Hollandse eikenhouten ranken kussenkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, uitneembaar, met laden, 182x160x58cm. Cond:G
Hollandse wortelnoten baroksecretaire, stijlmeubel, 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten 103x88x48cm Cond:G
Negentiende eeuwse wortelnoten theetafel met lade, klauwpoten, glasplaat, tablet, in goede originele staat 67x50x86cm
Vier Duitse grunderzeit notenhouten stoelen omstreeks 1880 met mooie biedermeier stijl stoffering 96x38x45cm. Cond:G
Antiek Frans Louis seize stijl bankstel met twee stoelen, 19e eeuw, met goede velours stoffering 97x63x133cm en 110x60x60cm Cond:G
Engelse mahoniehouten sidetable met drie lades en bruin lederen blad, Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 77x125x40cm
Engels mahoniehouten dressoir, 2e helft 20e eeuw, In goede staat 90x195x50cm.
Engelse mahoniehouten sheratonstijl wandtafel met 2 lades, bandintarsia, 2e helft 20e eeuw . In goede staat 74x120x40cm.
Engelse mahoniehouten speeltafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, groenleder, in goede staat 75x66x66cm
Engels trommelvormig bijzettafeltje, mahoniehout, 2e helft 20e eeuw, Stijlmeubel, in goede, staat, op koperen wielen 60x60øcm.
Set van twee,19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk rugleuning en zitting, In goede staat 103x46x56cm.
Bruin lederen oorfauteuil in barokstijl, 20e eeuw, in goede staat 106x90x83cm.
Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1870, in goede staat,maar lichte fineerschade 160x104x44cm
Aparte Engelse mahoniehouten octagonale tafel met lades, messing beslag en bandintarsia, 2e helft 20e eeuw, met leer op blad(slijtage) 75x121x121cm. Cond:R/G
Noord- Duitse biedermeier mahoniehouten wangentafel, omstreeks 1830 met bandintarsia, lichte fineerschade, tip van 1 vierspantpoot is weg. 76x70x183cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse empirestijl mahonietafel omstreeks 1870 met 3 lades en bronzen beslag 78x60x115cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier kast, met volle zuilen en tollen, omstreeks 1850, 2 -delig . In goede staat. 188x115x55cm.
Negentiende eeuws mahoniehouten Louis Philippe hangoortafel met 4 spantpoot.(krimpnaad blad) verder in goede staat 77x65x141cm.
Antieke Franse eikenhouten ovale vossenkoptafel(salon) omstreeks 1870, in goede staat. 60x120x110cm.
Negentiende eeuws grenenhouten schommelbed in goede staat. 80x103x70cm.
Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen, in goede originele staat 87x53x41 en 70x53øcm.
Zes antieke mahoniehouten biedermeier stoelen omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, 83x40x43cm. Cond:R
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870, mooi ingelegd binnenleven, restauratie noodzakelijk 181x102x98cm. Cond;R
Twee negentiende eeuwse Duitse Louis Philippe armleunstoelen omstreeks 1870 met velours stoffering. In goede staat 106x65x80cm.
Antieke Engelse mahoniehouten bank, recentelijk professioneel bekleed, breuk in rugleuning, 100x165x80cm. Cond;R
Negentiende eeuwse bijzettafel met octogonaal blad, intarsia op blad en poot, in goede staat 67x69x64cm.
Twee negentiende eeuwse mahoniehouten armleunstoelen Louis Philippe, omstreeks 1860. Kleine beschadigingen, stoffering behoeft aandacht 106x70x67 Cond:R/G
Twee barokstijl fauteuils 1e helft 20e eeuw met originele wit-goud beschilderingen en velours stoffering. 87x70x75cm. Cond:R/G
Duitse mahoniehouten Louis Philippe bank omstreeks 1876 stoffering vervuild, 105x177x90cm. Cond:R
Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, lichte fineerschade 75x115cm. Cond:G
Vijf antieke Duitse Bretterstühle 4x berkenhout, donkergebeitst, 1x omstreeks 1800 eikenhout met fazantenkop, 90x40x50cm. Cond:G
Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, in redelijke goede staat 78x48x39cm.
Antiek Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, 74x103x51cm. In redelijk goede staat.
Antieke eikenhouten 4 ladencommode met messing beslag, omstreeks 1900. In goede staat 82x51x88cm.
Negentiende eeuws 1- persoons mahoniehouten biedermeier bed, in goede staat 95x94x200cm.
Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuws armleunstoel en eettafelstoel 100x49x52cm en 80x50x47cm. . Cond:R/G
Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode omstreeks 1846. Beschildering later en rugwand vernieuwd, In goede staat 81x102x49cm.
Duitse 19e eeuwse mahoniehouten zwart gelakte ridder stoel, omstreeks 1870, 102x80x69cm. Cond:R
Antieke Duitse zeshoekige eikenhouten gestoken bijzettafel in renaissance stijl, omstreeks 1880 . In goede staat 76x50x58cm.
Antieke Thonetstijl beukenhouten schommelstoel, omstreeks 1900. In goede staat 100x135x60cm.
Antieke Art Nouveau tafel met diverse wortelhout fineren belijmd en mahonie poten, omstreeks 1920, stukje hout poot gebroken, verder in goede staat 76x85øcm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis- Philippe armleunstoel, in goede staat, omstreeks 1870, 100x60x50cm.
Vier antieke mahoniehouten Jugendstil stoelen met intarsia, omstreeks 1900. 92x91x41cm. Cond:R
Twee antieke 19e eeuwse spiegels, 1 x mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. 1x Louis- Philippe notenhout, 168x93cm. 130x60cm. Cond:R/G
Antieke Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900, lichte krasvorming verder in goede staat 77x91x62cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot. In redelijke staat 75x94cm.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe naaitafel met ingelgd binnenwerk, omstreeks 1870, behoeft restauratie 75x47x40cm. Cond:R
Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe tafel omstreeks 1870. In goede staat 78x119x82cm.