Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, In houder met handgrepen en staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. CAa. 20.5cm.
Kristallen Biedermeier gembercoup (chips). Afm. 40 cm. Cond.: R/G.
Twee grote 19e eeuwse gegraveerde bokaal glazen met florale en edelhert decors. Afm. 20-30 cm. In goede staat.
19e eeuwse Biedermeier kristallen gembercoup met deksel (minimale chips). Amandel-geslepen. Afm. 30 cm. Cond.: R/G.