Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Sabel
Startprijs 80 EUR

Korte sabel met bronzen heft (oxydatie). 19e eeuws (1869/11 0). Lengte: 60.5 cm. Redelijke staat.

Voorlader
Startprijs 100 EUR

Voorlader, 19e eeuw. Dubbelloops hagelschot, pen voor geweer (kolf gebroken) (met gravering) Afm. 117 cm. Cond.: Redelijk.

Perzamie geweer met bajonet
Resultaat: 310 EUR

Grote militaire voorlader met datering 1842, met daarbij originele bajonet Franse Bataljon Chatellerault (gravering en stempel). Afm. 143 cm. Bajonet 53 cm. In zeer goede staat.

Revolver, Bosscha
Resultaat: 600 EUR

Grote penvuur revolver, 19e eeuw. Beal 6 Patent - Sept. 14, 1858. Afm. 31 cm. In zeer goede staat.

Kruitzakje
Startprijs 50 EUR

Antieke kruitzak van leder en messing. 19e eeuw. In goede staat.

Statie, Degen Hessen
Startprijs 350 EUR

Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.

Renaissance steekwapen
Startprijs 150 EUR

17e Eeuw Europese renaissance steekwapen in lederen schede. Bronzen bewerkte heft met vrouw in gewaad. (originele patina). Vermoedelijk Duitsland. (oxydatie) Afm. 51 cm. Cond.: R/G.

Kris
Resultaat: 35 EUR

Antieke Indonesische Kris, ca. 1900. Met houten bewerkte heft met swastika damast schede, messing met houten heft. Afm. 48 cm. In goede staat.

Mahnonie theekist
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten theekist met origineel beslag en slot. 19e eeuw. Afm. 14x22x12cm. Cond. G.

Boulle kistje met spel
Resultaat: 170 EUR

Antieke Franse wortelnoten boulle kist met spelen. Ca. 1900. In goede staat.

Boulle likeurkist
Startprijs 75 EUR

Boulle likeurkelder (zonder interieur). 19e Eeuw. Beschadigd. Afm. 29x34x26 cm. Cond.: M.

Kistje van mahoniehout
Startprijs 90 EUR

Mahoniehouten schrijfkist met bandintarsia (schuiflade mist, lichte fineerschade). Vroeg 19e eeuw. Afm. 12x25x15 cm. Cond.: R.

Theekistje, Louis Seize
Resultaat: 135 EUR

Origineel Louis Seize mahoniehouten theekist met intarsia, ca. 1800. (twee fineerschades) Afm. 11x18x11 cm. Cond.: R/G.

Kistje van mahoniehout
Startprijs 80 EUR

Kleine mahoniehouten theekist met slot en sleutel, vroeg 19e eeuw. Afm. 12x13x10 cm. In goede staat.

3 beschilderde lakdoosjes Rusland
Resultaat: 30 EUR

Drie beschilderde Russische lakdoosjes, 2 gesigneerd 4-7cm. Cond:G

Kist met tegel
Resultaat: 125 EUR

Italiaanse kist met intarsia, Fayence tegel met Italiaanse kustgezicht en lade en koperen omranding (krimpnaden). 19e eeuw. Afm. 11x37x37 cm. Cond.: redelijk/goed.

Tinnen Jugendstil dekseldoos
Resultaat: 45 EUR

Grote antieke Jugendstil tinnen dekseldoos met floraal decor, vetani Francais Paris, omstreeks 1900, 4,5x16øcm. Cond;G

Lakwerk dekseldoos
Resultaat: 85 EUR

Mooie chinoiserie dekseldoos met speelkaartenhouders etc. 20e eeuw. In 18e eeuwse stijl, zwart lak met gouddecors orgelgebogen. Afm. 13x31x16. In goede staat.

Kistje, Historisme.
Resultaat: 55 EUR

Antiek Duits historisme plated kistje met wapen decors en 1528. Ca. 1880. O.a.: A.D. Albrecht Dürer. Met putti's en munt op deksel van Albert Dürer. (Sleutel mist). Afm. 11x12.5x7 cm. In goede staat.

3x Ind. kampferkist
Startprijs 60 EUR

Drie oude Indonesische kampfer kisten met landschappen decors. 20e eeuw. Afm. 21-30 cm. In goede staat.

Eiken kistje
Startprijs 150 EUR

Eikenhouten gestoken kistje in Rococco/Barok-stijl met vakverdeling. 19e Eeuw. Kistje is voorzien van beslag en origineel slot. Afm. 15x27x17 cm. Cond.: G.

Staande petroleumlamp
Startprijs 80 EUR

Grote staande messing Jugendstil petroleumlamp. Ca. 1910. Afm. 154 cm. In goede staat.

Petroleum lamp
Startprijs 40 EUR

Antieke hangpetroleumlamp, (compositiemetaal), historisme, ca. 1880. Afm. 70x35 cm. ø , In goede staat.

2 Franse olielampen
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Franse beschilderde porseleinen petroleumlamp omstreeks 1880 met wapen en ridder te paard decor, bijschilderingen in donkeren gedeeltes. Cond;'G

3 Petroleumlampen
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke petroleum stalampen. Ca. 1920. Twee opaline en een porselein. Zijn geelectrificeerd. 39-56 cm. Cond.: G.

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Deels antieke tafel petroleumlamp (lampevoet antiek). Opaline glas. Brander en kap nieuw. Afm. 48 cm. In goede staat.

2 x petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G

Petroleumlamp
Resultaat: 155 EUR

Antieke messing met kristallen petroleumlamp, facet geslepen. Ca. 1910. Afm. 78 cm. In goede staat.

Petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Grote vooroorlogse opaline glazen petroleumlamp met landschap decor. Afm. 78 cm. In goede staat.

Petroleumlamp 'Majolica'
Resultaat: 55 EUR

Jugendstil majolica petroleumlamp met florale decor, ca. 1900. Afm. 57 cm. In goede staat.

2 Petroleumlampen
Startprijs 60 EUR

Twee vooroorlogse opaline glazen tafel petroleumlampen. Afm. 58-59 cm. In goede staat.

2 Petroleumlampen
Resultaat: 70 EUR

Twee vooroorlogse glazen tafel petroleumlampen. Afm. 47-53 cm. In goede staat.

Petroleumlamp
Startprijs 50 EUR

Grote antieke hangpetroleumlamp met extra kaarskandelaars (9x). Ca. 1900. (Glaskap mist) Verder in goede staat. Afm. ca. 80x60 cm. ø. Cond.: G.

Hollandse statenbijbel
Resultaat: 1.350 EUR

Hollandse 17e eeuwse statenbijbel (1685) met diverse etsen van Jan Luyken (1649-1712). Martelaars spiegel der doopsgezinde door Tileman van Bracht. (Originele lederen band met koperen beslag) Afm. 12x...

Boek Faust
Startprijs 200 EUR

Groot antiquarisch boek, Faust van Goethe. Eerste deel, München Berlin/Friedrich Brückmann. Ca. 1900 met medaillon in de band ingelegd. (heeft vochtvlekken). Afm. 51x37x5. Redelijk/goede staat..

Boek, religieus
Resultaat: 55 EUR

Religieus Hongaars boek, 19e eeuw. Met zeldzame kopergeslagen band (1895). Afm. 24x16x5. Redelijk goede staat.

2 Delig alle werken van Josephus Flavius
Resultaat: 350 EUR

Twee maal 18e eeuwse antiquarische boeken. Alle werken van Flavius Josephus te Amsterdam door Joannes Oosterwijk. Vol diverse gravures en kaarten (mooie lederen banden) (deel 1 en 2). Afm. 46x30x6 cm....

Oud boek
Startprijs 30 EUR

Duits Evangelisch boek, 17e eeuws, lederen band incompleet eerste bladzijden missen, zoldervondst, 11x23x25cm. Cond:R

Boek 'De munt der graaven van Holland'
Resultaat: 145 EUR

Antiquarisch boek. De goude en zilvere gangbaare penningen der graaven en graavinnen van Holland. Delft, Andries Voorstad in het jaar 1700. (vol afbeeldingen van munten) Afm. 21x31x73 cm. Cond. R/G.

Boek
Startprijs 40 EUR

Antiquarisch latijns boek, 17e eeuw. Corpus MDC.LXI Ivris Canowici notis illustratum Tonis Dvobus Compehenjum Gregorii XIII met lederen band (beschadigd). Afm. 11x21x26 cm. Cond.: R.

Staten bijbel
Resultaat: 300 EUR

Antieke 17e eeuwse statenbijbel door Paulus Aertzoon van Ravesteijn te Amsterdam. Bijbel is voorzien van mooie lederen band en koperen beslag. (geen landkaarten) Afm. 11x42x28 cm. Cond.: R/G.

Statenbijbel
Startprijs 325 EUR

Achttiende eeuwse statenbijbel door pieter en jacob keur, Dordrecht anno 1729, in redelijke ongerestaureerde staat, originele band(beschadigingen 13x43x27cm.

Serie boeken
Resultaat: 40 EUR

Duitse antiquarische Brehms Tierleben Lexicon, tien-delig, Zweiterband Leipzig Verlag. Afm. 26x19x3.5 cm. In redelijk goede staat.

Boek, antiguarisch
Startprijs 40 EUR

Antiguarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afm. 9x38x31. In redelijke staat.

2 Oude boeken 17e-18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Twee antiquarische boeken: 1x Sions worstelingen Johan van Doesburg 1715, 1x De geluksaligheid v.d wegh der rechtveerdige A.dam Jacobus Borstius 1738, 16-17cm. Cond:R/G

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 15 EUR

Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.

Hollandse tinnen kan (2 ltr.)
Resultaat: 200 EUR

Grote Holllandse twee liter tinnen maatkan. Gemerkt met ooievaar en letters T.M. (dubbele.Ned.Kan). 18e-19e eeuw. In goede staat.

2 Tinnen borden
Resultaat: 240 EUR

Twee antieke tinnen borden. Eén maal grote Joodse tinnen schotel, 19e eeuw met jodenster, tekens etc. Eén maal gegraveerd met florale decor, 19e eeuw (scheurtje) Afm. 41 -31 cm. ø . Cond.: R/G.

Bronzen bel
Resultaat: 80 EUR

Bronzen tafelbel. Jugendstil, erotica. Ca. 1915. Voorstellende: 'Naakte dame trekt aan baard van man'. Afm. 17 cm. In goede staat.

Tinnen kraankan, beschilderd.
Startprijs 40 EUR

Oude Hollandse tinnen beschilderde kraantjeskan. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 43 cm. In goede staat.

Tinnen wandbord, Prof. Gerhard Ulrich
Resultaat: 20 EUR

Prof. Gerhard Ulrich Berlin 1903, Jahresteller 1975, tinnen wandbord, in goede staat 26øcm.

Snavelkan
Startprijs 40 EUR

Grote tinnen snavelkan naar oud voorbeeld (Gestempeld) Ca. 1900. Afm. 35 cm. In goede staat.

Doos divers tin
Startprijs 40 EUR

Lot divers tin en koperwerk, 20e eeuw. O.a. kandelaren, bekers, kruik etc. Afm. 10-30 cm. Cond. R/G.

2 Wandelstokken
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke wandelstokken, 1x Jugendstil met aluminium greep, en 1x met messing leeuwenkop, 20e eeuw 86x90cm. Cond:G

4 Delen 19e eeuw
Resultaat: 85 EUR

Vier delen 19e eeuw, 2 grote bewerkte tinnen borden omstreeks 1800, messing olielamp met cherubijnkopjes, tinnen dekselterrine bewerkt. 18-38cm. Cond:G

Tinnen klepkan
Resultaat: 30 EUR

Franse tinnen klepkan, 1 ltr. Gemerkt Pichot, licht bedeukt. 18/19e eeuw. Afm. 21.5 cm. Cond.: R/G.

7 Delen tin
Resultaat: 15 EUR

Zeven delen antiek tin, 6x Engelse maten, 1 x olielamp, 7-8cm. Cond:G

Tinnen beeldjes/Schaakspel
Resultaat: 50 EUR

Oud tinnen twee kleurig schaakspel, Compleet,.20e eeuw. Afm. 6-7 cm. Cond.: G.

3 Design lampen, struisvogelei
Startprijs 100 EUR

Drie aparte designlampen gemaakt van struisvogeleieren. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 33-52 cm. In goede staat.

Lamp 'man'.
Startprijs 75 EUR

Compositie metalen tafellamp 'Man bij lantaarn'. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 55 cm. In goede staat.

2 Chromen designlampen met kap
Startprijs 110 EUR

Twee moderne chromen designlampen, in goede staat 80x40øcm.

Hanglamp met gekleurde kappen
Startprijs 70 EUR

Jugendstil-stijl gekleurd glazen hanglamp, 3-lichts. 20e eeuw. ø 55 x 55 cm. In goede staat.

2 Lampen
Resultaat: 30 EUR

Twee oude messing/koper hanglampen, 20e eeuw in goede staat 28x40ø 60x57øcm

Chrome designlamp
Startprijs 80 EUR

Art Deco stijl chrome tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 49x36 cm. ø . In goede staat.

Schemerlampen met figuren, 2x
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke tafellampen met figuren (compositie metaal). Ca. 1900. Afm. ca. 60x44 cm.ø Cond.: G.

Schemerlamp met figuren
Resultaat: 80 EUR

Antieke figuren tafellamp, moeder met kind (compositie metaal), ca. 1900. Afm. 75x40 cm. ø In goede staat.

Bronzen putti lamp
Startprijs 150 EUR

Bronzen hanglamp met kaarshouders met putti. 20e eeuw. Afm. 50x44 cm. ø. In goede staat.

Messing hallamp
Startprijs 75 EUR

Antieke messing hanglamp met glazen lampenkappen, 4-lichts, ca. 1910. Afm. 63x52 cm. Cond. G

Art deco lamp
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame Art Deco plafondlamp met glazen staven en kappen (één lampenkap gelijmd). Ca. 1920-1930. Afm. ø 76 x 70 cm. Cond.: R/G.

Lamp (elect.)
Resultaat: 45 EUR

Antieke lampenvoet (compositie metaal) (geelectrificeerd). Ca. 1900. Afm. 59 cm. Cond.: G.

Schemerlamp, met vrouwfiguur
Startprijs 80 EUR

Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 78 cm. In goede staat.

Bureaulamp, chroom met blauwe kap
Resultaat: 45 EUR

Moderne chrome bureaulamp met blauw glazen kap. Afm. 35x25x18 cm. In goede staat.

3 Kandelaars + olielamp
Startprijs 30 EUR

Drie edelstalen kandelaren (nokkenas) en één petroleumlamp, 20e eeuw. Afm. 9-39 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Startprijs 50 EUR

Antieke messing met koperen barok-stijl hanglamp, twaalf lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 67x71 cm. ø. In goede staat.

Wandkandelaar
Startprijs 90 EUR

Twee antieke Louis Seize-stijl bronzen wandkandelaren. Ca. 1900. Afm. 40 cm. In goede staat.

Messing kraankan
Startprijs 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met lekbak. Eén pootje van de lekbak is los, maar wel erbij. Afm. 33 cm. Verder in goede staat.

Appelketel en vijzel
Startprijs 70 EUR

Grote Hollandse 19e eeuwse koperen appelketel en messing biedermeier vijzel, 11-31øcm. Cond:G

Wierookhouder
Startprijs 50 EUR

Bronzen wierookhouder met hengsel in gotische stijl, 19e eeuw. Afm. 35 cm. In goede staat.

10 Messing kloppers
Resultaat: 45 EUR

Tien messing deurkloppers met leeuwenkoppen. 20e eeuw. Afm. 14x10x4 cm. In goede staat.

Beddepan
Startprijs 100 EUR

Bewerkte messing beddepan met originele steel, 19e eeuw. Afm. 92 cm. In goede staat.

Doofpot (3x)
Resultaat: 70 EUR

Drie stuks koper met messing doofpotten, 19e eeuw. Afm. 34-40 cm. In goede staat.

Koetslampen (2x)
Resultaat: 100 EUR

Twee Engelse koperen koetslampen met ge-etst glas, petroleumbrander en houders. Eerste helft 20e eeuw. 'Lime House Lamp & Co.' (extra glas) Afm. 53 cm. Cond.: G.

Leitz microscoop
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse E. Leitz Wetzlar lichtmicroscoop. Ca. 1910. Speciale uitvoering met twee microscopen en wendbaar. Afm. 31x20x15 cm. Cond.: G.

Hensoldt Wetzlar Tami #7764
Resultaat: 120 EUR

Hensoldt Wetzlar Tami (zakmicroscoop), serienummer #7764 in originele complete staat. Teksten op zijkanten (Henzoldt Wetzlar en D.R.P.) zijn weggekrast, verder in goede staat. 10-19,5cm.

Engelse telescoop
Resultaat: 180 EUR

Zware antieke Engelse messing scheepvaart telescoop. Negretti & Zambra, London (1917) No. 756. Afm. ca. 60x7 cm.

19e eeuwse Corpus Christie
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse ivoren Corpus Christi met noten lijst en rode velours, in goede staat 39x24cm. Cond:G

Zakhorloge houder
Resultaat: 55 EUR

Gietijzeren historisme zakhorloge houder. Gemerkt Ericsson Väse. Ca. 1900. Heraldiek. Afm. 26 cm. In goede staat.

2x Theestoof
Resultaat: 65 EUR

Twee 19e eeuwse notenhouten theestoven met messing banden en één ketel. Afm. 20-38 cm. In goede staat.

Pers uni standard
Startprijs 80 EUR

Oude pers uni-standard. Gemaakt van keramiek, metaal en hout. 20e eeuw. Afm. ca. 28x18 cm. ø . Cond.: G.

2 antieke vaasjes
Startprijs 30 EUR

Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. 6,5x7 en 9x7cm. Cond.G

L.P. Boney M.
Startprijs 30 EUR

Oude ingelijste L.P. van Boney M., A. Boney M. 'Oceans of Fantasy' Afm. 38x38 cm. Cond.: G.

Parelmoerschip Scheveningen (onder stolp)
Resultaat: 80 EUR

Antieke souvenier Scheveningen, ca 1900. Parelmoer zeilschip onder glazen stolp. Afm. 40x32x16 cm. Cond.: G.

Wildhanger
Resultaat: 60 EUR

Decoratieve ijzeren wildhanger, 20e eeuw. Afm. ø 40 x 30 cm. In goede staat.

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Leuk lot diversen. O.a.: Grote antieke regout-vaas, Chinese Yixing aardewerk, tin, messing et ce tera.. Afm. 41x55x40 cm. In goede staat.

2 Cloisonne vazen op houten sokkel
Startprijs 150 EUR

Twee grote Japansen knobbel cloissone vazen op houten consoles met floraal decor, 32x14,5øcm. Cond;G

2 Albasten boekensteunen
Resultaat: 40 EUR

Twee albast boekensteunen met paardenkoppen. 20e eeuw. Afm. 18x16x9 cm. In goede staat.