Korte sabel met bronzen heft (oxydatie). 19e eeuws (1869/11 0). Lengte: 60.5 cm. Redelijke staat.
Voorlader, 19e eeuw. Dubbelloops hagelschot, pen voor geweer (kolf gebroken) (met gravering) Afm. 117 cm. Cond.: Redelijk.
Grote militaire voorlader met datering 1842, met daarbij originele bajonet Franse Bataljon Chatellerault (gravering en stempel). Afm. 143 cm. Bajonet 53 cm. In zeer goede staat.
Grote penvuur revolver, 19e eeuw. Beal 6 Patent - Sept. 14, 1858. Afm. 31 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.
17e Eeuw Europese renaissance steekwapen in lederen schede. Bronzen bewerkte heft met vrouw in gewaad. (originele patina). Vermoedelijk Duitsland. (oxydatie) Afm. 51 cm. Cond.: R/G.
Antieke Indonesische Kris, ca. 1900. Met houten bewerkte heft met swastika damast schede, messing met houten heft. Afm. 48 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theekist met origineel beslag en slot. 19e eeuw. Afm. 14x22x12cm. Cond. G.
Antieke Franse wortelnoten boulle kist met spelen. Ca. 1900. In goede staat.
Boulle likeurkelder (zonder interieur). 19e Eeuw. Beschadigd. Afm. 29x34x26 cm. Cond.: M.
Mahoniehouten schrijfkist met bandintarsia (schuiflade mist, lichte fineerschade). Vroeg 19e eeuw. Afm. 12x25x15 cm. Cond.: R.
Origineel Louis Seize mahoniehouten theekist met intarsia, ca. 1800. (twee fineerschades) Afm. 11x18x11 cm. Cond.: R/G.
Kleine mahoniehouten theekist met slot en sleutel, vroeg 19e eeuw. Afm. 12x13x10 cm. In goede staat.
Drie beschilderde Russische lakdoosjes, 2 gesigneerd 4-7cm. Cond:G
Italiaanse kist met intarsia, Fayence tegel met Italiaanse kustgezicht en lade en koperen omranding (krimpnaden). 19e eeuw. Afm. 11x37x37 cm. Cond.: redelijk/goed.
Grote antieke Jugendstil tinnen dekseldoos met floraal decor, vetani Francais Paris, omstreeks 1900, 4,5x16øcm. Cond;G
Mooie chinoiserie dekseldoos met speelkaartenhouders etc. 20e eeuw. In 18e eeuwse stijl, zwart lak met gouddecors orgelgebogen. Afm. 13x31x16. In goede staat.
Antiek Duits historisme plated kistje met wapen decors en 1528. Ca. 1880. O.a.: A.D. Albrecht Dürer. Met putti's en munt op deksel van Albert Dürer. (Sleutel mist). Afm. 11x12.5x7 cm. In goede staat.
Drie oude Indonesische kampfer kisten met landschappen decors. 20e eeuw. Afm. 21-30 cm. In goede staat.
Eikenhouten gestoken kistje in Rococco/Barok-stijl met vakverdeling. 19e Eeuw. Kistje is voorzien van beslag en origineel slot. Afm. 15x27x17 cm. Cond.: G.
Grote staande messing Jugendstil petroleumlamp. Ca. 1910. Afm. 154 cm. In goede staat.
Antieke hangpetroleumlamp, (compositiemetaal), historisme, ca. 1880. Afm. 70x35 cm. ø , In goede staat.
Twee antieke Franse beschilderde porseleinen petroleumlamp omstreeks 1880 met wapen en ridder te paard decor, bijschilderingen in donkeren gedeeltes. Cond;'G
Drie antieke petroleum stalampen. Ca. 1920. Twee opaline en een porselein. Zijn geelectrificeerd. 39-56 cm. Cond.: G.
Deels antieke tafel petroleumlamp (lampevoet antiek). Opaline glas. Brander en kap nieuw. Afm. 48 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G
Antieke messing met kristallen petroleumlamp, facet geslepen. Ca. 1910. Afm. 78 cm. In goede staat.
Grote vooroorlogse opaline glazen petroleumlamp met landschap decor. Afm. 78 cm. In goede staat.
Jugendstil majolica petroleumlamp met florale decor, ca. 1900. Afm. 57 cm. In goede staat.
Twee vooroorlogse opaline glazen tafel petroleumlampen. Afm. 58-59 cm. In goede staat.
Twee vooroorlogse glazen tafel petroleumlampen. Afm. 47-53 cm. In goede staat.
Grote antieke hangpetroleumlamp met extra kaarskandelaars (9x). Ca. 1900. (Glaskap mist) Verder in goede staat. Afm. ca. 80x60 cm. ø. Cond.: G.
Hollandse 17e eeuwse statenbijbel (1685) met diverse etsen van Jan Luyken (1649-1712). Martelaars spiegel der doopsgezinde door Tileman van Bracht. (Originele lederen band met koperen beslag) Afm. 12x...
Groot antiquarisch boek, Faust van Goethe. Eerste deel, München Berlin/Friedrich Brückmann. Ca. 1900 met medaillon in de band ingelegd. (heeft vochtvlekken). Afm. 51x37x5. Redelijk/goede staat..
Religieus Hongaars boek, 19e eeuw. Met zeldzame kopergeslagen band (1895). Afm. 24x16x5. Redelijk goede staat.
Twee maal 18e eeuwse antiquarische boeken. Alle werken van Flavius Josephus te Amsterdam door Joannes Oosterwijk. Vol diverse gravures en kaarten (mooie lederen banden) (deel 1 en 2). Afm. 46x30x6 cm....
Duits Evangelisch boek, 17e eeuws, lederen band incompleet eerste bladzijden missen, zoldervondst, 11x23x25cm. Cond:R
Antiquarisch boek. De goude en zilvere gangbaare penningen der graaven en graavinnen van Holland. Delft, Andries Voorstad in het jaar 1700. (vol afbeeldingen van munten) Afm. 21x31x73 cm. Cond. R/G.
Antiquarisch latijns boek, 17e eeuw. Corpus MDC.LXI Ivris Canowici notis illustratum Tonis Dvobus Compehenjum Gregorii XIII met lederen band (beschadigd). Afm. 11x21x26 cm. Cond.: R.
Antieke 17e eeuwse statenbijbel door Paulus Aertzoon van Ravesteijn te Amsterdam. Bijbel is voorzien van mooie lederen band en koperen beslag. (geen landkaarten) Afm. 11x42x28 cm. Cond.: R/G.
Achttiende eeuwse statenbijbel door pieter en jacob keur, Dordrecht anno 1729, in redelijke ongerestaureerde staat, originele band(beschadigingen 13x43x27cm.
Duitse antiquarische Brehms Tierleben Lexicon, tien-delig, Zweiterband Leipzig Verlag. Afm. 26x19x3.5 cm. In redelijk goede staat.
Antiguarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afm. 9x38x31. In redelijke staat.
Twee antiquarische boeken: 1x Sions worstelingen Johan van Doesburg 1715, 1x De geluksaligheid v.d wegh der rechtveerdige A.dam Jacobus Borstius 1738, 16-17cm. Cond:R/G
Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.
Grote Holllandse twee liter tinnen maatkan. Gemerkt met ooievaar en letters T.M. (dubbele.Ned.Kan). 18e-19e eeuw. In goede staat.
Twee antieke tinnen borden. Eén maal grote Joodse tinnen schotel, 19e eeuw met jodenster, tekens etc. Eén maal gegraveerd met florale decor, 19e eeuw (scheurtje) Afm. 41 -31 cm. ø . Cond.: R/G.