Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Lampen, Daalderop (2x)
Startprijs 60 EUR

Twee vooroorlogse messing Daalderop tafellampen met florale guirlande decors. Afm. 55x45 cm. ø. In goede staat.

Wandelstok
Startprijs 60 EUR

Wandelstok 18e 19e eeuws met twee gezichten uitgesneden bij grip. Cond:G

Bronzen plaquette
Startprijs 30 EUR

Oude bronzen plaquette in houten lijst, 20e eeuw 17x20cm.

Mickey Mouse Wekker, Ingersoll
Resultaat: 75 EUR

Mickey Mouse wekker van Ingersoll, jaren 30 in werkende en goede staat.

Koperen genagelde hengselvaas
Resultaat: 40 EUR

Mooie 19e eeuwse kopergenagelde hengselpot in goede staat 34x41ø Cond:G

Bronzen zakhorlogehouder met zakhorloge
Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen zakhorlogehouder, met adelaar en antiek zakhorloge(loopt aan, horloge achter deksel los) omstreeks 1900, 30cm.

Messing kistje
Startprijs 70 EUR

Vergulde messing dekseldoos met slot, omstreeks 1930-1950, letters J.6, in goede staat 6,8x6,5x16,3cm. Cond:G

Russisch lakwerkdoosje
Startprijs 70 EUR

Grote Russische lakwerkdoos, jongen met paradijsvogel 2e helft 20e eeuw, kyrillisch gesigneerd, 19,5x6,5x3cm. Cond:G

Schrijfkist met Boule inlegwerk.
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse schrijfkist met divers fineer en boulle inleg, monogram, omstreeks 1870, lichte beschadigingen 14x32x23cm. Cond:R/G

Antieke precizie weegschaal
Startprijs 100 EUR

Antieke notenhouten precizie laboranten weegschaal omstreeks 1900 41x40x21cm. Cond:G

WMF kandelaar
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse plated WMF kaarskandelaar, barokstijl, in goede staat, ongepoetst, 25x30x13øcm.

2 Oude vioolkoffers
Startprijs 30 EUR

Twee vooroorlogse vioolkisten, 1x kunstleer 1x vurenhout. 76-78cm. Cond:G

Bronzen dekseldoos met figuren
Startprijs 90 EUR

Antiek bronzen dekseldoosje omstreeks 1880 met rondom figuren voorstellingen, ook op deksel, voorste pootjes opnieuw aangezet, 8x12x9cm. Cond:R/G

Messing schemerlamp met marmer
Resultaat: 15 EUR

Oude schemerlamp van messing en marmer 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x33øcm.

Handbeschilderd bord, messing omranding
Startprijs 40 EUR

Antiek handbeschilderd porseleinen bord met messing omranding, omstreeks 1900 26øcm. Cond:G

Parelmoer lepeldoos op pootjes
Startprijs 90 EUR

Antiek parelmoer belijmd lepeldoosje met benen pootjes, lichte beschadigingen 15,5x4x8cm. Cond;R/.G

Beeld als tafelstuk
Resultaat: 260 EUR

Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G

Beeld met lamp
Resultaat: 145 EUR

Antieke Franse composietiemetalen lamp met vrouwenfiguur in ranken, 2 lichts omstreeks 1900. La prosperite par bruchon, in goede staat 63cm. Cond:G

Kavel antiek koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm en een zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede...

Barok console engelen
Startprijs 250 EUR

Achttiende eeuwse vergulde barok wandconsole met putti, kop oude wormbeval. 35x20x21cm. Cond:R/G

Bronzen bel 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Grote 18e eeuwse bronzen stadswacht handbel, in goede staat 39x26øcm. Cond;G

Bronzen tafelstuk
Startprijs 125 EUR

Grote antieke bronzen tafelschaal omstreeks 1890, romantische figuren in tuin decor en floraal decor 5x51x19,5cm. Cond;G

Clossoné olielamp
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse cloissone olielamp, geelectrificeerd met bloesem en vlinderdecor, messing voet 65cm. Cond:G

Grote kandelaar met putti
Startprijs 350 EUR

Zeer grote 19e eeuwse franse bronzen kaarskandelaar met putti, 6 lichts omstreeks 1850, in goede staat 82cm. Cond;G