Drie Engelse bijzettafeltjes. Twee maal ca. 1900, één maal tweede helft 20e eeuw. Afm. ca. 54x38 cm ø. In goede staat.
Notenhouten biedermeier stijl bijzet klaptafel met petit -point blad, onder glas. Ca. 1920. Afm. 62x61 cm. ø . In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten butler-tray (etage klaptafel) . Ca. 1930. Afm. ø 28x96 cm. In goede staat.
Wortelnoten ladenkastje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 69x55x31 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten gestoken renaissance stijl spiegel met man en vrouw buste. 19e eeuw. Afm. 59x42 cm. In goede staat.
Negentiende eeuws Franse bijzettafel met floraal- en figuren decor, hand beschilderd. Met lade en etage, in goede staat 75x55x38cm.
Moderne design glazen etage tafel met chrome. In goede staat 51x81x41cm.
Negentiende eeuws kabinet met houtgestoken figurenconsole met polychromie, 2 deurs kastje met lades achter de deuren, belijmd met diverse houtsoorten, mooie kwaliteit. 152x69x39cm.
Vroeg 19e-eeuws Hollands mahoniehouten barok kabinet met verguld bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Afm. 240x175x66 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Chinese pagode vitrinekast met lade, snijwerk en bronzen versiering. Ca. 1920. Afm. 182x75x42 cm. In goede staat.
Antiek Chinese rijkgestoken porselein vitrinekast met draken op de lyseen, en vissen en kroon. Ca. 1900-1930. Mooie geschulpte houtgestoken schappen. Op de kap zijn wolken motieven gestoken. Kast is v...
Prachtige originele wortelnoten Hollandse Louis Quinze barok secretaire omstreeks 1800, mooi binnenleven, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, origineel beslag, in zeer goede st...
Antieke Franse neo Barokstijl wortelnoten 3 deurs kast, omstreeks 1920, voorzien van mooi snijwerk, gebogen deuren en zijkanten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd,. ,235x215x...
Hollandse orgelgebogen wortelnoten vier-laden commode, 18e eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 80x82x51 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame antieke mahoniehouten kantelspiegel met houtgestoken sierwerk en lades onder de liggende leeuwen. Ca. 1800. Verguld bronzen ornamentures. In goede originele staat. Afm. 172x101x38 cm.
Hollands mahoniehouten dubbelgebogen Louis Quinze Barok bureau met bronzen beslag,staand op klauwpoten. Mooi binnenleven met vakverdeling, lades, en kelder. Afm. 120x107x68 cm. In goede staat.
Negentiende eeuws Engels linnen kabinet, eiken met mahoniehout. Recentelijk professioneel gerestaureerd. In zeer goede staat 204x54x135cm.
Prachtige mahoniehouten empire secretaire met volle zuilen, messing capitellen en messing beslag, binnenleven met lades en vakverdeling. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 153x96x57 cm. In ...
Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, Gerestaureerd en geheel ingelegd met vazen- en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G
Zuid-Duitse barok commode. 18e eeuw. Noten met wortelnoten fineer op vurenhouten corpus en bandintarsia en hart ingelegd in blad. (één slot mist), Lichte fineerschades. Afm. 86x62x110 cm. Cond.: R/G.
Franse Napoleon III bouille tafel met vergulde bronzen ornamenten en grote lade. 19e Eeuw. Lichte beschadigingen op het blad, verder in goede staat. Afm. 71x116x71 cm.
Grote vroeg 19e eeuw Engelse mahnoniehouten commode met vijf lades. Ca. 1820. (gerestaureerd) Afm. 127x116x57 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame mahoniehouten empire hoektafel met halve zuilen, messing capitellen, marmeren blad en bronzen sierwerk. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 84x111x80 cm. In zeer goede sta...