Zeven glazen parfumflacons, 2 oranje gekleurde flacons met witte stop, 1 matglazen flacon met handbeschilderde voorstelling, 1 antieke grote flacon mat rose van kleur en 2 wit geribbelde flacons, 1x h...
Acht diverse glazen parfumflacons, 2 opaline met bloemdecor, 3 gekleurde met zandeffect, 2 beschilderde stopflesje en een goudkleurig flaconnetje, 20e eeuw, 11-15 cm Cond.:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 1 zonder dop, en stuk uit hals. Cond:R/G
Galle stijl glazen vaas, 2e helft 20e eeuw oranje-paars-cassis, in goede staat 23cm.
Tien 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen Biedermeier schalen, 1 groot ø18cm. rest 12cm Cond:R/G
Vijf oude mondgeblazen glazen naar 17e eeuws voorbeeld, o.a Roemer, groot glas gesigneerd Bonat, in goede staat 12,5x23cm.
Vijf delen kunstglas 20e eeuw en o.a. Murano, RGH. Galshütte, 4 schalen 1 vaas. 16-50cm.
Duits glazen bowlset met 6 glazen en gouddecor, cassis kleur, door Hors Walther Sachsen 1863-1951, in goede staat. 8-28cm.
Twee grote Murano glazen vissen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 29-33cm.
Twee Murano glazen clown figuren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-25cm.
Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 20-23cm.
Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-23cm. Cond:G
Vier kunstenaars glazen vazen, o.a. Murano, 20e eeuw in goede staat 23-32cm.
Drie delen Murano glas, 2e helft 20e eeuw, haan, vis, zwaan 17-22cm. Cond:R/G
Grote Murano kunstglazen mand, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 34cm.
Drie antieke handbeschilderde opaline glazen vazen omstreeks 1900, floraal decor, in goede staat 28cm. Cond:G
Murano glazen schenkkan, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 26cm. Cond:G
Vooroorlogse robijnrode glazen dekselschaal op hoge voet met goud en floraal opengewerkt decor, in goede staat 22x18øcm.
Drie delen Murano glas, 2e helft 20e eeuw, olifant, vaasje mand met bloemen en losse peer. 14-25cm. Cond:G
Lot glas, 2e helft 20e eeuw 1x design ijshouder, gesigneerd Colemi met Leffe bier gravering, 2 dekseldozen met rozen gravering, 2 figuren zeepaard en duif, 12-25cm. Cond:G
Vijf oude kunstglazen figuren, 2e helft 20e eeuw, o.a. Leonardo, 2x ijsbeer, zeeleeuw en 2x vogel. 6-17cm. Cond:G
Lot diverse mondgeblazen glazen, 19e eeuw, enkele chips 12-20cm. Cond:R/G
Grote antieke Boheemse glazen vaas met goud en florale opgewerkte decors. Ca. 1920. Afm. 30 cm. In goede staat.
Zeldzame Kristal Unie Maastricht stopkaraf, ca. 1930. Door Piet Zwart (minimale chip basis) Afm. 21 cm. Cond.: R/G.