Vroeg 19e eeuw mahoniehouten empire trumeaux met marmeren blad en klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 92x85x45 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuws vruchtenhouten salontafel met lade (ingekorte eettafel). In goede staat. Afm. 47x130x69 cm.
Groot 19e eeuws eikenhouten gestoken haardscherm in barokstijl met gobelin. Afm. 130x90x15. In goede staat.
Prachtig mahoniehouten Engels kabinet met origineel beslag (twee delig), 19e eeuw. In zeer goede staat. Afm. 210x135x65 cm. Cond.: G.
Negentiende eeuws Engels linnen kabinet, eiken met mahoniehout. Recentelijk professioneel gerestaureerd. In zeer goede staat 204x54x135cm.
Grote Hollandse barok-stijl wortelnoten vitrine opzetkast., met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 224x167x45 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, Gerestaureerd en geheel ingelegd met vazen- en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G