Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Bijzettafeltjes
Resultaat: 40 EUR

Drie Engelse bijzettafeltjes. Twee maal ca. 1900, één maal tweede helft 20e eeuw. Afm. ca. 54x38 cm ø. In goede staat.

Biedermeier klaptafeltje
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten biedermeier stijl bijzet klaptafel met petit -point blad, onder glas. Ca. 1920. Afm. 62x61 cm. ø . In goede staat.

Etagere Tafel
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten butler-tray (etage klaptafel) . Ca. 1930. Afm. ø 28x96 cm. In goede staat.

Spiegel
Resultaat: 40 EUR

Art Nouveau stijl spiegel, goudkleurig. 20e eeuw. Afm. 95x60 cm. Cond. G.

Wortelnoten kastje
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten ladenkastje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 69x55x31 cm. In zeer goede staat.

Eiken spiegel
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten gestoken renaissance stijl spiegel met man en vrouw buste. 19e eeuw. Afm. 59x42 cm. In goede staat.

Beschilderd siertafeltje
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuws Franse bijzettafel met floraal- en figuren decor, hand beschilderd. Met lade en etage, in goede staat 75x55x38cm.

Glazen etageretafel met chroom
Resultaat: 30 EUR

Moderne design glazen etage tafel met chrome. In goede staat 51x81x41cm.

Figurenkast
Startprijs 2.250 EUR

Negentiende eeuws kabinet met houtgestoken figurenconsole met polychromie, 2 deurs kastje met lades achter de deuren, belijmd met diverse houtsoorten, mooie kwaliteit. 152x69x39cm.

Kabinet, mahonie
Startprijs 2.000 EUR

Vroeg 19e-eeuws Hollands mahoniehouten barok kabinet met verguld bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Afm. 240x175x66 cm. In goede staat.

Pagodekast Chinees
Startprijs 1.750 EUR

Zeldzame antieke Chinese pagode vitrinekast met lade, snijwerk en bronzen versiering. Ca. 1920. Afm. 182x75x42 cm. In goede staat.

Chinese kast
Startprijs 1.500 EUR

Antiek Chinese rijkgestoken porselein vitrinekast met draken op de lyseen, en vissen en kroon. Ca. 1900-1930. Mooie geschulpte houtgestoken schappen. Op de kap zijn wolken motieven gestoken. Kast is v...

Hollandse wortelnoten Baroksecretaire
Startprijs 1.300 EUR

Prachtige originele wortelnoten Hollandse Louis Quinze barok secretaire omstreeks 1800, mooi binnenleven, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, origineel beslag, in zeer goede st...

3-Deurs wortelnoten kast
Startprijs 1.250 EUR

Antieke Franse neo Barokstijl wortelnoten 3 deurs kast, omstreeks 1920, voorzien van mooi snijwerk, gebogen deuren en zijkanten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd,. ,235x215x...

Commode, wortelnoten
Startprijs 1.100 EUR

Hollandse orgelgebogen wortelnoten vier-laden commode, 18e eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 80x82x51 cm. In zeer goede staat.

Empire passpiegel
Startprijs 1.100 EUR

Zeldzame antieke mahoniehouten kantelspiegel met houtgestoken sierwerk en lades onder de liggende leeuwen. Ca. 1800. Verguld bronzen ornamentures. In goede originele staat. Afm. 172x101x38 cm.

Bureau, mahonie (dubbel gebogen)
Startprijs 1.000 EUR

Hollands mahoniehouten dubbelgebogen Louis Quinze Barok bureau met bronzen beslag,staand op klauwpoten. Mooi binnenleven met vakverdeling, lades, en kelder. Afm. 120x107x68 cm. In goede staat.

Engels kabinet ca. 1840
Startprijs 950 EUR

Negentiende eeuws Engels linnen kabinet, eiken met mahoniehout. Recentelijk professioneel gerestaureerd. In zeer goede staat 204x54x135cm.

Secretaire, mahonie
Startprijs 950 EUR

Prachtige mahoniehouten empire secretaire met volle zuilen, messing capitellen en messing beslag, binnenleven met lades en vakverdeling. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 153x96x57 cm. In ...

Amsterdamse klokkast
Startprijs 900 EUR

Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, Gerestaureerd en geheel ingelegd met vazen- en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G

Barock commode 1780
Startprijs 900 EUR

Zuid-Duitse barok commode. 18e eeuw. Noten met wortelnoten fineer op vurenhouten corpus en bandintarsia en hart ingelegd in blad. (één slot mist), Lichte fineerschades. Afm. 86x62x110 cm. Cond.: R/G.

Tafel met koper inleg
Startprijs 830 EUR

Franse Napoleon III bouille tafel met vergulde bronzen ornamenten en grote lade. 19e Eeuw. Lichte beschadigingen op het blad, verder in goede staat. Afm. 71x116x71 cm.

Engelse commode, George III
Startprijs 800 EUR

Grote vroeg 19e eeuw Engelse mahnoniehouten commode met vijf lades. Ca. 1820. (gerestaureerd) Afm. 127x116x57 cm. In zeer goede staat.

Hoektrumeau
Startprijs 800 EUR

Zeldzame mahoniehouten empire hoektafel met halve zuilen, messing capitellen, marmeren blad en bronzen sierwerk. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 84x111x80 cm. In zeer goede sta...