerkt)
Resultaat: 100 EUR

Perzische bewerkte bronzen schaal met fijne graveringen. 18e-19e eeuw. Afm. 13x24 cm. ø. In goede staat.

Bronzen vaas met vissen
Startprijs 50 EUR

Oosterse bronzen vaas met karper-decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 29 cm. In goede staat.

Muziek Polyphon
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten Polyphon speeldoos (mechanisme werkt niet). Ca. 1900. Afm. 12x25x22 cm. Verder in redelijk goede staat.

4 Hohners, mondharmonika
Startprijs 40 EUR

Vier mooie vooroorlogse Duitse Hohner mondharmonica's, 1x Hohner echo, 1x vermona, 1x the 64 chromonica 4 octaves professional, 1x blues Harp, 11,5-20cm. Cond:G

Oude viool
Resultaat: 60 EUR

Antieke viool met twee strijkstokken in kist (restauratie), 19e eeuw. Afm. 59 cm. Cond.: R/G.

Accordeon
Resultaat: 60 EUR

Oude accordeon in koffer. Gemerkt Caroni. Ca. 1930. Afm. 40x36x21 cm. In goede staat.

5 Hohners, mondharmonika
Startprijs 35 EUR

Vijf vooroorlogse Honer mondharmonica's , Duitsland, 2 x Hohner Orchester, 1x Rumba, 1x Blues harp, 1x Super chromonica 10-18cm. Cond:G

Viool in koffer
Startprijs 50 EUR

Oude viool in koffer met strijkstok. 20e Eeuw. In goede staat. Afm. 78 cm.

Barometer
Startprijs 70 EUR

Grote antieke mahoniehouten barometer met thermometer met Hollandse opschrift. Ca. 1900. Afm. 71 cm. In goede staat.

Klarinet in koffer
Resultaat: 80 EUR

Oude gesigneerde klarinet Lark, made in China, M 4001. In koffer. Afm. 10x37x19 cm. In goede staat.

Naaimachine Metro
Resultaat: 50 EUR

Aparte oude industriële Duitse naaimachine 'Metro Spezial Rowley & Kieser'. In ogenschijnlijke goede staat. Afm. 28x26x22 cm.

3 Boxen met medailles/oorkondes
Resultaat: 80 EUR

Drie verzamelcassettes met DDR onderscheidingen, medailles, oorkondes. Afm. 40-28 cm. In goede staat.

Doos diversen DDR
Startprijs 60 EUR

Lot diversen oud DDR, Duitsland in doos. O.a.: kleding, riemen, hoofdbedekking, houders, laarzen (vele delen in nieuwstaat). Afm. 52x40x24 cm. Cond.: G.

Wanddecoratie, scheepvaart
Startprijs 50 EUR

Antieke wanddecoratie met scheepvaart accessoires op houten met messing wandplaquette, ca. 1920. Afm. 70x55x10 cm. In goede staat.

Lot spelden
Startprijs 35 EUR

Lot (reclame) spelden, divers Duitsland. 20e eeuw. Cond.: G.

Dubbel hanen geweer
Startprijs 250 EUR

Dubbelloops penvuur geweer, voorlader met graveringen en tekst 'Verney je seue De Gobert a Lyon'. Afm. 119 cm. In goede staat..

2x 19e Eeuw bajonet sabel
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuw bajonet en sabel. Oxydatie bij sabel, stukje heft los erbij (gebroken). Afm. 63-69 cm. Cond.: R.

Antieke degen (vrijmetselarij)
Resultaat: 160 EUR

Zeldzame antieke vergulde degen met vrijmetselaarsteken (troffel, wapenschild etc.) Ca. 19e eeuw. (kleine beschadigingen) Afm. 97.5 cm. Cond.: R/G.

Bajonet (3x)
Startprijs 60 EUR

Drie antieke bajonetten, ca. 1900-1940. Oxydatie. Afm. 48-64 cm. Cond.: R.

Sigarenkoker
Resultaat: 40 EUR

Leren sigarenkoker met witmetalen elementen versierd met krulgravures en een rechthoekig schild in het midden. 14x7x2,5cm. In goede staat.

2 benen beeldjes
Startprijs 60 EUR

Twee oude beengestoken beeldjes in goede staat 12-15cm. Cond:G

4 Miniatuur portetten
Startprijs 90 EUR

Vier miniaturen met ivoren lijsten. Reproducties of deels geschilderd. 20e eeuw. Afm. 10-15 cm. Cond.: G.

Theestoof, mahonie
Startprijs 40 EUR

Mahoniehouten theestoof met band intarsia en messing binnenbak. 19e eeuw. Afm. 42x36 cm. In goede staat.

2 Kaarskandelaars
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Franse messing kaarskandelaren met roodbruin marmer, in goede staat omstreeks 1900, 20cm. Cond;G

Asbak met olfiant
Resultaat: 70 EUR

Antieke marmeren asbak met bronzen olifant, ca. 1920. Afm. ø 10x20 cm. In goede staat.

Sabel
Resultaat: 70 EUR

Sabel, 18e eeuw. Knopje bij heft mist. (Oxydatie). Afm. 81 cm. Cond.: R.