Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe naaitafel met ingelgd binnenwerk, omstreeks 1870, behoeft restauratie 75x47x40cm. Cond:R
Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot. In redelijke staat 75x94cm.
Antieke Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900, lichte krasvorming verder in goede staat 77x91x62cm.
Twee antieke 19e eeuwse spiegels, 1 x mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. 1x Louis- Philippe notenhout, 168x93cm. 130x60cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis- Philippe armleunstoel, in goede staat, omstreeks 1870, 100x60x50cm.
Antieke Art Nouveau tafel met diverse wortelhout fineren belijmd en mahonie poten, omstreeks 1920, stukje hout poot gebroken, verder in goede staat 76x85øcm.
Antieke Thonetstijl beukenhouten schommelstoel, omstreeks 1900. In goede staat 100x135x60cm.
Antieke Duitse zeshoekige eikenhouten gestoken bijzettafel in renaissance stijl, omstreeks 1880 . In goede staat 76x50x58cm.
Duitse 19e eeuwse mahoniehouten zwart gelakte ridder stoel, omstreeks 1870, 102x80x69cm. Cond:R
Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode omstreeks 1846. Beschildering later en rugwand vernieuwd, In goede staat 81x102x49cm.
Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuws armleunstoel en eettafelstoel 100x49x52cm en 80x50x47cm. . Cond:R/G
Negentiende eeuws 1- persoons mahoniehouten biedermeier bed, in goede staat 95x94x200cm.
Antieke eikenhouten 4 ladencommode met messing beslag, omstreeks 1900. In goede staat 82x51x88cm.
Antiek Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, 74x103x51cm. In redelijk goede staat.
Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, in redelijke goede staat 78x48x39cm.
Vijf antieke Duitse Bretterstühle 4x berkenhout, donkergebeitst, 1x omstreeks 1800 eikenhout met fazantenkop, 90x40x50cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, lichte fineerschade 75x115cm. Cond:G
Duitse mahoniehouten Louis Philippe bank omstreeks 1876 stoffering vervuild, 105x177x90cm. Cond:R
Twee barokstijl fauteuils 1e helft 20e eeuw met originele wit-goud beschilderingen en velours stoffering. 87x70x75cm. Cond:R/G
Twee negentiende eeuwse mahoniehouten armleunstoelen Louis Philippe, omstreeks 1860. Kleine beschadigingen, stoffering behoeft aandacht 106x70x67 Cond:R/G
Negentiende eeuwse bijzettafel met octogonaal blad, intarsia op blad en poot, in goede staat 67x69x64cm.
Antieke Engelse mahoniehouten bank, recentelijk professioneel bekleed, breuk in rugleuning, 100x165x80cm. Cond;R
Zes antieke mahoniehouten biedermeier stoelen omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, 83x40x43cm. Cond:R
Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen, in goede originele staat 87x53x41 en 70x53øcm.